blog

Kathleen Hanna Wiki, mąż, rozwód, chłopak i wartość netto

Kathleen Hanna to amerykańska wszechstronnie utalentowana celebrytka, która urodziła się 12 listopada w roku 1968, z białym pochodzeniem etnicznym. Urodziła się w rodzinie w Portland i jej rodzice wielokrotnie zmieniali miejsce zamieszkania, ona też się z nimi przeprowadziła, ale po rozwodzie wróciła do Portland i uczęszczała do szkoły, aby zdobyć stopień naukowy.

 Kathleen Hanna Wiki, mąż, rozwód, chłopak i wartość netto

Kariera Kathleen obraca się wokół jej zainteresowań feminizmem, jej zespołami muzycznymi i wieloma innymi. Wspaniale jest wiedzieć, że wiele się zmagała, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest dzisiaj! Pracowała również jako striptizerka, aby utrzymać się finansowo. Później aktywnie współpracowała z wieloma swoimi kolegami przeciwko seksizmowi, przemocy wobec kobiet, przemocy domowej itp. Założyła różne zespoły, takie jak Viva Knievel, które stworzyły dobrą muzykę. Oprócz tego Hanna wydała również kilka własnych singli. Dla tej celebrytki jej konto na Instagramie bardzo pomogło podzielić się tym, co robi ze swoimi obserwatorami. Jest to również platforma, na której dzieli się swoimi seksownymi zdjęciami ze swoimi pięknymi stopami, które pomagają jej być bardziej lubiana przez jej fanów.

Kathleen nigdy nie trzymała informacji o swoim życiu jako takiej tajemnicy; na pytania zawsze odpowiada szczerze! Jest szczera i omawia, o co ją proszono. Najważniejszą decyzją, jaką naszym zdaniem podjęła do tej pory, było dokonanie aborcji w wieku około 15 lat; a ważniejsza jest jej decyzja o zaakceptowaniu tego i chęci swobodnej rozmowy o tym publicznie. Właściwie pomaga ludziom zaakceptować fakt, że może się to zdarzyć każdemu i to ty będziesz decydować, co zrobić ze swoim życiem. Słusznie mówi, że gdyby była matką w tak młodym wieku, nie byłaby w stanie dotrzeć tam, gdzie dotarła teraz.

Gorąca celebrytka Kathleen wyszła za mąż za swojego chłopaka, Adama Horowitza. Pasują idealnie pod względem wysokości i pomysłów. Jest członkiem zespołu Beastie Boys. Jej mąż, Adam, ma wartość netto 75 milionów dolarów, a para ciężko pracuje, aby wspólnie zwiększyć bogactwo, co pomogłoby im uzyskać bezpieczniejsze życie, a także pomogłoby im ukończyć różne projekty, które chcą zrobić. Mamy nadzieję, że nie będą musieli się rozwodzić i będą mogli wieść szczęśliwe życie małżeńskie. Więcej o niej można przeczytać w Wikipedii.

Zalecane