blog

Kellita Smith żonaty, mąż/małżonek, dzieci, wartość netto, rodzina

Artyści, którzy całkowicie koncentrują się na karierze, prawdopodobnie mają stagnację w życiu osobistym. Taka jest historia niezwykłej aktorki Kellita Smith, która wytrwała przez całe życie i osiągnęła doskonałość w branży aktorskiej, ale nie cieszyła się przywilejami życia rodzinnego. Kellita jest komikiem, aktorką i modelką, popularną dzięki roli Wandy McCullough w sitcomie stacji Fox The Bernie Mac Show.

 Kellita Smith żonaty, mąż/małżonek, dzieci, wartość netto, rodzina

Kariera i postęp:

Kellita Smith rozpoczęła swoją karierę jako artystka ze sceny w regionalnej produkcji Tell It Like It Tiz. Jej inne prace teatralne to No Place to be Somebody at the K.C. Theatre Company, Feelings at the Hudson Theatre, dzięki któremu zdobyła nagrodę NAACP Theatre Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej w 1996 roku oraz The Thirteen Thorn za Complex Theatre.

Ponadto zadebiutowała na ekranie w House Party 3 jako Maxine w 1994 roku. Podążając za swoją pasją, pracowała przy wielu innych filmach, takich jak The Crossing Guard, Fair Game; Trzech może zagrać w tę grę, Deadly i The Man in 3B. Swoje talenty aktorskie pokazała w wielu serialach telewizyjnych, m.in. Living Single, Sister, Sister, Moesha, High Incident, The First Family i Teenage Mutant Ninja Turtles.

Ile jest warta Kellita?

Niezwykła aktorka Kellita Smith podobno cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 5set tysięcy dolarów. Gwiazda zgromadziła ogromną kwotę dzięki swojej ponad dwudziestoletniej karierze w branży aktorskiej. Przez te wszystkie lata pracowała jako komik, modelka i aktorka. Jej łączne przychody prawdopodobnie wzrosną w nadchodzących dniach dzięki doskonałej występie w serialach telewizyjnych i filmach.

Tajemnicze życie osobiste!

Życie osobiste Kellita jest jak zamknięte pudełko, które jeszcze nie zostało otwarte. Aktorka jest strażnikiem tajemnicy i do tej pory nigdy nie ujawniła swojego związku ani partnerów. Milczy o swoim życiu osobistym, a nawet wykazuje niechęć do potwierdzania plotek, które pojawiają się w mediach. Według źródła jest samotna i niezamężna. Jednak nie tak dawno temu znaleziono ją na randce z panem Chow w Beverly Hills.

Cóż, informacja, czy para miała tylko przypadkowe spotkania, czy naprawdę się spotykała, nie została jeszcze potwierdzona. Kellita i domniemany chłopak nigdy nie zostali zauważeni razem po incydencie, co może być przyczyną niechęci mediów do dokopania się do prawdy. Co więcej, aktorka osiągnęła wiek, w którym mogła wyjść za mąż i założyć rodzinę ze swoim kochającym mężem. Chociaż niechętnie przyjmuje małżonka, wielu fanów czeka, aż wyjdzie za mąż i spędzi wspaniałe życie rodzinne z małżonkiem i dziećmi.

Krótki życiorys:

Należąca do afrykańskiego pochodzenia, Kellita Smith urodziła się 15 stycznia 1969 roku w Chicago, Illinois, USA. Otrzymała wykształcenie w Santa Rosa Junior College. Gwiazda była supermodelką i chodziła na kilka koncertów, zanim zaczęła grać. Ma niesamowitą wysokość 5 stóp 10 cali i doskonale utrzymane krzywe.

Zalecane