blog

Khatira Rafiqzada Wiki, wiek, bio, ślub, mąż, dzieci, pochodzenie etniczne

Jest znana z wielu filmów, które zrealizowała w trakcie swojej kariery. Nie tylko zagrała w wielu filmach, ale jest także małżonką innej bardzo przystojnej i odnoszącej sukcesy osoby, która na czerwonym dywanie celebrytów jest wielka jako wypiekacz chleba w rodzinie. Przede wszystkim znalazła się w centrum uwagi ze względu na jej krótką i krótką karierę w branży aktorskiej oraz kilka piosenek, które trafiły na szczyty list przebojów.

 Khatira Rafiqzada Wiki, wiek, bio, ślub, mąż, dzieci, pochodzenie etniczne

Kariera i postęp:

Amerykańska aktorka, a także aktorka, która miała za sobą krótką karierę w kilku filmach, najbardziej nieznanych, ponieważ nie trafiły na półki. Podobnie, jej kariera muzyczna nie była zbyt udana, poza kilkoma chwytliwymi melodiami.

Nie była dobrze znana przed pojawieniem się na czerwonym dywanie ze swoim mężem, który zrobił dużą różnicę w biznesie aktorskim niż ona. Więcej filmów nakręconych przez niego w jej karierze, a ona jest głównie pobytem u mamy bardziej niż prawdziwą aktorką.

Niewiele pracowała od czasu jej ostatniego aktorskiego doświadczenia w filmie Chain Letter i Layla. Obecnie jest głównie matką przebywającą w domu, opiekującą się dziećmi, jeśli chodzi o jej wartość netto, nie ujawniła informacji, ponieważ teraz mąż jest wypiekaczem chleba w rodzinie.

Znana gospodyni domowa z dziećmi!

Powszechnie znana jako żona znanego aktora z wielu seriali telewizyjnych, które gra. Para spotykała się ze sobą przez cztery lata, zanim wyznała sobie miłość, pobrała się w październiku 2012 roku i odbyła ceremonię ślubną w Los Angeles.

Jej mąż, Michael Ealy, jest cenionym aktorem, z którym miała dzieci, trzyletniego syna Elijaha i niedawne dziecko, które urodziło się dopiero w 2016 roku. Głównie zostaje w domu i opiekuje się dziećmi, i ma widziana tylko na czerwonym dywanie podczas premierowych filmów jej męża.

Krótki życiorys:

Pochodzi również z obcego pochodzenia, ma narodowość amerykańską, ale ze strony rodziców jest narodowością irańską i również nie podała opinii publicznej swojego wieku. Jest muzułmanką, urodzoną w Stanach Zjednoczonych, jej pochodzenie ze strony rodziny sięga Bliskiego Wschodu i nie ma wystarczających źródeł wiki, aby potwierdzić więcej, więc nie mówiła nic więcej, jeśli miała inne rodzeństwo.

Zalecane