blog

Kelvin Hayden Żonaty, Żona, Dziewczyna, Dziecko, Rodzice, Wynagrodzenie, Wartość netto

Kelvin Hayden jest byłym obrońcą piłki nożnej, rekrutowanym przez Indianapolis Colts. Jest najbardziej godnym uwagi zawodnikiem w NFL. Kelvin grał także w Atlanta Falcons i Chicago Bears w 2012 roku. Urodzony w Chicago piłkarz jest znany jako mistrz Super Bowl. Oprócz piłki nożnej, Kelvin jest współzałożycielem siłowni Karpa Deem, a także kulturystą. Kelvin przywołał znaczącą część swojej wartości netto ze swojej kariery w piłce nożnej. Generuje również dochód ze swojego domu gimnastycznego.

 Kelvin Hayden Żonaty, Żona, Dziewczyna, Dziecko, Rodzice, Wynagrodzenie, Wartość netto

Ile jest warte netto Kelvina?

Kelvin przywołał znaczącą część swojej wartości netto ze swojej kariery w piłce nożnej. W lutym 2009 r. Kelvin Hayden podpisał pięcioletnią umowę o wartości 43 mln USD z The Indianapolis Colts. Umowa obejmowała również 22 miliony dolarów w postaci gwarancji. Niewątpliwie Kelvin ma wartość netto w wysokości miliona cyfr.

Kelvin wcześniej podpisał umowę z Peyton Manning, Reggie Wayne, Marvin Harrison, Dwight Freeney, Dallas Clark, Ryan Lilja i Bob Sanders. Zyskał również hojne dochody z transakcji. Kelvin podpisał kontrakt z Chicago Bears z umową na 840 000 dolarów, w tym średnią roczną pensję 840 000 dolarów. Od 2005 roku jego kariera w piłce nożnej pomogła mu wygenerować 17,5 miliona dolarów bogactwa.

Na razie Kelvin przeszedł na emeryturę z piłki nożnej i jest współzałożycielem siłowni Karpa Deem. Generuje również dochód ze swojego domu gimnastycznego.

Kelvin Hayden zaręczył się z Taraji P. Henson

Kelvin Hayden jest w błogim związku z Imperium gwiazda Taraji P. Henson. Para była w tajnym związku, dopóki dziewczyna Kelvina nie potwierdziła ich romansów w grudniu 2017 roku, mówiąc, że spotykają się od 2015 roku.

Niedawno 14 maja 2018 r. Taraji udostępniła zdjęcie, na którym obnosi się z pięknym diamentowym pierścionkiem zaręczynowym. Zgodnie z podpisem Kelvin zaproponował ją podczas obchodów Dnia Matki 13 maja 2018 r.

Wcześniej Taraji była w związku ze swoją ukochaną z liceum, William Lamarr Johnson . Później obaj zostali pobłogosławieni małym chłopcem o imieniu Marcell w 1994 roku. Ale związek zakończył się tragicznie po zamordowaniu Williama w 2003 roku. Podobnie Kelvin ma 10-letnią córkę o imieniu Kyra z poprzedniego związku.

Rodzina Kelvina Haydena: związek z rodzicami

Kelvin Hayden urodził się w Chicago. Kelvina wychowywała matka. Jak wspomniał na jednym ze swoich zdjęć na Instagramie, po raz pierwszy zobaczył swojego ojca w wieku siedmiu lat, a drugi raz, gdy miał 15 lat. Kelvina łączy serdeczna więź zarówno z ojcem, jak i matką. Życzył nawet ojcu w Dzień Ojca 2013.

Kelvin jest bardzo przywiązany do swojej matki i jest wdzięczny za jej poświęcenie. Życzył jej nawet urodzin 13 grudnia 2014 roku.

Kelvin Hayden życzy matce urodzin 13 grudnia 2014 r. (zdjęcie: Instagram)

Krótki życiorys

Kelvin Hayden urodził się jako Kelvin Darnell Hayden 23 lipca 1983 r. w Chicago, Illinois, USA. Pierwsza stoi na wysokości 1,83 m (6').

Hayden poszedł do Hubbard High School i został starterem przez cztery lata w piłce nożnej. Następnie przez dwa lata uczęszczał do Joliet Junior College. Później wyjechał na Uniwersytet Illinois. Jest narodowości amerykańskiej i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Zalecane