blog

Keith Colburn Wiki, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wartość netto, wzrost

Właściciel i kapitan FV Wizard Keith Colburn przywołuje swoją wartość netto ze swoich występów w reality show w Discovery i jako właściciel francuskiej restauracji. Mężczyzna o magnum osobowości jest teraz rozwiedzionym mężczyzną po zakończeniu swojego 25-letniego życia małżeńskiego z żoną. Podobno też nie jest szczęśliwy po rozwodzie. Teraz cieszy się czasem i życiem z dwójką dzieci, synem i córką. W karierze wędkarskiej i telewizyjnej osiągnął wszelkie szczyty sukcesu.

 Keith Colburn Wiki, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wartość netto, wzrost

Ile jest warte netto Keitha Colburna?

Keith Colburn, lat 55, zgromadził majątek netto w wysokości 1,5 miliona dolarów. Zarobki czerpał z bycia gwiazdą reality show i komercyjnym rybakiem. Keith wystąpił w serialu telewizyjnym reality Najniebezpieczniejszy zawód świata co pomogło mu uzyskać sowite dochody. Keith pojawił się w kilku programach telewizyjnych, takich jak Brudne prace po złapaniu co rzeczywiście generuje znaczne przychody.

Zanim został gwiazdą telewizji reality, Keith pracował jako komercyjny rybak od 1985 roku, co zwiększyło jego przychody. Pracuje również jako kapitan i właściciel najlepszego statku krabowego na Morzu Beringa, Kreator FV. W ten sposób pomaga w dodawaniu dużych pieniędzy do jego fortuny.

Keith przywołał także swoją wartość netto jako szefa kuchni we francuskiej restauracji. Keith pracuje we francuskich restauracjach od 14 roku życia. Jest właścicielem Połów Kapitana Keitha, linia produkcyjna sosów i suchych maseczek.

Keith Colburn żonaty, Florencja Colburn

„Właściciel kraba” był żonaty z Florence Colburn, współwłaścicielką Czarodzieja. W grudniu 2, 2012, Keith udostępnił zdjęcie swojej żony na Twitterze, wspomniał o niej jako o żonie i partnerce biznesowej od 25 lat, co odzwierciedla, że ​​para przekroczyła 25 lat bycia razem.

Kiro Radio. W wywiadzie powiedział:

„Zmagałem się z kilkoma problemami zdrowotnymi, zmagałem się z kilkoma problemami związanymi z piciem, zmagałem się z kryzysem wieku średniego i rozwodem w ciągu ostatnich dwóch lat”

Zasugerował też, że z trudem radzi sobie z samotnym życiem i brakuje mu stabilności, jaką zapewnia mu żona w życiu zawodowym i osobistym.

Keith spędza czas z dziećmi

Keith świetnie spędza czas ze swoimi dziećmi, chociaż już rozwiódł się z ich matką. Wspomnienia spędzone z rodziną wciąż dzieli w mediach społecznościowych.

Keith świętował urodziny swojego syna, oglądając mecz Mariners na stadionie 10 maja 2016 r. Udostępnił również zdjęcie na Twitterze.

Keith Colburn świętuje urodziny syna oglądając mecz marynarzy 10 maja 2016 r. (Zdjęcie: Twitter)

Widać go również, jak spędza czas ze swoją uroczą córką, albo jeżdżąc razem na nartach, albo ciesząc się jazdą na wodnosamolocie.

Krótki życiorys

Keith Colburn urodził się jako Keith Harold Colburn w Redmond w stanie Waszyngton w USA 10 marca 1963 r. Ukrył tożsamość swoich rodziców. Jednak Keith ma trójkę rodzeństwa, Edgara, Siga Hansena i Monte Colburna, jak na wiki. Ma też ciotkę Nan i wujka George'a. Porównując wzrost Keith jest kilka cali wyższy od swojej żony Florence.

Zalecane