blog

Katy Colloton Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Programy TV

Nie wszystkie postacie świata kołowrotków potrafią podbić serca widzów, ale niektórym udaje się nadać artyście inną tożsamość. Tak samo jest w przypadku amerykańskiej aktorki Katy Colloton, która stała się bardziej popularna dzięki swojej postaci Shap z serialu telewizyjnego „Nauczyciele” niż jej własne imię. Stała się także częścią serialu „Rozpadki: serial-Katy i Ted”.

 Katy Colloton Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Programy TV

Kariera i wartość netto:

Katy rozpoczęła karierę artystyczną już od dzieciństwa. W szkole podstawowej występowała w przedstawieniach teatralnych. Swoją pierwszą sztukę zagrała w Leawood Middle School.

W czasach szkolnych nie miała pojęcia o aktorstwie, ale jej nauczyciel, Jeff Yarnell, uczył ją o komedii skeczowej. Po ukończeniu szkoły średniej studiowała psychologię na Uniwersytecie Vanderbilt w Nashville, gdzie uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie sztuki.

Kariera Katy jako pisarki, aktorki i improwizatorki rozpoczęła się po przeprowadzce do Chicago. Dostała szansę występu z drugim domem miejskim, gdzie w 2009 roku została jedną z członkiń grupy improwizacyjnej „The Katydids”.

Kate jest znana ze swoich ról w „Nauczycielach” (2016, 2012) i „Zerwaniach: serialu – Katy and Ted” (2010). Widzowie bardzo pokochali jej rolę pani Snap w „Nauczycieli” i stała się częścią jej tożsamości.

Katy nie ujawniła jeszcze dokładnej wartości swojej wartości netto, ale patrząc na jej popularność w programach telewizyjnych, można założyć, że prowadzi wyrafinowane życie.

Czy Katy jest mężatką? A może ma chłopaka?

Katy z powodzeniem utrzymuje swoje prywatne sprawy w tajemnicy, więc nie zdradziła żadnych wskazówek dotyczących jej związków miłosnych. Nie wiadomo, czy aktorka jest zamężna i mieszka z mężem, czy nadal cieszy się samotnym życiem.

Ani nie omawiała swojego statusu związku w wywiadach, ani nie pokazała przebłysku swojego życia miłosnego w mediach społecznościowych. Tak więc bez oficjalnego ogłoszenia o jej romantycznym życiu nic nie można powiedzieć. Wygląda na to, że jest zajęta życiem zawodowym i dlatego nie traktuje priorytetowo spraw prywatnych.

Krótki życiorys i Wiki:

Katy urodziła się w Chicago. Wychowała się w Leawood po drugiej klasie. Jednym z najciekawszych faktów w jej życiu było to, że jej rodzice mieli to samo imię „Pat”. Według Katy, jej rodzina była dla niej wielką inspiracją do wkroczenia na występy komediowe.

Zalecane