blog

Kelly Ann Cicalese Wiki, wiek, ślub, mąż, rodzina, WCVB, wynagrodzenie

Meteorolog przez lata rządził sercami wielu facetów, którzy nie przegapili ani sekundy, by zobaczyć ją w telewizji. Ale w październiku 2016 roku, kiedy dołączyła do WCVB, przyszła z absolutnym szokiem, że jest mężatką. Kelly Ann Cicalese przez kilka lat ukrywała swój ślub, zanim złamała serca wielu, którzy o niej marzyli.

 Kelly Ann Cicalese Wiki, wiek, ślub, mąż, rodzina, WCVB, wynagrodzenie

Tajemnicza o swoim ślubie!!!

Przez lata trzymała swoje życie osobiste w ciemności i wielu uważało, że jest samotna. Ale znikąd okazało się, że jest mężatką, a jej związek z mężem trwa już prawie dwa lata.

Według Linkedin, Edward Davila jest nastawionym na wyniki przedstawicielem handlowym w Federalnej Unii Kredytowej Pioneer West Virginia. Jest wysoce profesjonalny i posiada tytuł licencjata z ekonomii.

Ale przyszła świadoma para musiała pomyśleć o urodzeniu dziecka, a nawet prawdopodobnie zaplanowała kolejny krok do rodzicielstwa, czas pokaże.

Obecnie para wydaje się cieszyć życiem małżeńskim, a także koncentruje się na swojej karierze. Meteorolog WCVB bardzo lubi grać w tenisa i ćwiczyć na siłowni.

Kariera w WCVB i wynagrodzenie:

Absolwent Rutgers University posiada tytuł Bachelor of Science w dziedzinie meteorologii. Przed dołączeniem do StormTeam 5 WCVB w październiku 2016 roku pracowała w WSAZ-TV. Otrzymała również tytuł „Najlepszego nadawcy pogody” podczas pracy dla KGWN przez Stowarzyszenie Nadawców Wyoming.

Chociaż jej pensja nie została ujawniona, nietrudno spekulować, że zgromadziła pokaźną fortunę za swój niezrównany wysiłek dla WCVB. Doświadczony meteorolog, który jest meteorologiem Weekend EyeOpener w NewsCenter 5, spłaca każdy grosz swojej pensji poprzez precyzyjną prezentację w telewizji.

Krótkie życiorys i rodzina Kelly'ego:

Chociaż na jej wiki nie ma dokładnej daty urodzenia, urodziny obchodzi 28 ten Czerwiec każdego roku. Urodziła się i wychowała w New Jersey. W wieku 5 lat zaangażowała się w wyczynowy taniec irlandzki. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ pochodzi z pochodzenia włosko-irlandzkiego. Ma w rodzinie 11-miesięczną młodszą siostrę o imieniu Kathleen i bardzo ją kocha. Amerykańska meteorolog stoi na wysokim wzroście i utrzymanej sylwetce, która dobrze łączy się z jej osobowością.

Zalecane