blog

Keira Maguire Wiki: Wiek, Zaręczyny, Partner, Chłopak, Randki, Sprawy, Praca

Kiedy w twoim życiu dzieje się coś niezwykle pięknego, znajdujesz taki czy inny sposób, aby wszyscy o tym dowiedzieli się. Keira Maguire i Jarrod Woodgate również mogą być tego doskonałym przykładem, ponieważ para z jednej strony pojawia się na imprezach razem, dzieląc słodkie chwile, a z drugiej stara się, aby ich związek nie pojawiał się na pierwszych stronach gazet. Dowiedzmy się teraz więcej o tym duecie Bachelor in Paradise!

 Keira Maguire Wiki: Wiek, Zaręczyny, Partner, Chłopak, Randki, Sprawy, Praca

Życie zawodowe i wartość netto

Keira jest znana z występów w reality show, takich jak „ Licencjat: Australia” (2016), „ All Star Family Feud” ( 2016-2017),” Koło fortuny' (2018) oraz „ Jestem gwiazdą... zabierz mnie stąd ”.

W serialu „Kawaler” rywalizowała o serce Richiego Strahana. Jest także obsadą „ Kawaler w raju .’ Zanim Keira została gwiazdą rzeczywistości, w latach 2010-2012 pracowała jako opiekun klienta w firmie CoreLogic RP Data.

Co więcej, do tej pory nie ujawniono dokładnych informacji o wartości netto Keiry, ale biorąc pod uwagę jej osiągnięcia w karierze, możemy podejrzewać, że ma ona znaczne dochody w wysokości setek tysięcy dolarów.

Czy Keira spotyka się z gwiazdą rzeczywistości, Jarrodem?

Uczestniczka kawalera, Keira, wydaje się mieć romans ze swoją koleżanką z „ Kawaler w raju” Jarrod Woodgate. Cóż, wygląda na to, że obie gwiazdy, które miały nieszczęście znaleźć miłość w serialu Bachelor i Bachelorette w Channel Ten, trzymają się teraz za ręce.

W grudniu 2017 roku para została po raz pierwszy zauważona, jak całuje się podczas kręcenia „Kawalera raju”, a seria ich występów nie skończyła się do tej pory. Na początku stycznia 2018 r. Keira i jej rzekomy chłopak byli widziani razem w Portsea Polo, gdzie próbowali utrzymać romans w tajemnicy zgodnie z zasadami serialu, ale nie udało im się go dobrze ukryć.

Później duet też był cętkowany razem całując się na plaży Iluka w północnej NSW.

Jej krótkie życiorys i rodzina:

Keira Maguire urodziła się w 1986 roku i każdego roku obchodzi swoje urodziny 27 maja. Jest Australijką ze względu na swoją narodowość, a jej obecny wiek to 31 lat. Znakiem urodzenia Keiry jest Bliźnięta. Jej wzrost wydaje się dość zauważalny na jej zdjęciach.

Keira też miała ujawnił że jej zmarły ojciec Alistah Laishkochav miał dziewięć żon i został ojcem dzieci 64. Ponieważ miała pięć lat, jej matka Michelle wyprowadziła ją z rodziny, a jej matka i babcia wychowywały ją w Brisbane.

Odkąd pojawiła się w telewizji, przeszła różne operacje plastyczne i zabiegi, takie jak powiększanie piersi, korekcja nosa, botoks, wypełniacze do ust, wytatuowane brwi i maseczki wampirów, aby perfekcyjnie podkreślić swoją urodę. Według Dailymail przyznała nawet, że wydała 35 000 USD na operację plastyczną.

Zalecane