blog

Kathleen McCrone, żona Wayne'a Newtona: życiorys, wiek, rodzina, wartość netto, wzrost

Kathleen McCrone jest znana jako żona amerykańskiego piosenkarza i artysty, Wayne'a Newtona. Od dłuższego czasu trzyma Wayne'a za rękę i ma kluczowy wkład w życie i karierę Wayne'a. Ma córkę z małżeństwa z Waynem. Kathleen jest z zawodu adwokatem. Kathleen zgromadziła znaczną fortunę dzięki swojemu prestiżowemu zawodowi prawnika. Zarobiła pieniądze, ogłaszając swój wyrok w sprawach karnych.

  Kathleen McCrone, Wayne Newton's Wife: Bio, Age, Family, Net Worth, Height

Ile jest warta netto Kathleen?

Kathleen zgromadziła znaczną część swojej wartości netto podczas swojej kariery prawniczej. Zarobiła pieniądze ogłaszając wyroki w sprawach karnych.

Kathleen posiada wieloletnie doświadczenie jako adwokat. Według skali wynagrodzeń adwokat zarabia średnio 81 439 USD rocznie. Doświadczenie ma umiarkowany wpływ na wzrost wynagrodzenia. Ponieważ Kathleen należy do kategorii doświadczonego prawnika, zarabia więcej niż średnia pensja.

Co więcej, Kathleen mieszka z mężem i dziećmi na 52-akrowej posiadłości w Las Vegas, której wartość wynosi 50,800,000 milionów dolarów. Para miała włamanie w ich Las Vegas House 14 czerwca 2018 roku. Poinformowali dziennikarzy, że intruzi uciekli po powrocie do domu po występie Newtona w hotelowym kasynie Bally'ego.

Powiązany link: Linda Phan Wiki: Wiek, Pochodzenie, Zaręczyny, Żonaty, Wzrost, Rodzice

Jej mąż Wayne, lat 76, zgromadził ogromne bogactwo dzięki swojej profesji weterana piosenkarza i artysty. Źródła wiki sugerują, że zgromadził majątek w wysokości 120 milionów dolarów.

Do tej pory wystąpił na żywo w ponad 30 000 koncertów w Las Vegas. Ze względu na popularność znany jest pod pseudonimami, takimi jak The Midnight Idol, Mr. Las Vegas i Mr. Entertainer. Niektóre z jego przebojowych singli to Tato, nie chodzisz tak szybko, czerwone róże dla niebieskiej damy, Danke Schoen oraz Dzień wolny Ferrisa Buellera.

Życie małżeńskie z Waynem Newtonem; Mąż życzy na urodziny

Kathleen, lat 54, jest żoną amerykańskiego piosenkarza Wayne'a Newtona od ponad dwóch dekad. Para związała się 9 kwietnia 1994 roku podczas hucznej ceremonii ślubnej, która odbyła się na ranczu piosenkarza Casa de Shenandoah.

Kathleen po raz pierwszy spotkała Wayne'a w 1990 roku za kulisami po tym, jak brała udział w programie w Las Vegas. Oboje odbyli krótką rozmowę w nocy, a romans rozpoczął się w 1991 roku. Po sześciu latach małżeństwa para powitała córkę o imieniu Lauren Ashley Newton 19 kwietnia 2002 roku.

Czytaj więcej: Co teraz robi Billy Bush? Gdzie on jest? Zwolniony, nowa oferta pracy

Piosenkarz Wayne miał już 43-letnią córkę Erin z poprzedniego małżeństwa z Elaine Okamura w 1968 roku. Była para zdecydowała się popłynąć w różnych kierunkach po rozwodzie w 1985 roku. Erin była szczęśliwa, że ​​jej ojciec zdecydował się rozpocząć nowe życie życie z Kathleen.

Kathleen pojawiła się w Quicken Loans Arena wraz z mężem 7 listopada 2017 r., aby wspierać drużynę Cavaliers. Para cieszy się ich intymnością, a także uczestniczy w kilku wydarzeniach razem. Widziano ją także z mężem Nagrody Akademii Muzyki Country w 2014.

Para wyznaczyła kamień milowy w swoim życiu małżeńskim. Często spotyka się ich, gdy cieszą się swoim towarzystwem podczas wydarzeń publicznych. Jej mąż, Wayne Newton, opublikował swoje urocze zdjęcie 17 maja 2015 r. na swoim koncie na Twitterze. Powiedział, że para jest gotowa do pojawienia się na Billboard Music Awards razem w Las Vegas.

Kathleen i jej mąż Wayne na 49. dorocznej gali Academy of Country Music Awards w kwietniu 2014 r. w Las Vegas (zdjęcie: qctimes.com)

Co więcej, Wayne życzył swojej pani miłości w jej urodziny w marcu 2013 r. Za pośrednictwem Twittera. Stwierdził, że jest jak rzadkie wino – piękniejsze z wiekiem. Powiedział dalej, że ma szczęście, że się z nią ożeni. Co więcej, ich córka Lauren również cieszy się z życia rodzinnego.

Życie rodzinne: najstarsza siostra zmarła z powodu niewydolności serca

Jeśli chodzi o rodziców Kathleen, urodziła się ona dla ojca i matki sędziego federalnego o imieniu Marilyn McCrone. Marilyn świętowała 80 ten urodziny 11 sierpnia 2015 r. wraz z członkami rodziny. Adwokat ma dwie siostry, Patricię McCrone i Mary McCrone. Jej najstarsza siostra Mary zmarła w wieku 46 lat z powodu niewydolności serca.

Jej kolejna siostra, Tricia, związała się z Billym, zgodnie z postem Wayne'a na Instagramie z 13 października 2017 r. Pogratulował młodej parze pomyślnej ceremonii i życzył im miłości i szczęścia na całe życie.

Jej pasierbica również cierpiała na problemy zdrowotne podczas trzeciego semestru. Miała uszkodzoną wątrobę, nerki i układ oddechowy. Cierpiała również dziecko przez cesarskie cięcie. Podczas porodu zapadła nawet w śpiączkę.

Przeczytaj także: Laura Coates Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Kathleen urodziła się 21 marca 1964 roku w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wiki. Jest nieco niższa niż jej mąż Wayne, którego wzrost wynosi 1,87 metra (6 stóp i 1 cal). Praktykowała prawo w Ohio.

Zalecane