blog

Kay Burley Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

Weteranka i prezenterka telewizyjna, Kay Burley, zaprezentowała więcej godzin programów telewizyjnych na żywo niż jakikolwiek inny dziennikarz informacyjny. Od 29 lat pracuje jako prezenterka wiadomości dla Sky News. Jest autorką dwóch powieści: „Pierwsze damy” i „Zdrada”. Oprócz doskonałego reportażu pozostaje w centrum uwagi swoich kontrowersji.

 Kay Burley Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto Ile jest warta Kay?

Kay pracuje w branży dziennikarskiej od trzech dekad. W swojej długiej karierze relacjonowała trudne i znane problemy dla dużych mediów, takich jak BBC, telewizja Sky i tak dalej. Dziennikarka musiała otrzymywać dużą pensję, która przyczynia się do jej wartości netto. Podejrzewamy, że Kay Burley ma wspaniałą wartość netto w tysiącach.

Jej życie osobiste: żonaty, mąż i rozwód

Niezwykła dziennikarka Kay Burley jest dwukrotnie rozwiedziona. Jej pierwszym mężem był George Pascoe-Watson, którego poznała, kiedy pracowała w lokalnej gazecie w Wigan i miała pięć i pół roku związku. Wyszła za niego, gdy miała dziewiętnaście lat i wkrótce potem rozwiodła się.

Jej drugim mężem jest Steve Kutner, agent piłkarski. Ma syna o imieniu Alexandra od swojego byłego męża Steve'a. Jej pierwsze dziecko, Alexandra Kutner, przekroczyła już osiemnaście lat i nie ma innych dzieci.

Krótki życiorys:

Urodzona 17 grudnia 1960 roku Kay Burley jest popularną lektorką i prezenterką wiadomości. Według jej wiki urodziła się i wychowała w Wigan w hrabstwie Lancashire w Anglii. Wystąpiła jako zawodniczka w drugim sezonie reality show ITV „Dancing on Ice”, rozpoczynającego się 20 stycznia 2007 roku. Jej średni wzrost to 5 stóp i 4 cale, co wzmacnia jej uroczą osobowość.

Zalecane