blog

Kelly Choi Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Chirurgia Plastyczna, Wartość Netto

Zagorzały smakosz i były prezenter przebojowego serialu Bravo „Top Chef Masters”, jednego z najwyżej ocenianych programów na kanale, a także znany jako nagrodzony Emmy prezenter telewizyjny, producent, miłośniczka jedzenia i autorka, Kelly Choi. Zaprezentowała Late Night Kung Fu w Fuel TV, weekendowy program poświęcony kultowemu filmowi Kung Fu z angielskim dubbingiem, pozyskanym z hongkońskiego Shaw Brother Studios, a także przebojowy serial telewizyjny Bravo Top Chef Spin-off „Top Chef Masters”.

 Kelly Choi Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Chirurgia Plastyczna, Wartość Netto

Jej rozwój kariery:

Jako chwalona reporterka kulinarna, producentka, twórca i prezenterka programu restauracyjnego „Eat out NY” w Nowym Jorku, zdobyła nagrodę nowojorskiej Emmy od nowojorskiego oddziału National Academy of TV Arts and Science za talent do kamery. Jej praca jako kotwicy w międzynarodowym konsorcjum Secrets of New York, cotygodniowym programie, który ujawnia tajemnice i mało znane realia dotyczące pięciu dzielnic, również przyniosła wiele nagród Emmy. Wygląda na to, że jest słynną prezenterką telewizyjną, ale ponadto pojawiła się w różnych programach specjalnych i programach telewizyjnych w Nowym Jorku, takich jak wręczanie nagród James Beard Awards, a także kilka programów kulinarnych. Wygrała także nagrodę „Look of the Year” Elite Modeling Agency i nie tylko.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Kelly zarobiła do tej pory ponad 4 miliony dolarów w 2016 roku, wliczając w to również jej wspaniałą pensję i premie. Zdziwisz się, ile zarabiają te prezenterzy telewizyjni, a potem ona zarabia na swojej udanej karierze, a także ma własny biznes, zwłaszcza inwestuje w biznes restauracyjny, a także pizzerię w Nowym Jorku i niektóre kawiarnie. Choi jest również popularną prezenterką telewizyjną i specjalistką od żywności, dzięki czemu jej zawód również pomaga jej zasłużyć na ogromne pieniądze.

Czy piękna prezenterka telewizyjna Kelly jest już zamężna?

Interesujące jest wiedzieć o jej zawodzie, ponieważ jest miłośniczką jedzenia, a jedzenie zawsze ciekawe fakty, ale także interesujące jest poznanie jej życia osobistego. Jej życie prywatne jest bardziej ekscytujące, ponieważ nie ujawniła znacznie więcej szczegółów w mediach typu wiki, nawet na koncie w mediach społecznościowych. Nadal nie wiadomo o jej życiu małżeńskim, takim jak jej mąż, chłopak, a nawet plotka o randkach. Wygląda na to, że jest bardzo przyzwoitą panią, albo pani jest bardzo prostą/niewinną kobietą, albo chce trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Ale krążą plotki, że spotyka się z najbardziej utalentowanym i przystojnym koreańskim piosenkarzem / tajemniczym piosenkarzem (ponieważ jego nazwisko jeszcze się nie ujawniło). Ale udowadnia, że ​​​​fakt jest fałszywy, ponieważ nigdy nie opublikowała żadnego zdjęcia, żadnych szczegółów, a także żadnej rzeczywistości, aby romantycznie się z nim połączyć. Więc z pewnością ta piękna prezenterka telewizyjna jest jeszcze w stanie być singlem, a także szuka swojego potencjalnego męża. Jednak są jej wielcy fani, którzy jej chcą, ale nie może jeszcze znaleźć swojego wymarzonego chłopca.

Krótki życiorys i fakty:

Ta piękna prezenterka telewizyjna Kelly urodziła się w Seulu w Korei Południowej 7 lutego 1976 r. Jej rodzice, a później jej rodzina przeniosła się do USA i tam dorastała wraz z rodzeństwem. Jednak obecnie posiada obywatelstwo amerykańskie i dowód pochodzenia koreańskiego. Ma atrakcyjną sylwetkę i wysoki wzrost powyżej 5 stóp 10 cali. Znana jest przede wszystkim ze swoich uwodzicielskich wymiarów ciała, które ma 36-25-26 cali, a także gorącego i odważnego ciała i uroczych twarzy, po udanej operacji plastycznej.

Zalecane