blog

Kate Micucci Żonaty, Chłopak, Randki, Związek, Rodzice, Pochodzenie

Kate Micucci jest najbardziej znana jako Lucy, była dziewczyna głównego bohatera Raja w Teorii wielkiego podrywu. Amerykańska aktorka urzekła swoją publiczność przede wszystkim komiksową rolą w licznych serialach i filmach. Kate użyczyła również swojego głosu różnym znanym postaciom. Z jednej strony skłania się do kariery zawodowej, z drugiej cieszy się z życia małżeńskiego.

  Kate Micucci Żonaty, Chłopak, Randki, Związek, Rodzice, Pochodzenie

Ile jest warte netto Kate?

Weteranka zarobiła 500 tysięcy dolarów netto. Jej występy w wielu serialach przypominają, że uzyskała niesamowitą sumę dochodów z kariery na ekranie. Kate rozpoczęła karierę aktorską w 2006 roku występując jako Wrzos w amerykańskim sitcomie, Malcolm w środku. Zagrała także powtarzające się role w serialu telewizyjnym Peelingi (2009) i Rosnąca nadzieja (2010-14).

Kate jest najbardziej znana z grania tej postaci Lucy którego chłopak był głównym bohaterem Raj w popularnym sitcomie Teoria Wielkiego Wybuchu. Zagrała także rolę Bubble w filmie komediowym z 2008 roku Mąż do wynajęcia. Do jej osiągnięć filmowych należą: Bart dostał pokój? (2008) , Ostatni hurra (2009) i Kiedy w Rzymie (2010) .

Poza tym jest również profesjonalną piosenkarką i wydała takie piosenki jak Spacer po Los Angeles, wesoła piosenka , oraz Zupa w lesie. Kate występowała również w teatrach na żywo. Swój głos przypisywała w wielu serialach i filmach telewizyjnych. Daje głos Velma Dinkley w serii Bądź fajny, Scooby-Doo! od 2015 roku.

W 2009 roku Kate została uznana przez G4TV za nr 1 w dziedzinie komedii. Obecnie jest zajęta nadchodzącym filmem Ostatni śmiech, który ma się ukazać w 2018 roku.

Zdjęcie małżeńskie na Instagramie

Kate jest jedną z kilku celebrytek, które niewiele mówią o swoim życiu osobistym. W przeszłości nie była związana z żadnymi związkami i nie było też plotek o jej możliwym chłopaku. Jednak ostatnio Kate zszokowała swoich fanów, publikując zdjęcie swojego małżeństwa. Opublikowała razem kliknięte zdjęcie z blond facetem na swoim Instagramie 17 lutego 2018 r., stwierdzając, że się pobrali.

Mimo małżeństwa nie ujawniła tożsamości męża. Nie wiadomo, kiedy para zaczęła się spotykać. Ponadto Kate udostępniła swojemu mężowi kolejne zdjęcie 23 kwietnia 2018 roku. Nagły ślub Kate jest zaskoczeniem dla większości jej fanów.

Miłość do rodziny

Kate nie zaniedbuje wyrażania miłości do rodziny. Uwielbia publikować zdjęcia z rodzicami na swoich kontach w mediach społecznościowych. W 2016 roku Kate życzyła swoim fanom Świąt Bożego Narodzenia, udostępniając zdjęcie rodzicom na Instagramie.

Kate wraz z rodzicami w Boże Narodzenie 2016 (zdjęcie: Instagram)

Kate uwielbia spędzać czas z rodzicami. Podobnie uwielbia spędzać czas z bratem Mateuszem. Poza tym ma psa o imieniu Claire, który jest również ważnym członkiem jej rodziny.

Krótki życiorys

Kate urodziła się 31 marca 1988 roku w New Jersey w Stanach Zjednoczonych jako córka Lynn i Michaela Micucci. Posiada pochodzenie etniczne włosko-amerykańskie. Wychowała się w Pensylwanii, gry na pianinie nauczyła się od matki. Kate uczęszczała do liceum w Nazareth Area Ukończyła studia w 1998 roku. Uzyskała tytuł licencjata w Studio Art na Loyola Marymount University w Los Angeles w 2003 roku.

Zalecane