blog

Ken Corsini Wiki, wiek, narodowość, wzrost, rodzice, życie osobiste, rodzina

Wiele związków na studiach nie trwa dłużej niż dwa tygodnie, podczas gdy dzielenie przysięgi małżeńskiej to zupełnie inny poziom. Ale Ken Corsini jest obecny, aby przeciwstawić się tej zasadzie. Po miesiącach flirtowania ze swoją przyszłą żoną Anitą w końcu zdobył randkę i upewnił się, że to się liczy. Teraz Ken jest szczęśliwym małżeństwem z Anitą przez siedemnaście długich lat, a także rozszerzył swój związek o życie zawodowe i był współzałożycielem Red Barn Homes.

  Ken Corsini Wiki, wiek, narodowość, wzrost, rodzice, życie osobiste, rodzina

Ale już, Ken jest szczęśliwym małżeństwem z Anitą od 18 długich lat a także rozszerzył swoje relacje o życie zawodowe i był współzałożycielem Red Barn Homes.

Kariera i życie zawodowe

Absolwent University of Georgia jest licencjonowanym wykonawcą i wraz ze swoją wspólniczką biznesową i żoną Anitą Corsini przekształca przestarzałe nieruchomości w wymarzone domy.

Ukochani z college'u są założycielami Red Barn Homes, których są współzałożycielami w 2005 roku i są odpowiedzialni za renowację ponad 700 domów w swojej długiej karierze. Para gwiazd jest nawet gospodarzem serialu HGTV ” Flip lub Flop Atlanta ”, gdzie prezentują swoje nieruchomości w Atlancie. Ich oficjalna strona ujawniła, że ​​w ciągu 13 lat kupili i sprzedali ponad 600 domów.

Serial miał swoją premierę 20 lipca 2017 r. w HGTV, a serial zebrał dobre recenzje. Następnie HGTV odnowiło program na drugi sezon, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień 2018 roku.

Przeczytaj także: Casey Noble Wiki, wiek, ślub, mąż, dziecko, wartość netto, HGTV

Życie osobiste z profesjonalnym partnerem!

Czego więcej potrzebujesz, gdy znajdziesz ukochaną osobę również w miejscu pracy? Ken i Anita to nie tylko para, ale także partner biznesowy.

Ken poznał swoją żonę, aby być razem podczas studiów w college'u. Ken, który zetknął się z Anitą przez współlokatorkę, jest wszystkim, czego pragnęła w swoim idealnym partnerze.

W wywiadzie Anita wspomniała, że ​​zawsze wiedziała, jakiego faceta szuka, ale nigdy nie znalazła kompletnej paczki. To była podobna historia do czasu wielkiego wejścia Kena, na co Anita powiedziała:

On oczywiście jest wysoki, ciemny i przystojny, ale był też bardzo zabawny, umiał dobrze się bawić i podzielał moje wartości. Zwycięzca, zwycięzca, obiad z kurczakiem.

Po tym, jak zaczęli spotykać się na studiach, założyli spółkę joint venture, aby założyć Red Barn Homes. Pobrali się w kwietniu 2000 roku i byli małżeństwem przez 18 długich lat.

Gospodarz, Anita, podzielił się ze swoją lepszą połową zdjęciem 15 kwietnia 2018 r. i powiedział, że był najlepszym prezentem, jaki kiedykolwiek dostała. Wspomniała również, że nie zamieniłaby z nim dnia na nic i kocha go bardziej niż gwiazdy.

Anita dzieli się zdjęciem ślubnym z mężem Kenem 15 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Dzień później Ken udostępnił również jedno zdjęcie swojej żony i napisał w podpisie, że świętuje 18 lat z perską pięknością. Dodał też, że jest tak piękna jak 18 lat temu.

Nie zapomnij: Erin Napier Wiki, wiek, ślub, mąż, w ciąży, wartość netto, HGTV

Życie rodzinne z trójką dzieci!

Dzieci są lustrem, w którym odbija się życiowy sukces. A patrząc na urocze dzieci Kena, nie jest zaskoczeniem, że jest on człowiekiem sukcesu.

Ken i Anita są rodzicem trójki uroczych dzieci, dwóch córek i syna. Jego konto na Instagramie jest wypełnione pięknymi zdjęciami jego rodziny.

26 lipca 2018 r. udostępnił zdjęcie swojego jedynego syna i ujawnił, że przeżył raka. Na Instagramie powiedział, że w 2014 roku u jego syna zdiagnozowano agresywną formę raka i ciężko walczył o zwycięstwo. On napisał,

„Cztery lata temu u naszego małego wojownika zdiagnozowano jedną z najbardziej agresywnych form raka. Dzisiaj wspiął się na szczyt Kamiennej Góry i świętowaliśmy Bożą dobroć i wierność w doprowadzeniu do jego całkowitego uzdrowienia”.

Surfuj dla gospodarza HGTV : Ben Napier Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziecko, Wartość netto, HGTV

Krótka biografia i rodzina Kena

Ken urodził się w San Jose w Kalifornii i wziął swój pierwszy oddech 28 października 1976 r., co daje mu 41 lat. Flip lub Flop Atlanta Gospodarz przeniósł się następnie do Marietty wraz z rodziną. Ken, który posiada dyplom z zarządzania ryzykiem w biznesie, stoi na wysokości około 1,83 m (6 stóp) i ma doskonałą sylwetkę.

Urodzony w San Jose ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Jego wiki nadal niechętnie dzieli się czymkolwiek na temat jego rodziców i wczesnego życia.

Zalecane