blog

Kathy Sabine Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wynagrodzenie

Reporterka wiadomości, Kathy Sabine, zawsze była znana ze swojej pracy jako meteorolog. Od kilku lat w mediach po uznaną tożsamość jako prognostyk, Kathy jest zaangażowana w dziennikarstwo od ponad dwóch dekad. Poza wzrostem kariery od jej podróży jako osobowości medialnej, informacje o życiu osobistym Kathy zawsze pozostawały w stagnacji, co zawsze dezorientowało ludzi w wiedzy o jej życiu osobistym.

 Kathy Sabine Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wynagrodzenie

Profesjonalna kariera

Zdobywczyni nagrody Emmy Kathy Sabine jest głównym meteorologiem pracującym w 9NEWS. Kathy pracuje jako główny prognostyk w przedziale czasowym o czwartej, piątej, szóstej, dziewiątej i dziesiątej wieczorem. codziennie od poniedziałku do piątku. Dołączyła do 9NEWS wiosną 1993 roku, a wraz z upływem czasu wzrost sukcesu jako osobowości medialnej rósł.

Z wieloma nagrodami za prognozowanie pogody, Kathy otrzymała regionalną nagrodę Emmy za zgłoszenie prognozy pogody groźnej burzy Twin Twister we wschodnim Kolorado. Kobieta została nagrodzona przez cztery kolejne lata za swoją pracę przez Colorado Broadcasters Association.

Szczegóły wynagrodzenia

Kathy zawsze niechętnie dzieliła się szczegółami związanymi z jej pensją. Bez odpowiednich informacji, które dotyczą jej zarobków, ludziom komplikuje się poznanie jej dokładnego wynagrodzenia i wartości netto.

Szczegóły życia małżeńskiego

Kathy dzieli pakiet radości i szczęścia ze swoim mężem, Scottem Crawfordem. Mając tylko konkretne informacje na temat ich życia małżeńskiego, para wzięła ślub w 2005 roku. Poza tym żadne dodatkowe informacje nie potwierdzają prawidłowych szczegółów ślubu pary.

Razem para została pobłogosławiona trojgiem dzieci: dwoma synami i córką, których imiona są tak prywatne, jak jego związek z żoną. To była nie lada niespodzianka, gdy wszyscy dowiedzieli się, że pani jest w ciąży z pierwszym dzieckiem, ale płeć pierwszego dziecka jest ograniczona.

Kathy Sabine ze swoim mężem Scottem i jednym z ich dzieci na zdjęciu opublikowanym 29 lipca 2017 r. (Źródło zdjęcia: Instagram)

Sekretne życie osobiste

Pomimo udostępniania zdjęć rodzinie, Kathy ukryła wszystkie szczegóły swojego życia osobistego pod skanerem. Ludzie chcą znać właściwe dane dotyczące jej małżonka i dzieci, ale nie otrzymują wystarczających informacji. Jest zbyt powściągliwa w ujawnianiu wszystkich szczegółów swojego życia osobistego, które ukrywa przez długi czas.

Ale po tym, jak zobaczyła jej posty na Instagramie, gdzie często dzieli się zdjęciami z mężem, czytelnikom nie ma najmniejszego pojęcia, że ​​jej związek z partnerem jest w dobrych stosunkach i prawdopodobnie nie dojdzie do rozwodu.

Jej krótki życiorys

Osobowość American Television obchodzi swoje urodziny 3 lipca. Zgodnie z wiki, urodziła się w Truckee w Kalifornii. Jednak jej rzeczywisty wiek jest nadal pytaniem dla wielu osób, ponieważ nie ujawniła odpowiednio swojego roku urodzenia. Kathy ukończyła Cal Poly State University w San Luis Obispo. Stojąc wysoko na wzniesieniu, Kathy należy do rasy białej.

Zalecane