blog

Kerri Green Wiki, żonaty, mąż, rodzina — co ona teraz robi?

Jeśli myślisz, że „Gwiazda” jest tym, czego pragnie każda gwiazda, to pomyśl jeszcze raz, ponieważ mamy kogoś takiego jak Kerri Green, która wybiera spokojne życie z rodziną zamiast kontrowersyjnej sławy. Sensacja lat 90. z takimi filmami jak „The Goonies”, „Lucas” i „Three for the Road” z łatwością rozstała się z filmowym bractwem i mieszka w Nowym Jorku z rodziną.

 Kerri Green Wiki, żonaty, mąż, rodzina — co ona teraz robi?

Zapomniana Gwiazda lat 90-tych!

Opuszczenie obozu letniego na przesłuchanie okazało się dla Kerri mistrzowskim posunięciem, po którym wcieliła się w rolę Andy'ego Carmichaela w przebojowym filmie z 1985 roku „The Goonies”. Kerri, która wcieliła się w rolę cheerleaderki, zyskała ogromną popularność i krytyczne brawa również za swoją rolę. Nawet po trzech dekadach od premiery filmu wciąż powoduje łaskotanie w pamięci.

Po jej pomyślnej roli w „The Goonies”, dostała główne role w Lucas (1986) i „Trzech w drodze” (1987) u boku gwiazdy „Dwóch i pół” Charliego Sheena. Zadebiutowała nawet w telewizji w 1987 roku w Wonderful World of Colour Walta Disneya. Ale po osiągnięciu szczytu sławy dramatycznie pożegnała się z filmem w 1993 roku po tym, jak film telewizyjny splamił krew.

Utalentowany artysta, który pojawił się w kilku filmach, zgromadził przyzwoitą wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów.

Co ona teraz robi?

Sława „Goonies” zniknęła na prawie sześć lat i prawdopodobnie w tym okresie wyszła za mąż. Następnie dokonała dzielnego powrotu z firmą produkcyjną o nazwie Independent Women Artists i wyreżyserowała film „Bellyfruit”, w którym również miała autorstwo pisania. Film odniósł krytyczny sukces, ale po sukcesie „Bellyfruit” ukryła się w skorupie.

Po dziesięciu latach nieobecności w świetle reflektorów wystąpiła publicznie w 2009 roku z okazji ponownego spotkania „The Goonies”. Następnie pojawiła się jako Beth Wilkensen w przebojowym filmie z 2012 roku „Zadowolenie”. Od czasu Complacent nie pojawiła się w żadnych filmach.

Na dzień dzisiejszy mieszka w Nowym Jorku z mężem i dwójką dzieci, żyjąc z dala od mediów i światła reflektorów. Sensacja 90 prowadzi zdrowe i normalne życie z rodziną i ogranicza jej występy społeczne w wystąpieniach publicznych.

Ponieważ rzadko pojawia się teraz publicznie, jej ostatnia aktywność i styl życia wciąż pozostają za zasłoną. Gdy w tym roku skończyła 50 lat, ciekawie będzie zobaczyć, co przyniesie jej rok 2017. Każdy fan i producent wie, jaką wiarygodność aktorską i doświadczenie wnosi do filmu, więc gdyby zdecydowała się na powrót do branży, nie miałaby problemu ze zdobyciem kontraktu.

Krótka biografia Kerri:

Amerykańska aktorka i przedsiębiorca Kerri Lee Green uświetniła świat 14 stycznia 1967 roku w Fort Lee w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych i obecnie ma 50 lat. Jej wiki, która mówi, że jest absolwentką Vassar College, pozostaje mamą około jej rodzice. Kerri, która należy do rasy białej, ma wzrost 5 stóp i 1 cal (1,55 m). Pięcioosobowa rodzina mieszka w Nowym Jorku, a teraz opowiadając o swoim obecnym życiu rodzinnym, mieszka w Los Angles w Kalifornii z mężem i dwójką dzieci. Co więcej, nadal pisze scenariusze dla Hollywood, ale rzadko jest aktywna na scenie publicznej.

Ślicznotka o brązowych oczach, która w swojej nastoletniej roli wykorzystała ekran zalewający ekran słodyczą, teraz stawia młodym dziewczętom poważne cele w zakresie sprawności i urody.

Zalecane