blog

Kennya Baldwin Wiki: biografia, wiek, urodziny, narodowość, rodzina, wartość netto

Powszechnie znana pod nazwiskiem Baldwin, słynna żona celebrytów, Kennya Baldwin zyskała uznanie jako osoba publiczna, po ślubie z asem gwiazdy Hollywood, Stephenem Baldwinem. Pomimo bycia małżonką dobrze znanej twarzy w showbiznesie, amerykańska grafik zazdrościła rozpoczęcia swojego życia z dala od blichtru i przepychu medialnych robaków.

  Kennya Baldwin Wiki: biografia, wiek, urodziny, narodowość, rodzina, wartość netto

28 lat małżeństwa

Kennya Baldwin i jej partner Stephen są małżeństwem od ponad 28 lat. Pierwsze spotkanie pary odbyło się w metrze w Nowym Jorku w 1987 roku, a trzy lata później, 10 czerwca 1990 roku, wymienili przysięgę małżeńską. Para niedawno zakończyła 28 lat błogiego małżeństwa w 2018 roku.

Wcześniej jej mąż zamieścił na swoim koncie Twitter w 2015 roku ujęcie ich 26 lat błogiego małżeństwa.

Ojciec Hailey nawet zabrał się do mediów społecznościowych, aby podzielić się reakcją swoją i Kennyi na zaręczyny ich córki. On tweetował,

'Słodki uśmiech na mojej twarzy ! ja i żona (Kennya) Zawsze módlcie się za wolą bogów !! On porusza się w sercach JB&HB Módlmy się wszyscy, aby Jego wola się spełniła... Kocham was 2 tak bardzo !!! #Godstiming #bestisyettocome Gratulacje ?? @JeremyBieber @pattiemallette #PraiseJesus.'

Stephen usunął teraz post na Twitterze. Przed Stephenem, ojcem Justina, Jeremy Bieber wspomniał o związku syna. Jeremy udostępnił zdjęcie Justina na Instagramie w dniu 8 lipca 2018 r., na które zacytował” podekscytowany dla następny rozdział.'

Córka Hailey wyszła za mąż!

W dalszej części drogi, ku podekscytowaniu wszystkich, najmłodsza córka Kennyi, Hailey, w końcu wyszła za mąż za swojego narzeczonego Justina Biebera.

Zaledwie po trzech miesiącach zaręczyn para odbyła potajemny ślub i związała się w sądzie w Nowym Jorku. Zgodnie z doniesieniami TMZ, para była widziana wchodząc do sądu małżeńskiego w dniu 13 września 2018 r. Ponadto potwierdzono, że para wyszła za mąż, ale utrzymywała wiadomości z dala od światła reflektorów.

Po kilku miesiącach od ich rzekomego ślubu w sądzie, Justin przeniósł się do swojego Instagrama i wyrzucił fasolę z ich ślubu po tym, jak w podpisie nazwał Hailey swoją żoną.

Potwierdzając światu, że są teraz mężem i żoną. Nie potwierdzono jeszcze, kiedy odbędzie się ceremonia ślubna. Wcześniej krążyły plotki, że miało to miejsce w okolicach stycznia, ale później zostało przełożone. Para stwierdziła, że ​​ślub będzie mały, składający się tylko z bliskich przyjaciół i rodzin, i odbędzie się gdzieś w leśnej scenerii.

Ile jest warte netto Kennyi Baldwina?

Kennya zebrała swoją wartość netto z pracy zawodowej jako grafik. Jednak cieszy się majątkiem netto w wysokości 50 000 dolarów zebranym przez jej męża z jego profesjonalnej kariery aktorskiej od 1986 roku. Freda Mikołaja. Film zebrał kasę w wysokości 97,8 miliona dolarów.

Według raportów z 2013 roku Codzienna poczta , Deutsche Bank twierdził, że Stephen przestał spłacać swój kredyt hipoteczny od 2011 r. i posiadał kredyt o łącznej wartości 781 991,02 USD. I to było w 2013 roku, kiedy bank oskarżył Stephena o niespłacanie pożyczek w wysokości 812500 dolarów, które wziął z powrotem w 2000 roku na zakup rezydencji o powierzchni 3071 stóp kwadratowych.

Życie rodzinne: Ojciec muzyk umawiał się z tajemniczą kobietą

Należący do rodziny artysty muzycznego ojciec Kennyi, Eumir Deodato, jest znaną postacią w branży muzycznej. Eumir zdobył uznanie za swój wkład jako Boss Nova Legend w 1974 za „Najlepsze popowe wykonanie instrumentalne”. Jej ojciec jest również odbiorcą nagrody Grammy w kategorii gry na fortepianie . Poza tym w jej biografii ukryte są odpowiednie informacje o matce.

Jeśli jednak prześledzimy jej życie rodzinne, dowiemy się, że oboje jej rodzice rozwiedli się na początku 2000 roku. Jej ojciec zaczął spotykać się z tajemniczą kobietą po zakończeniu jego życia małżeńskiego.

Biografia

Kennya obchodzi swoje urodziny 24 października. Jej rzeczywisty wiek jest wciąż kwestią dla wielu, biorąc pod uwagę jej rok urodzenia ukryty w jej biografii. Studiowała projektowanie graficzne w klasie 1974 w York Preparatory School w Nowym Jorku, zgodnie z wiki. Posiada obywatelstwo brazylijskie i należy do białej brazylijskiej grupy etnicznej. Ma kilka cali wzrostu niż jej mąż, którego wzrost wynosi 1,78 m (5' 10”).

Zalecane