blog

Katya Adler Żonaty, Mąż lub Partner, Chłopak, Randka, Rodzina

Odważna i piękna Katya Alder jest znaną twarzą brytyjskiego kanału telewizyjnego i wielu innych programów telewizyjnych. Chociaż napotkała wiele trudności, gdy była dopiero w fazie zmagań, jej talent wkrótce został zauważony i teraz stała się jedną z czołowych prezenterów wiadomości wszechczasów. Znana prezenterka wiadomości znana jest z pracy na kanale BBC.

  Katya Adler Żonaty, Mąż lub Partner, Chłopak, Randka, Rodzina

Kariera i życie zawodowe:

Karierę rozpoczynała na własnym uniwersytecie, nadzorując prace dziennikarskie w The Times, Reuters, Blue Danube Radio na Uniwersytecie w Bristolu. Niedługo po ukończeniu studiów wyjechała do Wiednia, pracując jako korespondent austriackiej krajowej telewizji publicznej, gdzie relacjonowała w kraju i za granicą z Kosowa, Europy Wschodniej, Azji Południowo-Zachodniej i Afryki Północnej.

W sierpniu 2003 roku została korespondentką BBC w Madrycie, podróżując po Europie i na całym świecie, aby relacjonować różne historie i wiadomości, w tym papieża Jana Pawła II i palestyńskiego przywódcę Jasera Arafata. W 2006 roku ponownie została korespondentką z siedzibą w Jerozolimie, a z czasem została również prowadzącą wywiad w HARDtalk. Ostatnio jest kolejno redaktorką BBC na Europę.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Po prawie dwóch dekadach pracy zawodowej Katya musiała zgromadzić ogromne oszczędności i aktywa. Jej szacunkowa pensja wynosi ponad 70 000 dolarów. Jej pensja i wkład w różne czasopisma zwiększają jej wartość netto do milionów. Zarabiała na dziennikarstwie i zawodzie reportera. Chociaż jej dokładna wartość netto i pensja są podejrzane, prowadzi wystawny tryb życia.

Czy jest potajemnie zamężna, czy nadal samotna?

Świetna reporterka lubi ukrywać swoje życie osobiste, ponieważ nie ma informacji o jej życiu miłosnym. Chociaż Katya jest teraz po czterdziestce, rzadko widuje się ją z jakimikolwiek facetami i przechowuje informacje o swoich związkach poza zasięgiem mediów.

Katia, która ujawniła 50-letni skandal związany z handlem dziećmi, jest matką dwójki własnych dzieci. Nie jest jeszcze gotowa do komentowania pytania, kim jest ojciec. Według radiotimes.com, doświadczona dziennikarka potwierdziła, że ​​ma rodzinę we Włoszech i Niemczech, a także ujawniła, że ​​jej dzieci urodziły się w Madrycie.

Kiedy BBC mianowała ją na stanowisko redaktora na Europę, zastępując Gavina Hewitta w styczniu 2015 r., nie mogła od razu rozpocząć pracy, ponieważ była na urlopie macierzyńskim, analizując to, jej dziecko urodziło się pod koniec 2014 r. lub na początku 2015 r.

Wygląda na to, że jest raczej skłonna do swojego zawodu i zajęta robieniem kariery. W przeszłości nie ma plotek, że ma chłopaka i spotyka się w przeszłości. Nadal nie jest jasne, czy jest mężatką, czy nie, ponieważ trzyma usta, jeśli chodzi o ujawnienie swojego partnera lub przyszłego męża.

Krótki życiorys:

Katya Alder urodziła się 3 maja 1972 roku, czyli ma 45 lat w Londynie w niemiecko-żydowskiej rodzinie.

  Obraz

Jej koleżanka prezenterka BBC, Iyse Doucet, życzyła jej urodzin, a także pogratulowała jej zostania redaktorem na Europę. Jest pięknością z mózgiem i oprócz języka ojczystego zna ponad pół tuzina języków, ponieważ biegle posługuje się włoskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, arabskim i hebrajskim. Ma obywatelstwo brytyjskie i należy do rasy białej. Po prostu piękna Katia ma średnią wagę i przyzwoitą sylwetkę, a jej wzrost wynosi około 5 stóp i 8 cali. Nie używa ani nie ma żadnego oficjalnego konta na Instagramie; jednak jest na bieżąco na Twitterze.

Zalecane