blog

Kate Chastain Wiki, wiek, dziewczyna, zerwanie, aresztowanie, wartość netto

Gwiazda „Below Down” dosłownie widziała to wszystko w swoim ekscytującym i niesfornym stylu życia, od bycia celebrytą po aresztowanie za uduszenie swojej byłej dziewczyny. Kate Chastain to znane nazwisko, jeśli śledzisz reality show Bravo TV „Below Deck”. Stworzyła nagłówek wiadomości, gdy spędziła dzień w więzieniu za fizyczne nękanie swojej dziewczyny, a teraz znów rozkwita w wiadomościach dzięki swojej chemii warzenia z Mortonem, którego nazywa „Gorącym Jezusem”.

  Kate Chastain Wiki, wiek, dziewczyna, zerwanie, aresztowanie, wartość netto

Kariera i postęp:

Kate, absolwentka Uniwersytetu Centralnej Florydy, rozpoczęła swoją żeglarską podróż w wieku 24 lat. Pierwszą pracę dostała jako stewardessa w pralni. Podążając w górę i pod koniec dwóch lat pełnienia tej roli, zdobyła stanowisko Głównej Stewardessy.

Jej praca jako naczelnej stewardessy dała jej kluczową rolę w serialu Bravo TV zatytułowanym „Below Deck”. W serialu reality, którego piąty sezon miał premierę 5 września, w roli kapitana występuje Lee Rosbach. W serialu występują także takie gwiazdy jak Nico Scholly, Chris Brown, Bruno Duarte, Matt Burns, Baker Manning i Jennifer Howell, żeby wymienić tylko kilka.

Ile jest warta Kate Chastain?

Gwiazda reality show, która pracuje jako główna stewardesa i gra to samo w serialu reality, ma prawo do porządnej pensji od Bravo TV. W 2014 r. Starcasm.net podało, że zarabiała od 52 000 do 65 000 USD tygodniowo, co poprawili tylko tacy jak Lee Rosbach i Ben Robinson .

Jej przepyszne zarobki w programie mogą pochwalić się jej wartością netto do obecnej ogromnej kwoty, która jeszcze nie zostanie ujawniona. Ponieważ piąty sezon mocno uderza w amerykańską telewizję, podwyżka jej pensji i wartości netto jest na kartach.

Aresztowany za nękanie byłej dziewczyny!

Piękna Kate Chastain przyspiesza bicie serca wielu, ale zaszokowała bractwo rozrywki, gdy Kate została lesbijką, a nawet przedstawiła swoją dziewczynę w serialu.

Dowiedz się więcej: Simon Huck Wiki, żonaty, chłopak, wesoły, randki, wartość netto

Kate była w romantycznym związku z dziewczyną Rocio Hernandez, byłym zawodowym piłkarzem pochodzącym z Hiszpanii. Przedstawiła swoją dziewczynę w „Below Deck” podczas czwartego sezonu. Ale szybko do przodu, do kilku miesięcy, rozpalili publiczne dramaty i kłótnie, które doprowadziły do ​​ich zerwania.

Nie przegap: Jean-Bernard Fernandez-Versini Wiki, wiek, małżeństwo, praca, wartość netto

Kate potwierdziła również zarzuty, mówiąc, że miała fizyczną konfrontację z Hernandezem. 14 czerwca została zwolniona przez policję po złożeniu w sądzie kaucji w wysokości 5000 dolarów. Po zwolnieniu z więzienia 15 czerwca oświadczyła na Twitterze:

„Dziękuję za wsparcie w tym trudnym i upokarzającym czasie. Prawda wyjdzie na jaw i nie mogę się doczekać odzyskania spokoju w moim życiu.”

Rzuć z gorącym Jezusem!

Po zerwaniu z Rocio Hernandezem wpadła na przystojnego faceta w odcinku „Below Deck”, który został wyemitowany 19 września. Facet, którego nazwała „Gorącym Jezusem”, to Morton, który jest szwedzkim żeglarzem. Następnie powiedziała Daily Dish, że:

„To było jak dar z Nieba; po prostu pojawił się znikąd. Był uroczy, bystry i po prostu fajnie było uciec od łodzi, ponieważ czułem, że bardzo ciężko pracuję, aby nadrobić zieloną załogę i zasłużyłem na małą przerwę.

Po jej warzeniu z Mortonem, powiedziała, że ​​​​jest w „Men Again”. Wcześniej była również w związku z szefem kuchni programu „Below Deck”, Benem Robinsonem, który opuścił program od piątego sezonu.

W roku 2018 Kate zaczęła spotykać się z facetem o imieniu Josiah Carter i wraz z nowym sezonem serialu, Pod pokładem, źródło potwierdziło, że duet miłosny stawał się jeszcze silniejszy.

Jak donosi Brawo TV, Kate a jej kochanek Jozjasz pokochał ją od pierwszego wejrzenia. Później zamienili swoją przyjaźń we wspaniały związek. Często rzucali okiem na swoje romanse na Instagramie.

Niestety Kate i jej chłopak Josiah nie są już razem. Wraz z premierą szóstego sezonu Bravo TV potwierdziła 6 lutego 2019 r., że jej związek z beau zakończył się przed wspólnym ślubem. Powód ich rozstania jest nadal ukrywany.

Po tym, jak Kate rozstała się ze swoim partnerem, wrócił do aplikacji randkowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej: Anne Wojcicki Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Romans, Rodzina, Wartość netto

Krótka biografia Kate:

Gwiazda reality show pochodzi z Melbourne na Florydzie i 2 stycznia 1983 roku zaszczyciła ten świat, co daje jej 36 lat. Należąca do białej rasy, jest dumnym obywatelem Ameryki.

W swojej rodzinie Kate ma mamę, którą uwielbia najbardziej. Z okazji swoich urodzin 18 lipca 2018 r. podzieliła się z mamą zdjęciami, które zostały zrobione podczas gry w kręgle. Tymczasem życzyła mamie w podpisie i wspomniała o niej jako o najlepszej mamie na świecie. Powiedziała też, że jej mama jest najzabawniejszą osobą, jaką kiedykolwiek zna.

Piękna Kate utrzymuje idealne kształty ciała, a jej przyzwoity wzrost dobrze pasuje do jej sylwetki.

Zalecane