blog

Katrina Weidman Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto

Badając niewyjaśnione zjawiska, które istnieją na świecie, amerykańska badaczka zjawisk paranormalnych Katrina Weidman fascynuje się odkrywaniem prawdy tajemnicy w reality show Paranormal Lockdown. Katrina jest znana jako gospodarz programu telewizyjnego popularnego serialu A&E Paranormal State. Wystąpiła w różnych filmach, takich jak Kilimandżaro; Ostatnie mieszkanie; i F. Ojciec Chrzestny.

 Katrina Weidman Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto

Katrina jest znana jako gospodarz programu telewizyjnego popularnego serialu A&E Stan paranormalny . Wystąpiła w różnych filmach, takich jak Kilimandżaro; Ostatnie mieszkanie; oraz F. Ojciec chrzestny.

Czy Katrina jest zamężna? Randki z tajemniczym partnerem

W serialu reality Paranormalna blokada, Katrina zagrała u boku Nicka Groffa. Trwająca między nimi chemia w serii TLC doprowadziła do spekulacji, że duet mógł być w związku małżeńskim w prawdziwym życiu.

Jednak Nick jest już żonaty z Veronique od 2004 roku. Veronique i jej mąż Nick rozkoszują się swoją codzienną działalnością mieszkając poza Bostonem w stanie Massachusetts. Ponadto dzieli dwójkę pięknych dzieci ze swoim mężem Nickiem.

W 2010 roku Katrina podzieliła się wieloma tweetami, żartując na temat spraw związanych z życiem małżeńskim. W jednym z takich wpisów z 17 października 2010 r. Katrina żartobliwie zwróciła uwagę, że przeciwieństwem nieśmiałości jest małżeństwo. Dalej, 18 października 2010, zapytała jednego ze swoich fanów na Twitterze, czy jest żonaty, czy nie. Na co odpowiedziała, że ​​plotki o jej ślubie to wielki żart i nie idzie do ołtarza.

Przeczytaj także: Frank Dillane Dziewczyna, Randki, Geje, Wzrost, Bio, Włosy

Od sierpnia 2018 r. Katrina jest podobno niezamężna. Jednak badacz zjawisk paranormalnych korzysta z przywilejów spotykania się ze swoim tajemniczym partnerem. 6 stycznia 2016 r. udostępniła zdjęcie swojego chłopaka, któremu podobała się rozmowa ze swoją siostrzenicą. Katrina udostępniła zdjęcie swojemu partnerowi po powrocie do rodzinnego miasta Pensylwanii 7 sierpnia 2018 r.

Życie rodzinne: pieczone ciasteczka dla ojca; Babcia jako inspiracja

W swojej rodzinie badaczka zjawisk paranormalnych ma dwoje rodzeństwa, siostrę i młodszego brata. Włoski ojciec Katriny obchodzi swoje urodziny 22 sierpnia. Upiekła ciasteczka dla swojego ojca podczas jego urodzin 22 sierpnia 2011 r. Podczas pieczenia wafli gwiazda reality TV przekradła się ukradkiem i oglądała serial Kate Plus 8 .

Nie chcesz przegapić : Mark Selby Ślub, żona, rodzina, dzieci

11 grudnia 2016 r. udostępniła zdjęcie swojej zmarłej babci i powiedziała, że ​​byłyby to jej 94. urodziny. Prowadząca program telewizyjny powiedziała, że ​​tęskniła za babcią i opublikowała kilka prezentów na swojej oficjalnej stronie jako honorowe wyróżnienie dla swojej babci. Kiedy przesłała zdjęcie swojej babci pod koniec lat 80., Katrina wspomniała, że ​​była najważniejszą figurantką, która wpłynęła na jej życie.

Jaka jest wartość netto Katriny Weidman?

35-letnia Katrina zebrała swój majątek dzięki swojej karierze jako prezenterka programu telewizyjnego i amerykański badacz zjawisk paranormalnych. Według hollywoodreporter.com gwiazda telewizyjna, taka jak Indira Varma, zarabia około 55 000 dolarów za odcinek ze swojego występu w serialu. Gra o tron. Katrina, która występuje w serialu telewizyjnym reality Paranormalna blokada od 2016 roku zarobił bardzo owocną pensję.

Badacz zjawisk paranormalnych pracował w serialach reality show Stan paranormalny od 2007 do 2011. Następnie pojawiła się w różnych filmach, takich jak Kilimandżaro; Ostatnie mieszkanie; oraz Kim jest Jenna...? od 2013 do 2016 roku. W 2017 roku pojawiła się w filmach takich jak Artysta kawiarni oraz F. Ojciec Chrzestny z rolą odpowiednio „Boha” i „Pauline”.

  Krótki życiorys

  Katrina Weidman urodziła się 1 marca 1983 r. w Pensylwanii. Prezenterka programu telewizyjnego jest mniejsza od swojego ojca, który stoi na wysokości 1,83 m (6 stóp). Katrina ma obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego z pochodzeniem włoskim, kaukaskim i mieszanym.

  Zgodnie z wiki gospodarz programu telewizyjnego ukończył Uniwersytet Pensylwanii.

  Zobacz też : Juan Williams Żona, dzieci, wzrost, Fox News, zwolniony, wynagrodzenie, wartość netto

  Fakty Katriny Weidman

  Oto kilka faktów na temat gospodarza programu telewizyjnego Katriny Weidman.

  • Katrina i jej siostra dorastały w hrabstwie Bucks w Pensylwanii. Jej rodzice zawsze wspierali jej karierę jako badacza zjawisk paranormalnych.
  • Zadebiutowała w filmie w 2013 roku Kilimandżaro . W filmie dramatycznym wystąpiła jako Funeral Mourner.
  • W wieku 23 lat Katrina pracowała jako badaczka w Paranormal Research Society.

   Zalecane