blog

Kathryn Tappen Ślub, żonaty/zamężna, mąż, rozwód, chłopak, wynagrodzenie

Sportscaster znała swoją pracę z NBC Sports Group, gdzie brała udział w relacjach z NHL Live, Football Night in America i Notre Dame College, Kathryn Tappen. Kathryn była również akademicką All-American jako członkini grup lekkoatletycznych i przełajowych na Uniwersytecie Rutgers. Urodziła się dla Sheili i Richarda w Morristown w New Jersey 9 kwietnia 1981 roku i wychowała się ze swoją siostrą Amandą.

 Kathryn Tappen Ślub, żonaty/zamężna, mąż, rozwód, chłopak, wynagrodzenie

Kariera i postępy Tappena:

Kathryn jest jedną z czołowych twarzy w świecie sportu; od dziesięciu lat tworzy reportaże dla NHL Network.

Oprócz NHL zajmuje się Football Night, Notre Dame Football i nie tylko. Rozpoczęła karierę jako prowadząca prezenterka i prezentowała w studiu dla „sportowego biurka” NESN. Kathryn relacjonowała niektóre ważne wydarzenia, takie jak Igrzyska Olimpijskie 2014 w Soczi i Super Bowl XLIX, i dołączy do wydarzeń takich jak Pyeongchang 2018.

Ile jest warte Kathryn?

Tappen, jedna z bogatych komentatorów sportowych, ma milion dolarów netto ze względu na swój luksusowy styl życia i wspaniały styl życia. Jednak spędziła swoją cenną dekadę w branży, a także zdobyła sukcesję, imię i sławę.

Jednak z pewnością podbiła serca i zgromadziła ogromną sumę pieniędzy w ciągu ostatnich lat na przedsięwzięcia, które wniosła na polu dziennikarstwa. Cóż, ona też zarabia trochę z reklam i darowizn.

Czy rozwiedziony z mężem?

Interesującą częścią jej życia jest to, że partnerem, który wybrała Kathryn, jest hokeista. Wyszła za mąż za Jaya Leacha, byłego obrońcę New Jersey Devils, podczas gdy w lipcu 2009 r. przeprowadzili ceremonię ślubną w kościele kongregacyjnym New Castle. Cóż, poznała swojego męża Jay'a po raz pierwszy w lutym 2005 w NHL i zaczęła się spotykać. Była dziennikarką National Hockey League, podczas gdy jej chłopak Jay był graczem.

Cóż, mają razem troje dzieci, brata bliźniaka i siostrę, którzy mają tylko cztery lata, a najmłodszy syn jest mniej więcej pełnoletni. Małżeństwo zakończy osiem lat w nadchodzącym lipcu. Ale nie widać świętowania ani szczęścia par ujawniających się w mediach. Co więcej, krążą plotki, że przestała nosić pierścionek zaręczynowy.

Jednak porzucenie pierścionka zaręczynowego sprawia, że ​​wyraźnie widać, że się rozeszli, no cóż, do tej pory nie mówili otwarcie o rozwodzie.

Krótki życiorys:

Jeden z uroczych komentatorów sportowych ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia białego. Osiągnęła wiek 35, ale nadal wygląda młodo, gorąco i pięknie, dzięki codziennemu treningowi i zdrowo zbilansowanej diecie. Ma również wysoki wzrost 5 stóp i 9 cali, a jej uwodzicielskie wymiary ciała wynoszą 36-25-36 cali.

Zalecane