blog

Keyshia Ka’Oir Wiki, chłopak, randki, dzieci, fitness, wzrost, wartość netto

Koło życia porusza się w niesamowity sposób; musimy tylko poczekać i zobaczyć. Keyshia Ka’Oir jest modelką i przedsiębiorcą, która była zajęta własnym małym światkiem, gdy ktoś zobaczył ją w magazynie XXL i poprosił ją o pracę w jednym z jego teledysków, który później stał się drugą połową jej życia. Została Modelką Roku 2010 dla magazynu. W następnym roku założyła firmę Kaoir Cosmetics.

  Keyshia Ka’Oir Wiki, chłopak, randki, dzieci, fitness, wzrost, wartość netto

Ile jest wart netto Keyshii?

Wspaniała modelka i przedsiębiorca, Keyshia, zarobiła 10 milionów dolarów netto, które gromadzi znaczącą część bogactwa ze swojej linii kosmetyków, Ka'oir, gdzie sprzedaje kolekcję żywych kolorów ust. Właściciel Ka’oir pojawił się również w teledysku Timberland ” Powiedz coś.

Jest również rozchwytywaną gospodarzem imprez w klubach nocnych w całym kraju. Keyshia kosztuje około 5 tysięcy dolarów za każdy występ. Jest także modelką na Instagramie, która ma ponad 4,4 miliona obserwujących, gdzie publikuje wiele wspaniałych zdjęć.

Keyshia przemawia również regularnie, aby zwiększyć samoocenę i integralność kobiecej kondycji i wydała kolor szminki o nazwie Survivor, który ma wspierać świadomość raka piersi.

Możesz Tak jak : Daniel Sunjata Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pochodzenie, Wartość netto

Jak poznała mężczyznę swojego życia?

To było w 2010 roku, kiedy została Modelką Roku dla magazynu XXL i miała na nim całą stronę. Gucci Mane, raper zauważył ją z tego i natychmiast się w niej zakochał. Piosenkarka poprosiła ją o jeden z jej teledysków. Zgodziła się i był to początek związku, który trwa do dziś.

Zaczęli spotykać się wkrótce po pierwszym spotkaniu. Relacja miała kilka wzlotów i upadków, z których najtrudniejszym był jej chłopak, który został aresztowany za posiadanie broni palnej przez skazanego przestępcę. Poradziła sobie z tym, mimo że wszedł na dwa lata i odebrał rzeczy z miejsca, w którym wyjechali.

Nie przegap: Edgar Ramírez Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Po zaledwie kilku miesiącach zwolnienia z więzienia Gucci dał jej najlepszą niespodziankę w jej życiu. W środku meczu Atlanta Hawks 22 listopada 2016 r. padł na kolana i zaproponował jej 25-karatowy pierścionek z brylantem. Cały proces został uchwycony w „Kiss Cam” areny, budząc podziw dla wszystkich widzów. Niedługo po zaręczynach pokazała swoją posiadłość wartą 9 milionów dolarów i oprowadziła po domu na wideo.

Kiedyś krążyła plotka, że ​​ma troje dzieci, które zostawiła w swoim rodzinnym mieście na Jamajce, co najprawdopodobniej jest nieprawdziwe.

Keyshia Ekstrawaganckie wesele z Gucci Mane!

Keyshia związała się z Gucci Mane 17 października 2017 r., który był jednocześnie jednym z wystawnych ślubów w mieście. Oboje przeszli do ołtarza podczas wielkiej imprezy weselnej, która odbyła się w The Four Seasons w Miami, co oszacowano na około 1,7 miliona dolarów.

Podczas wystawnej ceremonii ślubnej Keyshia, która nosiła Ty sam Alijasmi wesele ubieraj się jak bogini; z setkami kryształów pasujących do bukietu w kształcie kwiatu, podczas gdy jej mąż miał na sobie formalny biały garnitur i spodnie z muszką.

Ślub stał się bardziej uroczy i ekscytujący po tym, jak ujawnili wielowarstwowe potworne ciasto o wartości 75 000 dolarów, z wiszącymi wokół olśniewającymi kryształami. Tymczasem mąż Keyshii wziął duży ostry miecz, żeby pokroić ciasto, co było trochę dziwne, ale też wyjątkowe. Największą atrakcją tego wieczoru był wyjątkowo duży tort z mieczem.

Przeczytaj także: Wynagrodzenie i wartość netto Brooke Baldwin

Keyshia, która wyszła za Gucci, została zalana pytaniami fanów po tym, jak w Internecie pojawiły się informacje o jej dzieciach. Otaczała ją plotka, że ​​zostawiła trójkę swoich dzieci, aby kontynuować karierę. Ale później zaprzeczyła plotce. Ale potem niestety potwierdziła pogłoski. Keyshia i raper mieli dzieci w Atlancie i uczestniczyli w ślubie rodziców. Ona powiedziała:

„To sytuacja, w której jestem dumna z bycia mamą, ale jednocześnie potrzebuję prywatności, nie chcę, żeby były w centrum uwagi. Nie chcę, żeby były w mediach społecznościowych. Potrzebuję, żeby chodziły do ​​szkoły i po prostu były dziećmi”.

Wikia Keyshii

Urodzona 10 stycznia 1985 r. Keyshia Ka’oir urodziła się na Jamajce przez jamajskich rodziców. Należy do pochodzenia afrykańskiego (jamajskiego). Entuzjastka fryzur, która ma 1,68 metra wzrostu, przeszła operację i usunęła dwa żebra, aby uzyskać zakrzywioną talię, zgodnie z wiki.

Zalecane