blog

Katie Pavlich żonaty, mąż, chłopak, randki, rodzice i wartość netto

Konserwatywna komentatorka polityczna lub dziennikarka, która jest również najbardziej znana z pisania na Townhall.com i The Hill, a także częstym współpracownikiem Fox News, jest młodą i konserwatywną dziennikarką Katie Pavlich. Sama opisała się jako Córka Rewolucji Amerykańskiej, kiedy ukończyła Uniwersytet Arizony.

  Katie Pavlich żonaty, mąż, chłopak, randki, rodzice i wartość netto

Sama opisała się jako Córka Rewolucji Amerykańskiej, kiedy ukończyła Uniwersytet Arizony.

Kariera i postęp:

Katie dzięki niestrudzonym wysiłkom przebiła się przez wielkie media, kiedy ukończyła studia i postanowiła udać się do Waszyngtonu, gdzie została redaktorką wiadomości konserwatywnego Townhill.com. Ta dama jeszcze do niej nie dotarła w wieku około trzydziestu lat iw jej krótkim czasie w mediach; niespodziewanie wzięła w tym sektorze szturmem.

Nie chcesz przegapić: Jeff Magid Wiki: wiek, urodziny, wartość netto, zespół, Emily Ratajkowski

Poza tym, jej raporty poszły do ​​tego stopnia, że ​​jej poglądy i raporty tak bardzo utrudniły rządowi Obamy sformułowanie/ustanowienie kilku ustaw z dużą łatwością i komfortem. Po pewnym czasie pełnienia funkcji redaktora w Townhall.com, ten później stał się redaktorem współpracującym dla Townhall Magazine.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Katie ujawniła, że ​​jej wartość netto wynosi 800 tysięcy dolarów, ale niektóre strony wiki podawały, że jej wartość netto przekracza milion dolarów. Jednak prawdą jest, że dzięki swojemu zawodowi zarobiła ogromne zarobki. Ma pracowitą i oddaną kobiecą osobowość medialną, podczas gdy duża celebrytka medialna również boi się lub boi się swojego talentu i umiejętności. Tak więc duże media chcą ją jako członka personelu, więc ta pani zarobiła tyle pieniędzy, że już ujawniliśmy jej zawód i karierę, co również pomaga zwiększyć jej wartość netto.

Czy jest zaręczona ze swoim chłopakiem czy mężatką?

Amerykańska konserwatywna komentatorka i pisarka Katie Pavlich, lat 30, jest mężatką od 5 lipca 2017 r. Goście tacy jak Tucker Carlson, Guy Benson , James Woods, Larry Starszy i kilka innych gwiazd Fox News wzięło udział w ich odosobnionym ślubie.

Zobacz też: Jhené Aiko Wiki: Rodzeństwo, Big Sean, Córka

Para podzieliła się również swoimi zdjęciami ślubnymi z kilkoma znanymi gośćmi i gwiazdami konserwatywnego ruchu. Podczas ceremonii Katie założyła białą suknię z piórami, podczas gdy jej mąż ubrał jasną, jednokolorową koszulę z czarną kamizelką.

Katie Pavlich i jej mąż zawiązali węzełek 5 lipca 2017 r. (Zdjęcie: Facebook)

W 2018 roku dziennikarka zdobywczyni nagrody Amerykańskiej Unii Konserwatywnej zabrała swój Instagram i udostępniła swojemu mężowi stare zdjęcie. Katie wyraziła swoją miłość do swojej lepszej połowy i potwierdziła, że ​​jednym z jej najlepszych momentów w 2017 roku była ceremonia ślubna.

Małżeństwo cieszyło się walentynkową wycieczką na plażę w lutym 2018 roku. Podczas romantycznych wakacji konserwatywna komentatorka obnosiła się z uśmiechem i ofiarowała czerwoną różę mężowi.

Chociaż pozostała mamą, aby podać szczegóły swojego męża, krążą pogłoski, że Katie była zaręczona z Brandonem Darbym. Jednak pary nigdy nie zasygnalizowały i nie otworzyły się. Jej podobno chłopak Darby jest amerykańskim informatorem Federalnego Biura Śledczego, konserwatywnym blogerem i dyrektorem zarządzającym Breitbart Texas oraz serwisem informacyjnym i opiniotwórczym. Wiele wiki przewidziało i podekscytowało pogłoskę, że ci dwaj mówili, że pozornie byli przyjaciółmi od wczesnego życia i spotykają się od wczesnych lat.

Przeczytaj także: Gillian Turner Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, wartość netto

Jednak Brandon sarkastycznie otworzył się na temat linku na swoim koncie na Twitterze, mówiąc, że ufał w tamtym czasie jego ruchowi, Katie, ponieważ nie chciał problemów w ich kampaniach.

Bio i fakty

Katie urodziła się jako Catherine Merri „Katie” Pavlich i została wychowana w Arizonie przez rodziców 10 lipca 1988 roku. Zapiera dech w piersiach dzięki smukłej i atrakcyjnej sylwetce, a także słynie z uwodzicielskich wymiarów ciała 37-26-36 cali i średniej o wysokości 5 stóp 4 cale i waży 64 kg.

Pavlich posiadała obywatelstwo amerykańskie, ale zna młodą i piękną amerykańską dziennikarkę, komentatorkę polityczną i autorkę. Znalazłeś ją także na Twitterze i Facebooku.

Zalecane