blog

Katie Lee zamężna, rozmowa o mężu i ciąży

Katie Lee wykonuje wiele zawodów, które pomogły jej wyróżnić się w branży telewizyjnej. Jest krytykiem kulinarnym, szefową kuchni, aktorką i osobowością telewizyjną. Jest także twórcą strony internetowej OliveAndPeach.com wraz z gospodarzem talk show Food Network, The Kitchen. Dodatkowo jako aktorka występuje w różnych serialach telewizyjnych, w tym Best Ever (2015) i Younger (2015).

 Katie Lee zamężna, rozmowa o mężu i ciąży

Jest również twórcą strony internetowej OliveAndPeach.com obok gospodarza Sieć spożywcza talk show, Kuchnia . Dodatkowo jako aktorka występuje w różnych serialach telewizyjnych, m.in Najlepsze w historii (2015) i Młodszy (2015).

Wiki Katie Lee

Córka Kim Becker, Katie Lee ma 1,7 metra wzrostu.

Kolejna gwiazda telewizyjna: Wszystko o Telli Swift, partnerze Deontay Wilder i gwiazda telewizji WAG

Pochodząca z Huntington w Wirginii Zachodniej, Katie Lee urodziła się 14 września 1981 r. jako Kathleen Rebekah Lee. Jest absolwentką Uniwersytetu Miami w Oksfordzie w stanie Ohio – ukończyła filologię angielską i dziennikarstwo, jednocześnie zdobywając tytuł licencjata w 2003 roku. Katie była również członkiem stowarzyszenia Kappa Alpha Theta podczas studiów.

Życie małżeńskie z producentem telewizyjnym

Katie jest żoną producenta i aktora Ryana Biegela od 1 września 2018 roku. Wcześniej zaręczyli się 23 marca 2018 roku w Paryżu.

 Katie-Lee-Married-Ryan-Biegel-Chef-Aktorka-Prodcer

Jedzenie dla dwojga. Mały Biegel jest w drodze!

 Katie-Lee-Mężatka-Ryan-Biegel-Chef-Aktorka-Producent-W Ciąży-Baby

Również aktorka: Stan zamężny Lindy Hogan, wartość netto i co teraz robi?

Katie i Billy po raz pierwszy spotkali się w 2003 roku w hotelu Peninsula, gdzie była korespondentem restauracyjnym programu telewizyjnego, George Hirsch: Życie to up!. Później Billy zaproponował ją podczas wakacji na Karaibach.

Interesujące fakty

  • Katie była trzecią żoną Billy'ego, podczas gdy Billy był pierwszym mężem Katie. Pierwszą żoną Billy'ego jest Elizabeth Weber, z którą był żonaty w latach 1973-1982. Jego drugą byłą żoną jest Christie Brinkley (1985-1994). Obecnie Billy jest żonaty z Alexis Roderick od 2015 roku.

  • Billy Joel urodził się 9 maja 1949 roku i jest o trzydzieści dwa lata starszy od Katie Lee.

  • Katie podobno dostała luksusowy dom Joela w Nowym Jorku w ugodzie rozwodowej.

Zalecane