blog

Kim DePaola Wiki: Wiek, urodziny, mąż, narzeczony, syn, wartość netto, rodzina

Od czasu premiery seria Real Housewives przyniosła sławę różnym osobistościom. Kim DePaola jest jedną z nich, która zdobyła rozgłos od Real Housewives of New Jersey i stała się gwiazdą reality show. Podczas wzrostu sławy Kim została przyłapana na innym nagłówku, gdy została powiązana ze śledztwem w sprawie podwójnego morderstwa. Incydent zadziwił i przestraszył jej fanów, co sprawiło, że byli ciekawi, w jaki sposób zaangażowała się w sprawę morderstwa. Cóż, aby wiedzieć, czytaj dalej artykuł poniżej, po którym następuje śledztwo w sprawie morderstwa.

  Kim DePaola Wiki: Wiek, urodziny, mąż, narzeczony, syn, wartość netto, rodzina

Ile jest wart netto Kima?

Amerykańska aktorka Kim, lat 57, zgromadziła majątek o wartości ponad 900 tys. dolarów. Zarobiła większość swojej wartości netto dzięki swojej karierze aktorskiej. Przed aktorstwem zgromadziła też niezły majątek z własnego sklepu odzieżowego, Butik Porsche który został wykorzystany jako tło dla Prawdziwe gospodynie domowe. Ma również swoją stronę internetową dla tej firmy o nazwie poschebykimd.com .

Kim zadebiutował w Bravos Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey w 2010 roku. W tym serialu wykorzystała szczęście z siedmioletniej kariery aktorskiej. Zebrała również niezłą sumę przychodów ze swojego wkładu w serial telewizyjny Jutro przedstawienie który zadebiutował w 2016 roku.

Powiązane z dochodzeniem w sprawie morderstwa

Prawdziwe gospodynie domowe gwiazda była powiązana ze śledztwem w sprawie morderstwa w marcu 2017 roku, kiedy znaleziono spalone jej Audi z dwoma ciałami w środku. Ponadto dwa martwe ciała miały dziury po kulach w głowach, które wyglądały, jakby zostały postrzelone przed spaleniem. Morderstwo miało miejsce w piątek, 17 marca 2017 r.

Kim wpadła w kłopoty, ponieważ samochód został zarejestrowany na Kim DePaola, z którego korzystał głównie jej syn, który był wówczas poza miastem. Gdy pojawiły się doniesienia o śledztwie w sprawie podwójnego morderstwa, ich fani martwili się o nich. Tymczasem Kim udostępniła post, zapewniając fanów, że ona i jej syn są bezpieczni i złożyła kondolencje rodzinom ofiar.

Wgląd w życie małżeńskie Kim jest czymś bardzo tajemniczym. Ma jednak syna o imieniu Chris z jej poprzedniego związku. Często publikuje zdjęcia z synem w mediach społecznościowych. Kim udostępniła również kilka wakacyjnych zdjęć siebie i swojego syna. Swój romans trzymała w zamkniętym pudełku, a powód udostępnienia zdjęć ślubnych jest wciąż tajemniczy i skomplikowany.

Później widziano Kim spotykającą się ze swoim nowym chłopakiem, Thomasem Giacomaro, „King of Con” z New Jersey. Nowy chłopak Kim został kiedyś wysłany do więzienia za oszukiwanie inwestorów z 73 milionów dolarów. Po wyjściu z więzienia powiedział, że zrobi program telewizyjny o swoim życiu zatytułowany „Przez moje ręce przeszły setki milionów dolarów” a także pracował nad książką pt „Król Con”.

Na razie para nie była widziana razem ani nie wspominała o ich związku w mediach społecznościowych. Kim mogła być w potajemnym związku z Thomasem i być może planowała uczynić go przyszłym narzeczonym lub prawdopodobnie zakończyć ich relacje. Nie ujawniła jeszcze publicznie swoich obecnych relacji.

Koszmar chirurgii plastycznej Kima!

Kim DePaola prawie straciła życie, ponieważ miała poważne problemy zdrowotne po przejściu operacji plastycznej na klatce piersiowej. The Prawdziwe gospodynie domowe z Orange County mąż, dr Terry Dubrow, zdołał naprawić jej nieudolne implanty piersi i uratował jej życie.

Niesławny złoczyńca RHONJ, Kim D, nakręcony dla E! pokazać spartaczony W zeszłym roku wykwalifikowany chirurg plastyczny dr Dubrow usunął „truciznę” z jej prawej piersi.

Kim, która opłakiwała stratę swojego chłopaka w wieku 13 lat i wstrzymała operację, powiedziała:

„Mój układ odpornościowy się zepsuł. Walczył z tym implantem. Więc przez jakiś czas nie czułem się dobrze. Nie mogłem zejść z kanapy. Mam problemy z tarczycą. Ciągle obwiniałem tarczycę, ale to nie była tarczyca. To był implant, więc go naprawił.

Ona kontynuowała,

„Zaraz po operacji zmieniła się cała moja kolorystyka. Mówili: „O mój Boże, spójrz, jak dobrze wygląda”, ponieważ wyjęli pieprzoną truciznę. Jakie to szalone?

Kim jest zachwycona wynikami i podekscytowana rozpoczęciem nowych rozdziałów swojego życia. Ona też wspólny jej zdjęcie na Instagramie na 2 znaleźć maja 2018 r. i złamała milczenie w sprawie procedury ratowania życia. Napisała, że ​​będzie premierą Botched 9 maja.

Życie rodzinne Kim

Spoglądając na rodzinę Kim, wychowywali ją rodzice, matka o imieniu Dorothy Granatell i ojciec, którego imię pozostaje tajemnicą. Jednak Kim udostępniała zdjęcia swojego zmarłego ojca. W czerwcu 2017 roku Kim udostępniła zdjęcie swojego ojca i życzyła mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, stwierdzając, że bardzo go kocha. Podobnie często dzieli się zdjęciami z matką. Kim udostępniła mamie zdjęcie z 14 kwietnia 2017 r. z podpisem dziękującym jej za wspaniałą urodzinową kolację.

Krótki życiorys

Urodzona w 1961 roku Kim DePaola obchodzi swoje urodziny co roku 22 kwietnia. Zgodnie z wiki posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Obecnie mieszka ze swoją rodziną w Wayne w stanie New Jersey.

Ostatnia aktualizacja 29 maja 2018 r.

Zalecane