blog

Kenny Albert Wiki, żonaty, żona lub partner, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Znana osobowość jako komentator sportowy i profesjonalny gracz, znany jako syn Marva Alberta, znanego komentatora sportowego oraz siostrzeńca Ala Alberta i Steve'a Alberta, pana Kenny'ego Alberta. Jest jedynym prezenterem sportowym, który gra na zasadzie play-by-play we wszystkich czterech ważnych profesjonalnych mistrzostwach sportowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie: NFL, NBA i MLB.

 Kenny Albert Wiki, żonaty, żona lub partner, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Od czego zaczęła się kariera Kenny'ego?

Kenny grał „play-by-play” dla Baltimore Skipjacks, Washington Capitals, New York Rangers, Washington Nationals i New York Knicks. Jednak Albert robił także play-by-play dla NHL w ESPN2, NHL Radio, NHL w Fox i MLB w Fox i tak dalej. Ten gość grał także w hokeja na zasadzie play-by-play na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2002, 2006, 2010 i 2014 roku. Kenny ostatnio służy w NFL na Fox, New York Rangers i MLB na Fox, New York Knicks i NHL na NBC.

Jak bogaty jest Kenny Albert?

Kenny Albert przez lata zebrał jedną z największych wartości netto, jakich byliśmy świadkami, dzięki jego hajowi. Ostatnio Kenny cieszy się swoim wspaniałym majątkiem netto (szacowanym) w wysokości 2 milionów dolarów z roczną pensją w wysokości 500 tysięcy dolarów, która jest największym płatnikiem. Co więcej, Kenny wymienił również mieszkania swojego ojca, a także jego mieszkań na Manhattanie za 16,5 miliona dolarów. Mając tę ​​ogromną stertę pieniędzy, ten facet może z łatwością spędzić resztę życia na emeryturze i poszaleć na wyprawach dookoła ziemi. Jednak Albert nadal służy, robi to, co robił od dekady, ze względu na swoje ręce.

Komentator sportowy, 48 lat, żonaty ze swoją dziewczyną? wesoły?

Kenny Albert jest znanym prezenterem sportowym, a także najlepiej wyglądającym facetem, ponieważ ma ogromne fanki, a także hojną kobietę, która chce, aby ten prezenter i były zawodnik był swoim mężem. Ale jeśli jesteś wielkimi fanami go, to musisz wiedzieć, że ten mężczyzna już się ożenił. Tak, nie jest gejem, bo ten facet ożenił się ze swoją dziewczyną, która od dawna umawia się na randki Barbara Renee Wilk, córka Pana i Pani Herbert Wolf. Ceremonię ślubną przeprowadzili 10 sierpnia 1996 roku w Parsippany w New Jersey. Jednak para poznała się pod koniec 1994 roku w serialu, podczas gdy oboje zakochują się w sobie, a później postanowili się pobrać. Jego żona Barbara również jest graczem, ale nie ma pełnych szczegółów na jej temat na wiki. Para szczęśliwie żyje, a także powitali już swoje dwie córki, Amandę i Sydney. Jednak przedstawił swoją żonę przez bliskiego przyjaciela i partnera dziennikarza sportowego Baltimore, Jerry'ego Colemana. Jednak nie ma żadnych plotek o ich rozwodzie i separacji, ponieważ szczęśliwie mieszkają z córkami i rodziną w New Jersey.

Krótki życiorys i kilka faktów:

Ten utalentowany prezenter sportowy urodził się 2 lutego 1968 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych jako syn spikera sportowego Marva Alberta i Benity Oberlander i dorastał z trójką rodzeństwa. Posiada narodowość amerykańską i białe pochodzenie etniczne. Jednak jego wzrost przekracza 5 stóp 10 cali, a także ma atrakcyjną i dobrze utrzymaną sylwetkę. Skończył 48 lat, ale nadal wygląda jak młody i przystojny facet, dzięki za codzienny trening i zbilansowaną dietę.

Zalecane