blog

Keith Lieberthal Wiki, wiek, urodziny, ślub, żona, rodzina, wartość netto

Każda kobieta marzy o mężczyźnie, który sprawia, że ​​czuje, że jest najszczęśliwszą kobietą na Ziemi, która go ma, a Keith Lieberthal może być tym mężczyzną. Niebieskooki przystojniak jest nie tylko przyjemny dla oczu, ale także intelektualnie zdrowy, ponieważ jest zawodowym prawnikiem, który ukończył Harvard Law School. Keith jest żonatym mężczyzną i złożył przysięgę zdobywczyni nagrody EMMY, Juliannie Margulies.

  Keith Lieberthal Wiki, wiek, urodziny, ślub, żona, rodzina, wartość netto

Ciche wesele z żoną Julianną Margulies!

Gorący prawnik spotkał swoją przyszłą żonę Juliannę Margulies na przyjęciu i już nigdy nie musiał oglądać się za siebie. Keith Lieberthal był w stanie wygłosić ważne oświadczenie podczas ich pierwszego spotkania z Julianną, która myślała, że ​​jest modelem lub aktorem, powiedział, że:

„Kiedy podszedł do mnie, powiedziałem: „Słuchaj, myślę, że jesteś taki przystojny. Czy jesteś modelką lub aktorem i czy masz 12”

Ujawniła szczegóły swojego pierwszego spotkania, odpowiadając na pytania Ellen w „The Ellen DeGeneres Show” w 2011 roku. Po ich pierwszym spotkaniu od razu zaczęli się spotykać i byli w związku od zawsze. Żona Keitha, Julianna, jest od niego o sześć lat starsza.

Możesz zobaczyć: Robbie Coltrane Ślub, żona, dzieci

Po długim związku Julianna zaszła w ciążę z dzieckiem. Kiedy Julianna była w siódmym miesiącu ciąży, para pobrała się w cichym weselu z kilkoma bliskimi przyjaciółmi i rodziną 10 listopada 2007 roku w Lenox w stanie Massachusetts.

Po ślubie para powitała uroczego syna o imieniu Kieran Lindsay Lieberthal w dniu 17 stycznia 2008 r. Po przybyciu syna rodzina mieszka teraz na Manhattanie w Nowym Jorku.

Odkryj również: Jonathan Whitesell Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Romans, Rodzice

Po ukończeniu studiów dołączył do kancelarii prawnej Covington and Burling LLP, gdzie przez rok pracował jako współpracownik. W 2008 roku pracował dla Tommy Hilfiger jako radca prawny. Utalentowany prawnik pracuje obecnie jako starszy dyrektor Lincoln Center for the Performing Arts.

Ile jest wart netto Keitha?

Starszy dyrektor utrzymuje niski profil, a jego zarobki i fortuny nie pojawiły się jeszcze w mediach. Należy do znanej rodziny akademików i miał za sobą pełną sukcesów karierę. Chociaż dokładna liczba nie została jeszcze ujawniona, jego oczekiwana wartość netto rzeczywiście osiągnęłaby miliony.

Zobacz też: Laura Wasser Wiki, żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto

Jeśli chodzi o jego żonę Juliannę Margulies, ma ona olbrzymią wartość netto w wysokości 22 milionów dolarów dzięki karierze amerykańskiej aktorki. Według Celebrity Net Worth, podczas występu w programie CBS zarobiła 180 tysięcy dolarów za odcinek Dobra żona . Od 2009 do 2016 roku Julianna zaznaczyła swoją obecność w 156 odcinkach.

Keith i jego żona Julianna wymienili swój długoletni apartament w SoHo za 5,75 miliona dolarów w kwietniu 2019 roku. Nieruchomość ma powierzchnię 2500 stóp kwadratowych, a mieszkanie ma trzy łazienki i trzy sypialnie i ma wystarczająco odnowioną przestrzeń dzienną i jadalnię. W 2004 roku Julianna kupiła mieszkanie na Manhattanie za 2,44 miliona dolarów, które składało się z dwóch sąsiednich jednostek.

Krótkie życiorys i rodzina Keitha:

Urodzony w żydowskiej rodzinie, urodził się jako jeden z dwójki rodzeństwa Lieberthala. Urodził się dla renomowanych rodziców, Kennetha Lieberthala i Jane Lindsay, a obecnie ma 45 lat. Prawnik ma brata o imieniu Geoffrey Lieberthal. Jego wiki pozostaje w tajemnicy co do jego faktycznej daty urodzenia, ale prawdopodobnie obchodzi urodziny w dyskretny sposób ze swoją trzyosobową rodziną.

Przystojny przystojniak, który należy do rasy białej, ma wyrzeźbioną sylwetkę. Keith jest wyższy od swojej żony Julianny Margulies, która ma 1,68 m wzrostu (5 stóp i 6 cali).

Zalecane