blog

Kevin Hanchard Wiki: Wiek, urodziny, pochodzenie etniczne, żonaty, żona, rodzina

Niektóre pary celebrytów wolą trzymać swoje życie miłosne poza zasięgiem mediów. Jednak życie osobiste celebrytów nie jest już tajemnicą dzięki istnieniu serwisów społecznościowych. Podobnie jest w przypadku aktora Kevina Hancharda i jego żony Christine. Para, która nigdy nie otrzymuje złych wiadomości ani żadnych niefortunnych wydarzeń, sprawia, że ​​ich życie małżeńskie jest jeszcze bardziej błyszczące, przesyłając wiele zdjęć na swoje konta w mediach społecznościowych. Chcesz dowiedzieć się więcej o Kevinie i jego związku z drugą połówką? Poniższa treść może zaspokoić Twoją ciekawość!

 Kevin Hanchard Wiki: Wiek, urodziny, pochodzenie etniczne, żonaty, żona, rodzina

Chociaż minęło ponad dekadę, odkąd para związała śluby, doniesienia o trudnych okresach ich życia małżeńskiego nigdy nie miały być nagłówkami żadnego portalu informacyjnego. Dzięki temu świat wie, że Kevin ceni więź ze swoim partnerem bardziej niż cokolwiek innego. Ale zawsze milczeli, jeśli chodzi o historię randek, która nieustannie pyta ludzi o ich pierwsze spotkanie.

Cóż, Kevin był bardzo aktywny w serwisach społecznościowych, gdzie udostępnia wiele zdjęć swojej żonie.

Kevin Hanchard z żoną Christiną na zdjęciu przesłanym 7 kwietnia 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Mówiąc o swoim życiu rodzinnym, Kevin i Christine są dumnymi rodzicami dwóch synów i córki. Aktor często dzieli się obrazem swoich dzieci; jednak ich rzeczywiste imię jest nadal przez niego powstrzymywane. Wykonawca wyrywa się ze swoich planów zdjęciowych, by spędzić dobrą chwilę ze swoimi dziećmi.

Kevin z dziećmi na zdjęciu udostępnionym 24 czerwca 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Krótkie biografie Kevina Hancharda

Kevin Hanchard obchodzi swoje urodziny 4 lipca. Urodzony w 1974 roku Kevin ma 43 lata. Kevin, który stoi na wysokości 5 stóp i 10 cali (1,78 m), należy do rasy afro-kanadyjskiej. Zgodnie z wiki artysta uzyskał stopień BFA Honors in Acting od Uniwersytet Windsor . Cóż, aktor udostępnia również zdjęcia swoich rodziców na Instagramie i Twitterze, ale ich imiona są tajemnicze, podobnie jak imię jego dzieci.

Zalecane