blog

Keleigh Sperry Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Miles Teller, Rodzice, Tatuaż

Keleigh Sperry jest coraz popularniejszym artystą estradowym. Jest nie tylko artystką estradową, ale także modelką, aktorką i działaczką humanitarną, której miłość do pracy społecznej sprawiła, że ​​pomogła niezliczonej liczbie potrzebujących. Sperry to wschodząca modelka i aspirująca aktorka, która stała się w centrum uwagi po tym, jak w sierpniu 2015 roku uczestniczyła w nowojorskiej premierze Fantastycznej Czwórki ze swoim mężczyzną, Milesem Tellerem. Jest również dobrymi przyjaciółmi z takimi gwiazdami jak Nina Dobrev, Taylor Swift i Selena Gomez, które były na jej ścianie na Instagramie.

  Keleigh Sperry Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Miles Teller, Rodzice, Tatuaż

Sperry to wschodząca modelka i aspirująca aktorka, która stała się w centrum uwagi po tym, jak w sierpniu 2015 roku uczestniczyła w nowojorskiej premierze Fantastycznej Czwórki ze swoim mężczyzną, Milesem Tellerem. Jest również dobrymi przyjaciółmi z takimi gwiazdami jak Nina Dobrev, Taylor Swift i Selena Gomez, które były na jej ścianie na Instagramie.

Co robi Keleigh?

Młoda i piękna kobieta jest modelką i była w różnych magazynach. Ma profil na Model Mayhem i była częścią modeli Otto, L.A Talent oraz One Management. Oprócz tego jest również aspirującą aktorką, która pojawiła się w krótkometrażowym filmie Opeth: Diabelski sad w 2012 roku. Poza tym jest zagorzałą zwolenniczką ruchów społecznych, a także działa humanitarnie. Podróżowała do różnych wiosek w Ugandzie, gdzie pomagała mieszkańcom w uzyskaniu czystej i sanitarnej wody pitnej. Mało tego, jest też pierwszą kobietą-ambasadorem i doradcą premiera Ugandy.

Czytaj więcej: Adrien Brody Żona, dziewczyna, wesoły, rodzina

Chociaż jeszcze nie pojawiła się w głównych filmach, już uświetniła wydarzenia na czerwonym dywanie, a także uczestniczyła w ceremonii wręczenia Oscarów w 2015 roku. Ma około 465 tys. obserwujących na Instagramie, gdzie publikuje wiele niesamowitych zdjęć.

Jak Keleigh poznała Milesa Tellera?

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, która uczyniła ją sławną, jest jej zaangażowanie z aktorem Milesem Tellerem. Spotyka się z nim od około sześciu lat i przeżyli ze sobą najważniejsze chwile swojego życia. Para po raz pierwszy pojawiła się razem pod koniec 2015 roku, po tym, jak przez jakiś czas była razem. Od tego czasu stała się częścią każdego aspektu życia aktora i poznała każdego członka jego rodziny i przyjaciół. Ma nawet tatuaż z inicjałami męża na tyłku.

Jej mąż może być wśród nich bardziej popularny, ale ona nie jest mniejsza, a Miles wielokrotnie ją zachwycał, twierdząc, że jest urocza. Niedawno świętował z nią swoje 30. urodziny wraz z gośćmi, którymi byli Nina Dobrev, Chace Crawford, Jessica Szohr i Emile Hirsch. Stworzyła również dla niego wideo, które zawiera życzenia Zoë Kravitz, Michaela B. Jordana oraz rodziców i dziadków Tellera.

Ale ich historia nie pasuje tutaj. Ich historia dopiero się zaczęła. Obecnie Keileigh jest zaręczona z Milesem Tellerem. Wiadomość o ich zaręczynach podzieliła się sama Keliegh, która weszła na swój Instagram, aby podzielić się wspaniałą historią.

Co do tego, kiedy i gdzie zdecydują się wziąć ślub, nie zostało jeszcze ujawnione, ale wydaje się, że para zajmie im pełny czas, zanim zdecyduje się ostatecznie zawiązać węzeł.

Ciekawe: Helen Anderson Wiki, mąż, żonaty, rodzina

Podobnie 22 grudnia 2016 r. utknęła tragedia, gdy Keleigh i Miles uczestniczyli w wypadku samochodowym, w którym ciężarówka przewróciła się w wyniku poprzedzającego ich kierowcy Ubera. Na szczęście ani Keiliegh, ani Miles nie zostali ranni, ale tragedia wprawiła ich w szok. Z winy kierowcy Ubera doszło do incydentu, który rozwścieczył aktora i spowodował, że zaczął ścigać kierowcę.

Keleigh jest mężatką!

Gratulacje dla Keleigh i jej obecnego męża Milesa Tellera! Para oficjalnie wzięła ślub w romantyczny weekend na Hawajach.

Para, która zaręczyła się w 2017 roku, kiedy Miles ukląkł, by zadać pytanie Keleigh. Podczas wakacji w Afryce, na wycieczce na safari, Miles oświadczył się Keleigh, na co z radością odpowiedziała Tak!. Od tej pory para została oficjalnie oznaczona jako mąż i żona.

Keleigh i Miles po raz pierwszy zaczęli spotykać się w 2013 roku. Z pewnością nie spieszyli się, zanim rzucili się do czegokolwiek. Szczęśliwe małżeństwo nie udostępniło jeszcze żadnych zdjęć z dnia ślubu. Trzymali to w tajemnicy. Może z czasem powoli będą publikować zdjęcia, które pokazują ich w ich wyjątkowym dniu.

Czy mąż Keleigh po prostu poszedł do więzienia?

18 czerwca 2018 r. pojawił się raport, że mąż Keleigh został aresztowany po tym, jak wychodził publicznie w stanie nietrzeźwym. Po odmowie współpracy w centrum detoksykacji policja z San Diego aresztowała Milesa, ale uwolniła go cztery godziny później. Aktor zaprzeczył wiadomościom poprzez post na Twitterze, w którym prosił ludzi, aby im nie wierzyli.

Możesz cieszyć się: Nicolette Grey Wiki, wiek, chłopak, rodzina, wartość netto

Po premierze w poniedziałek wyszedł z Keleigh na sushi w dzielnicy Studio City w Los Angeles.

Biografia w stylu Wiki:

Keleigh Sperry, obecnie w wieku 26 lat, urodziła się 16 października 1992 roku w Kalifornii w USA. Pochodzi z dość dużej rodziny i jest jednym z sześciorga dzieci urodzonych przez jej rodziców. Jej post na Instagramie z każdym członkiem rodziny pokazuje, jak duża jest jej rodzina. I demonstruje sobie wzajemną miłość. American National należy do rasy białej. Oszałamiająca modelka może ukraść show swoim niesamowitym wyglądem i idealnym ciałem. Ma średni wzrost i ma 5 stóp i 6 cali.

Zalecane