blog

Kevin Frazier Żonaty, Żona, Rodzina, wesoły, Wzrost, Wynagrodzenie, Wartość netto, Bio

Skoncentruj się na byciu kompetentnym, a nie na sukcesie, ponieważ kiedy staniesz się biegły w swoim zawodzie, różne osiągnięcia będą za Tobą. Doskonałym tego przykładem jest amerykański dziennikarz Kevin Timothy Frazier. Zasłynął jako współprowadzący „Entertainment Tonight” oraz jest założycielem i właścicielem witryny internetowej poświęconej rozrywce miejskiej HipHollywood.com.

 Kevin Frazier Żonaty, Żona, Rodzina, wesoły, Wzrost, Wynagrodzenie, Wartość netto, Bio

Kariera i postęp:

Kevin Frazier rozpoczął swoją karierę jako gospodarz „studiów Dana Patricka” na wschodnim i zachodnim wybrzeżu. Pracował jako kotwica w „Fox 19” w Cincinnati. Później został korespondentem „Entertainment Tonight” oraz gospodarzem zastępczym w latach 2004-2011. Następnie został współgospodarzem „The Insider”, a także prezenterem „Game Changers” w tygodniku „CBS Dream Team”.

Oprócz tego wystąpił gościnnie w programach, takich jak „America’s Next Top Model”, „Flavor of Love Girls: Charm School” i „Hell’s Kitchen”. W 2011 roku był głównym prezenterem studia w College Football w FX i Fox Sports Net i został umieszczony z Marcusem Allenem. Następnie podpisał kontrakt z pilotem teleturnieju „The Money Pump”, który został wyprodukowany przez „ITV Studios America” i „Reshet TV” dla CBS.

Został uhonorowany nagrodami Daytime Emmy Awards za wybitny program rozrywkowy wiadomości.

Ile jest wart Kevina Fraziera?

Uważa się, że wielokrotnie nagradzany dziennikarz Kevin, występujący w „Entertainment Tonight” (1981), „The Insider” (2004) i „Game Changers” (2013), ma przyzwoitą pensję, liczoną w milionach. Opierając się na niektórych witrynach typu wiki, utrzymuje roczną pensję w wysokości 500 tysięcy dolarów i ma majątek netto w wysokości 2 milionów dolarów.

Jego małżeństwo, żona i dzieci:

Kevin Frazier od ponad dekady jest szczęśliwym mężem Yasmin Cader. Frazier i jego żona wymienili śluby 25 listopada 2006 roku w Malibu podczas Święta Dziękczynienia. Para ma dwóch synów razem; Shane (ur. 5 lutego 2007) i Reece Cader Frazier (5 lipca 2010).

Zalecane