blog

Kelly Berning Bio, żonaty, mąż, w ciąży, rozwód, wartość netto

Osobowości telewizyjne, które mogą zabawiać publiczność przez cały program, są zawsze warte obejrzenia. Taka jest współgospodarz TMZ, Kelly Berning, której doskonałe umiejętności prezentacyjne i piękny wygląd skusiły na swoje występy miliony widzów. Kelly jest najbardziej znany jako redaktor The Amazing Race (2001), TMZ w telewizji (2007) i Beyond Twisted (2009).

 Kelly Berning Bio, żonaty, mąż, w ciąży, rozwód, wartość netto

Ile ma wartość netto Kelly Berninga?

Kelly Berning poświęcił kilka lat w sektorze telewizyjnym pracując jako montażysta i współprowadzący. Jej prace pozwoliły jej zdobyć ogromną sławę wraz z fortuną ekonomiczną poprzez pensję. Chociaż nie ujawniła dokładnych liczb, jej działania prowadzą nas do podejrzeń, że cieszy się znaczną wartością netto w tysiącach. Jej wartość wzrośnie w najbliższych dniach dzięki wytrwałej pracy w sektorze.

Niezwykła gospodyni Kelly Berning miała 32 lata, kiedy rozpoczęła karierę zawodową od Poza Twisted . Pracowała nad serialem przez rok i zyskała ogromną sławę. Uznanie zdobyła także w programie telewizyjnym, TMZ w telewizji gdzie pełniła funkcję redaktora i aktora. TMZ w telewizji był emitowany od 2007 do 2010 roku i był ponownie transmitowany w latach 2015-2016.

Co więcej, była również związana z sezonem 27 programu reality TV, Niesamowity wyścig. Wystąpiła jako uczestniczka programu w 2015 roku wraz ze swoim partnerem, Shevnonne Sullivan.

Żonaty z długoletnim chłopakiem, w ciąży z dzieckiem

Kelly Berning, lat 40, związała się ze swoim długoletnim chłopakiem, Chrisem Reedem w sierpniu 2017 r. Para złożyła śluby przysięgi w Houdini Mansion – The Houdini Estate. Kelly udostępniła również swoje zdjęcie ślubne na Instagramie 16 sierpnia 2017 i powiedziała, że ​​ich ślub to czysta magia. Gospodarz udostępnił następnie swoją migawkę w dniu 21 czerwca 2017 r. I dał tag męża swojej ukochanej Chris.

Kelly i jej mąż Chris spodziewają się pierwszego dziecka w sierpniu 2018 roku. Aktorka, która była w ciąży z ich pierwszym dzieckiem, wzięła swój Instagram 25 stycznia 2018 roku i podzieliła się wiadomością o swojej ciąży. Przesłała zdjęcie USG swojego dziecka i opatrzyła zdjęcie jako „ To się dzieje. Niemowlę Reed zbliża się gorąco. ' Poza Twisted aktorka ujawniła również, że spodziewa się urodzić dziecko w sierpniu 2018 roku.

Małżeństwo migało sobie nawzajem w mediach społecznościowych. Wśród nich Kelly przesłała zdjęcie pierścionka w sierpniu 2016 r. i powiedziała, że ​​jest to oficjalne, sugerując, że ona i Chris byli zaręczeni.

Co więcej, przeszłość Kelly jest daleka od mediów. Niektóre źródła ujawniły, że wcześniej wyszła za mąż i rozwiodła się. Jednak dokładne informacje nigdy nie pojawiły się w prasie. Poza tym publiczność nie przejmuje się już jej przeszłym życiem i nie może się doczekać jej wspaniałego życia z chłopakiem Chrisem.

Zobacz O kotwicy wiadomości: Sharon Reed Wiki, wiek, mąż, chłopak, dziecko, CBS, wartość netto

Krótki życiorys

Według niektórych źródeł wiki Kelly Elizabeth Berning, znana jako Kelly Berning, urodziła się 14 października 1977 r. w Independence w stanie Kentucky w USA. Jej hobby to oglądanie wiadomości i gotowanie. Konto Kelly na Twitterze @berningk jest śledzone przez Baracka Obamę, co uważa za osiągnięcie. Kelly, która należy do rasy białej, ma uroczą wysokość 5 stóp i 4 cale, która pasuje do jej wyglądu.

Zalecane