blog

Kendall Vertes Wiki, chłopak, randki, rodzina, rodzeństwo, wartość netto

Jest tancerką, która zaczęła machać nogami od osiemnastego miesiąca życia, ale jeszcze nie przewracaj oczami. Jako, że jej pierwszy teledysk „Wear ‘Em Out” wprowadziła świat śpiewu na szczyt, a ma dopiero 14 lat. Kendall Vertes jest osobą wszechstronnie utalentowaną i ma dodatkową cechę projektowania mody do jej i tak już oszałamiających umiejętności tanecznych i śpiewających.

  Kendall Vertes Wiki, chłopak, randki, rodzina, rodzeństwo, wartość netto

Jeśli zastanawiasz się, kim jest ta tajemnicza, to nie jest inna niż najbardziej utalentowana i gwiazda Taniec Mamy w drugim sezonie Kendall Vertes. Od kilku lat tańczy u boku swojej koleżanki z Abby Lee Dance Company (ALSDC). Posiada również dodatkową cechę projektowania mody do jej i tak już oszałamiających umiejętności tanecznych i wokalnych.

Taniec dla osiemnastu miesięcy:

Kendall Vertes może i jest najmłodszą z rodziny Vertes, ale pokazuje, kto jest szefem, jeśli chodzi o popularność. Kendall zaczęła tańczyć w wieku 18 miesięcy, gdzie większość dzieci bawiła się w piasku i jadła błoto.

Młoda tancerka sprawiła, że Taniec Mamy debiut w pierwszym odcinku drugiego sezonu. Sprawiła, że ​​wróciła do Klub taneczny Abby Lee ( ALDC ) w Zgadnij kto wrócił? Po tym, jak wypuściła scenę na siedem sezonów z ALDC, postanowiła się z nią rozstać i utworzyła Niezastąpieni. Znakomita tancerka wystąpiła również w pokazie przerwy dla Harlem Globetrotters.

Nie odchodź : Kim jest chłopak Allison Raskin? Wszystko w jej życiu randkowym

Podczas gdy jej taneczna strona tworzy wiele brzęków, jej zdolność śpiewania nie jest tak opóźniona. Rozpala ogień przez swój kanał na YouTube Kendall K. . Jej uruchomiona teledysk zatytułowany „Gdzie byłbym bez Ciebie?” ” uzyskała ponad 3 miliony wyświetleń, to tylko wskaźnik, że może osiągnąć więcej. Ponadto jej talent nie ogranicza się do tańca i śpiewu, ale także do projektowania mody. Podzieliła się swoją radością po tym, jak jej ubrania trafiły na rynek.

Wartość netto Kendalla

Początkująca projektantka mody, piosenkarka i tancerka po prostu pokazuje światu, z czego jest zbudowana. W międzyczasie nie ograniczyła swojej kariery do tych trzech zawodów, ale dodatkowo udekorowała swoją biografię jako aktorki swoim występem w ostatnim filmie: Roszpunka: Księżniczka zamrożona w czasie. Posiadając wszystkie cztery renomowane firmy, nie ma wątpliwości, że jest pobłogosławiona dobrymi pieniędzmi i luksusowym życiem.

Nigdy nie przegap: Czy Neil Jones i Katya Jones nadal są małżeństwem? Informacje rodzinne i więcej

The Mamy taniec gwiazda w młodym wieku, zgromadziła 1,5 miliona dolarów netto, co jest niewiarygodną kwotą w jej młodym wieku. Dodatkowo jest również samozwańczym YouTuberem, który podobno robi co miesiąc zarobkowy od 44 do 708 USD z jej kanału YouTube, który ma 1,2 miliona subskrybentów.

Nie zapominajmy jednak, że jeśli nie pieniądze, to już jest godna pochwały i bogata w swoje umiejętności i kreatywność, która jest największym bogactwem.

Czy Kendall ma chłopaka?

Piękna tancerka jest jedną z najgorętszych perspektyw w branży, a jej słodka szesnastka w wieku z pewnością przysporzy komuś bicia serca. Zgodnie z oczekiwaniami, piękna z mózgiem, Kendall nie jest singlem i tak, spotyka się z kimś w wieku swojej słodkiej szesnastki.

Jej związek z gwiazdą Instagrama, Johnem Rinkiem, to obecnie gorąca plotka w mieście. John Rick ma 91,1 tys. obserwujących na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, które zakłada się dorosły około 90 000 obserwujących po tym, jak jego związek z Kendallem stał się publiczny.

John po raz pierwszy opublikował zdjęcie z Kendall 26 czerwca 2019 roku i od tego czasu fani nie mogą zobaczyć najsłodszej pary w mieście.

Instagram)

Czytaj dalej: Baby Ariel Net Worth, brat, chłopak, z kim się spotyka?

Jednak John to nie tylko facet, któremu udało się skraść piękne serce Kendall. Przed Johnem Kendall rozkwitała romans z hokeistą, Austen Oszust. Duet stworzył ich relacja oficjalnie na swoim Instagramie w maju 2019 r., ale zakłada się, że mają romans na długo przed tym.

Oprócz Johna i Austen była również powiązana z piosenkarzem i gwiazdą mediów społecznościowych Mackenzie Sol w 2018 roku oraz z innym facetem o imieniu Jake Seruga w 2017 roku.

Krótka biografia Kendalla:

Najmłodsza Vertes wzięła swój pierwszy oddech 9 grudnia 2002 roku w Pittsburgh, Pensylwania . Urodziła się rodzicom Erno Vertes i Jill Vertes. Dynamit w świecie tańca ma wysokość 5 stóp i 8 cali i ma smukły kształt ciała.

Jej wiki byłaby niekompletna bez uzupełnienia trio rodzeństwa. Kendall jest najmłodszą siostrą Ryleigh i Charlotte Vertes, wśród których Ryleigh poszła w ślady matki do świata tańca, ale Charlotte zaczęła grać w tenisa.

Zalecane