blog

Keegan-Michael Key Wife, rozwód, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne, wartość netto

Możemy się założyć, że śmiałeś się bardzo, gdy zobaczyłeś wirusowy film Key and Peele: Nauczyciel zastępczy. Tym, który przyjmuje wszystkie śmieszne imiona, jest nikt inny jak Keegan-Michael Key, który zyskał sławę po obsadzeniu w Comedy Central Key i Peele. Keegan jest również znany z roli Mahatmy Gandhiego i Michaela Jordana w Epic Rap Battles of History.

  Keegan-Michael Key Wife, rozwód, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne, wartość netto

Kariera i postęp

Keegan-Michael Key, który uzyskał tytuł magistra sztuk pięknych z teatru Pennsylvania State University, dołączył do MADtv w dziewiątym sezonie, w którym Key i Jordan Peele zostali wybrani za doskonałą chemię komediową. Stał się znanym aktorem, komikiem, scenarzystą i producentem po zagraniu w serialu Comedy Central, Key and Peele i Playing House w USA Network.

Przeczytaj to: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

Komik, który marzył o zostaniu piłkarzem, musiał porzucić swoje marzenie, ponieważ miał Epilepsję. Ale przeznaczenie miało napisane dla niego więcej błyskotliwych rzeczy, gdy w 2016 roku wygrał Primetime Emmy Awards za wybitną serię szkiców. Teraz jest zajęty odgrywaniem gejowskiej postaci w sztuce Netflix Friends from College.

Ile jest wart netto Keegana?

Wysoce utalentowany komik pojawił się nawet w niektórych filmach, takich jak Tomorrowland, Vacation, Hell Baby, Win it all i Freaks of Nature. Aktor Keegan zarabia na swoją wartość netto dzięki występom w serialach i filmach. Amerykański komik zgromadził majątek w wysokości 7 milionów dolarów.

15 lat małżeństwa kończy się rozwodem; Poślubia szkołę gwiazdy rocka

Keegan poślubił amerykańską aktorkę i trenerkę dialektu Cynthię Blaise w grudniu 1998 roku. Ale para zdecydowała się rozstać po osobistych różnicach pod koniec 2015 roku, a Keegan złożył wniosek o oficjalny rozwód w 2015 roku. Ale rozwód został sfinalizowany dopiero w 2017 roku. wydać jakiekolwiek dzieci.

Również Widzieć: Eli Roth Żona, rozwód, romans, wartość netto

Jego była żona Cynthia Blaise powiedziała w wywiadzie, że przechodzi przez poważne problemy zdrowotne, a Keegan nawet zostawił ją w finansowej ruinie. Dodała również, że od 2015 roku cierpi na poważną depresję, stany lękowe, utratę włosów i masy ciała oraz zespół stresu pourazowego, a od 2015 roku przyjmuje leki.

Po rozwodzie Keegan zaczął spotykać się z Elisą Pugliese, amerykańską aktorką znaną ze swojego filmu, Szkoła rocka. Para jest w związku od ponad dwóch lat. A po zaangażowaniu w romantyczny związek przez rok, para zaręczyła się w listopadzie 2017 roku. Keegan i jego dziewczyna Elisa zawiązali węzeł małżeński po siedmiu miesiącach ich zaręczyn 8 czerwca 2018 roku. Keegan potwierdził, że on i Elisa Pugliese dzielili swój ślub śluby za pośrednictwem Twittera. Udostępnił też Elisie zdjęcie wraz z podpisem: „Najlepszy dzień w życiu”.

Keegan-Michael i jego świeżo poślubiona żona Elisa Pugliese (zdjęcie: Keegan's Twitter)

Para pobrała się w domu w Nowym Jorku. Keegan wspomniał, że Elisa każdego dnia pokazuje mu, jak czynić świat lepszym miejscem.

Później, 26 czerwca, para zadebiutowała jako para małżeńska w Los Angeles, premiera Ant-Man i Osa .

Krótki życiorys

Keegan-Michael Key urodził się 22 marca 1971 w Southfield w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Komik wychował się w Detroit po tym, jak został adoptowany przez Michaela Keya i Patricię Walsh. Komik, który ma obecnie 47 lat, należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ jego zarówno biologiczni, jak i adopcyjni rodzice należą do pochodzenia afroamerykańskiego i rasy kaukaskiej. Gwiazda Key and Peele ma wysoką wysokość 6 stóp.

Dowiedz się więcej: Jonathan LaPaglia Ocalony, Net Worth, Żona, Brat

Komik i aktor pokonują Epilepsję, stając się najlepszym komikiem wszechczasów i potrzebują poświęcenia, co sprawia, że ​​jego życie jest naprawdę inspirującą historią.

Wstąpił do Shrine Catholic High School w Royal Oak w stanie Michigan i ukończył go w 1989 roku. Był licencjatem na University of Detroit Mercy i uzyskał tytuł magistra sztuk pięknych w teatrze na Pennsylvania State University.

Zalecane