blog

Keir Gilchrist Dziewczyna, Randki, wesoły, Plotki, Rodzina, Wartość netto, 2017

Keir, lat 25, zgromadził swój majątek dzięki ponad dziesięcioletniej karierze aktorskiej. Zaczął zarabiać od najmłodszych lat, występując w Annex Children's… Jego dziewczyna nie waha się dzielić się swoją miłością do Keira w mediach społecznościowych, w przeciwieństwie do niego. Widziano ją pozującą z nim z poważnym spojrzeniem na zdjęciu selfie na Instagramie 29 marca 2018 r.

  Keir Gilchrist Dziewczyna, Randki, wesoły, Plotki, Rodzina, Wartość netto, 2017

Jaka jest wartość netto Keira Gilchrista?

Keir Gilchrist zgromadził w swojej karierze aktorskiej wartość netto 400 tysięcy dolarów. Zaczął zarabiać od najmłodszych lat, występując na Aneks Teatr dla Dzieci jako aktor dziecięcy. Gilchrist dodał tysiące dolarów do swojej wartości netto dzięki karierze aktorskiej w Hollywood.

Słynny aktor zdobył swoją pierwszą znaczącą rolę w krótkotrwałym Lis komedia sytuacyjna, Zwycięzca jak Josh McKellar . On grał Marshall Gregson , syn postaci odgrywany przez aktora Toni Collete, na Czas na przedstawienie seria, Stany Zjednoczone Tara .

Dowiedz się więcej: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

Podobnie aktor wcielił się w główną rolę Craig Gilner w komediodramacie o nazwie Całkiem zabawna historia. Przebojowy komediodramat miał premierę na Festiwal Filmowy w Sundance w 2010 roku. Zagrał także w kilku ulubionych filmach, takich jak Martwa cisza ; Po prostu dziobać ; Len i Spółka ; oraz Katie żegna się . W 2017 Keir pojawił się w dwóch filmach, a mianowicie Rozkwit niewrażliwych drani ; oraz Heartthrob .

W serialu o dorastaniu Nietypowy, Keir Gilchrist wcielił się w rolę Sama Gardnera, który znajduje się w spektrum autyzmu. Jak widać w serialu, miał problemy z poruszaniem się po społecznych aspektach liceum. Pierwszy sezon serialu został wydany 11 sierpnia 2017 roku. Wraz z rozpoczęciem serialu siostra Sama, Casey, grana przez Brigette Lundy Paine była postrzegana jako wspierająca jej dręczyciela brata Sama, grana przez Keira. Jednak matka Sama, Elsa, grana przez Jennifer Jason Leigh, miała romans, ponieważ była pod presją stanu syna.

Tymczasem Nietypowy zakończył swój drugi sezon 7 września 2018 roku, po dziesięciu odcinkach. Zapowiedź premiery trzeciego sezonu serialu dopiero się pojawi.

Gilchrist rozpoczął karierę jako aktor dziecięcy. Teraz stał się w stanie zagrać ważne role w kilku filmach i serialach telewizyjnych.

Randki wśród plotek o gejach; Pierwsze spotkanie na planie

Keir jest w romantycznym związku ze swoją partnerką, Michelle Farrah Huang. Najbardziej znana jest z roli, Erin w popularnej serii, Notoryczny . Para została początkowo zauważona na premierze słynnego serialu telewizyjnego, Pokój 104.

Huang, aktorka koreańskiego pochodzenia, nie waha się dzielić się swoją miłością do Keira w mediach społecznościowych, w przeciwieństwie do swojego chłopaka. Widziano ją pozującą z nim z poważnym spojrzeniem na zdjęciu selfie na Instagramie 29 marca 2018 r.

Przeczytaj także: Esther Baxter Wiki: Wiek, Mąż, Chłopak, Randki, Tatuś, Teraz

Wcześniej, ze względu na jego powściągliwe tendencje, spekulowano, że Keir jest gejem – ale plotki zostały sfałszowane, gdy zauważono go ze swoją wspaniałą dziewczyną. Michelle Huang.

W dniu 28 lipca 2017 r. jego dziewczyna opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym cieszą się swoim towarzystwem.

Ta tajemnicza para do tej pory utrzymywała swoje randkowe życie stosunkowo poza zasięgiem radaru. Mogli się poznać po dołączeniu do serii o dojrzewaniu, Nietypowy w 2017 roku.

Kolejna seria Netflixa Nietypowa gwiazda: Brigette Lundy-Paine Wiki: Wiek, urodziny, randki, rodzice

Krótki życiorys i rodzina

Keir David Peters Gilchrist, urodzony 28 września 1992 roku w Camden w Londynie, jest synem kanadyjskich rodziców o imieniu Ian i Catherine Gilchrist. Jego dziadek ze strony matki, Douglas Peters, jest kanadyjskim ekonomistą, bankierem i politykiem.

Gilchrist spędził swoje wczesne lata w Londynie, a później przeniósł się do Bostonu w stanie Massachusetts, zanim przeniósł się do Toronto. Należy do rasy białej i ma imponującą wysokość 1,73 metra (5 stóp 7 cali). Obecnie mieszka w LA. Ma psa ratowniczego Lorraine.

Zalecane