blog

Kelly Tisdale Wiki, wiek, ślub, mąż, dzieci, wartość netto, wzrost

Brzmi znajomo! Nie, nie jest siostrą aktorki Ashley Tisdale, ale jest raczej spokrewniona z kimś ciekawszym. Kelly Tisdale jest żoną legendarnego komika i aktora Mike'a Meyersa, aktora powracającego na ekran w jednym z przebojów telewizyjnych lat 70., The Gong Show. Chociaż nie jest aktorką, ma pewne powiązania z przemysłem rozrywkowym, ponieważ kiedyś pracowała jako artystka sceniczna w serialu telewizyjnym.

  Kelly Tisdale Wiki, wiek, ślub, mąż, dzieci, wartość netto, wzrost

Chociaż Kelly nie jest aktorką, ma pewne powiązania z przemysłem rozrywkowym, ponieważ kiedyś pracowała jako artystka sceniczna w serialu telewizyjnym.

Wiedz o wartości netto i karierze Kelly

W 1997 roku pracowała nad show Erotic Confessions, poza ekranem w dziale artystycznym. To jej jedyna praca związana ze sztuką lub filmem. Po przestudiowaniu spraw międzynarodowych i rządu przeniosła się później do Nowego Jorku, by służyć w Human Rights Watch.

Założyła własną restaurację Teany Café w Lower East Side w Nowym Jorku, której jest współwłaścicielem ze swoim byłym chłopakiem Mobym. Prawdopodobnie ma niesamowitą wartość netto z jej kariery i biznesu, ale jest to maleńkie w porównaniu z fortuną jej męża wynoszącą 175 milionów dolarów.

Może ci się to spodobać: Wynagrodzenie Alex Sensation lub wartość netto

Jeśli chodzi o jej męża, Mike Myers jest także aktorem, który w latach 90. przedstawił swoją rolę w filmach takich jak Austin Powers oraz Świat Wayne'a. Swój głos przypisał także w filmie komiksowym, Shrek.

Podobnie Mike pojawił się również w kilku filmach od 2007 roku. W 2017 roku zagrał w Terminalu, który stał się jego pierwszym dużym filmem od siedmiu lat. Wydał także swoją książkę, Kanada która stała się jedną z najlepiej sprzedających się książek.

Chociaż Mike pozostał za kamerami filmów głównego nurtu, wyreżyserował dokument o życiu legendarnego menedżera muzycznego Shepa Gordona, Supermensch w 2014 roku.

Życie małżeńskie Kelly; ma troje dzieci

Jak już wiemy, że nie jest pierwszą osobą w życiu aktora, czasami było to po jego rozwodzie z 12-letnią żoną, scenarzystą komediowym i aktorką Robin Ruzan (tą, która zainspirowała Mike'a do stworzenia Austin Powers).

Po kilku miesiącach rozłąki Kelly został zauważony na wakacjach z aktorem, Mike Myers na Hawajach. Później potwierdziła związek z The National Enquirer i wyraziła zdziwienie, że media nie znalazły tego wcześniej, co oznaczało, że zaczęli się spotykać wcześniej.

Nie przegap: Jennie Pegouskie Wiki, wiek, pochodzenie etniczne, rodzina

Ale ich romans nie był jedyną rzeczą, którą utrzymywali w tajemnicy; pobrali się także na prywatnym ślubie w Nowym Jorku. Dopiero po pięciu miesiącach ceremonii wiadomość została upubliczniona.

Ona i jej mąż Mike są rodzicami trojga małych dzieci Sunday Molly, Pauliny Kathleen i Spike'a Meyersa. W momencie narodzin trzeciego dziecka w 2016 roku aktor stwierdził, że nie znosi imienia swojego pierwszego dziecka w niedzielę.

Obecnie para i ich dzieci mieszkają w Nowym Jorku. Często towarzyszą sobie w kilku wydarzeniach. Poszli nawet na światową premierę „Bohemian Rhapsody” w The SSE Arena 23 października 2018 r. Niedawno, w lutym 2019 r., pojawili się na Red Carpet podczas 91. rozdania nagród Akademii w Dolby Theatre w Los Angeles.

W marcu 2019 r. Mike podarował Kelly nagrodę specjalną, którą zdobył podczas dorocznej gali Art Production Fund. Nagrodą specjalną była suknia o wartości 9 tys. USD, czyli ok. Rp. 128 milionów.

Musisz również to zobaczyć: Hodgetwins Wiki, wiek, żona, rodzina, wartość netto

Krótki życiorys

Kelly Tisdale, obecnie 41-letnia, urodziła się 27 marca 1977 roku. Jej profil wiki sugeruje, że urodziła się jako córka białych rodziców w Templeton w stanie Massachusetts w USA. American National jest absolwentką Uniwersytetu Suffolk i należy do rasy białej. Nawet w tym wieku matka trójki dzieci nadal ma idealne ciało i ma 5 stóp i 8 cali wzrostu.

Zalecane