blog

Kim jest dr Brak szacunku? Jego Wiki, wiek, prawdziwe nazwisko, żonaty, żona, rodzina

Granie to nie tylko upływ czasu i zajęcia w czasie wolnym; jest to kariera dla wielu, których utrzymanie całkowicie od niej zależy. Jedną z takich osób jest dr Disrespect, amerykański gracz i projektant poziomów dla wielu graczy. Jest znany ze swoich filmów na YouTube i Twitchach, gdzie można go zobaczyć w typowym cefalie, wąsach i okularach przeciwsłonecznych, które stały się jego charakterystycznym wyglądem. Ma tak intrygujący wygląd, który może oszukać wiele osób.

  Kim jest dr Brak szacunku? Jego Wiki, wiek, prawdziwe nazwisko, żonaty, żona, rodzina

Dr Disrespect Kariera w grach!

Ma tak intrygujący wygląd, który może oszukać wiele osób. Jego wygląd z wąsami, okularami przeciwsłonecznymi i barweną stał się wyrazem stylu. Gracz z zawodu znany jest z przyciągających wzrok strzelanek, takich jak „H1Z1: King of the Hill” na Twitchu.

Nie przegap: J. D. Pardo Wiki, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, wzrost

Jest absolwentem California State Polytechnic University i stał się jednym z twórców poziomów wieloosobowych do „Call of Duty: Advanced Warfare”. Po publicznej emeryturze ze świata gier ogłosił, że umieścił nowy film na 21 st Sierpień 2013.

Ile jest warte netto dr Disrespect?

Gracz jest popularną osobowością mediów społecznościowych i zarabia większość swojej wartości netto dzięki swoim filmom na YouTube i Twitchu. Jego dwa konta na Twitterze, Dr. DisRespect i Guy Beahm, mają łącznie ponad 200 000 obserwujących.

Chociaż jego dokładna liczba nie została jeszcze ujawniona, podobno cieszy się przyzwoitą wartością netto od około tysięcy do pół miliona dolarów. Zgodnie z jego Twitterem jest doradcą Boom.tv i obecnie pracuje nad ożywieniem swojej dawnej pasji.

Dr Disrespect jest żonatym mężczyzną i ma córkę!

Nie daj się zwieść jego dziwacznemu wyglądowi na jego filmie; jest prawdziwą klasą, jeśli chodzi o utrzymanie swojej rodziny w nienaruszonym stanie i, co najważniejsze, szczęśliwą.

Chociaż wciąż jest powściągliwy w ujawnianiu imienia swojej żony, ma kilka postów, w których wspomina o swojej żonie. 14 ten W czerwcu 2014 r. napisał na Twitterze, że jego czas gry zmniejszył się o 80%, ponieważ jego pierwsze dziecko było w drodze.

Zobacz także to: Rupert Evans Żonaty, wesoły, Dziewczyna, Randki

Znowu 30 ten W październiku 2014 r. stwierdził, że listopad będzie największym miesiącem w jego życiu, ponieważ miał powitać córkę i uruchomić Advance Warfare.

W listopadzie ujrzał nowy świt, kiedy przedstawił swoją córkę Alanę, najnowszego członka ich rodziny. Chociaż rzadko publikuje zdjęcia swojego dziecka, 4 ten W styczniu 2016 roku życzył profesjonalnemu koszykarzowi Stephenowi Curry'emu szczęśliwego roku ze zdjęciem swojej uroczej córki.

Odpoczynek po niewierności żonie!

Niedawne wyznanie doktora Disrespect na temat jego związku złamało serca wielu fanów. Gracz podzielił się na Twitchu, że był „niewierny” swojej żonie i będzie miał trochę czasu na parowanie. Brak szacunku, ze łzami w oczach, podzielił się przesłaniem, w którym powiedział:

„Mam zamiar wziąć trochę wolnego czasu, aby skupić się na głupich, pieprzonych błędach. Zrobię sobie wolne, żeby skupić się na mojej rodzinie”.

Zwycięzca Streamera Roku; Całuje swoją żonę

36-letni gracz, Dr Disrespect, został nagrodzony Streamerem Roku w listopadzie 2017 roku, gdzie zauważono, jak całuje swoją żonę, Nurse Disrespect. Dodał też, że tak dobrze wygląda.

W zachęcającym przemówieniu wspomniał, że docenia ludzi, którzy zmagają się z samobójstwem i trudami swojego życia, a także dziękuje tym, którzy walczyli na wojnie. Powiedział, że nie miał pojęcia, w co się pakuje, kiedy zakładał swój kanał po raz pierwszy i po prostu dobrze się bawił, ale półtora roku później zdał sobie sprawę, że zapewnia rynki zbytu dla ludzi zajmujących się handlem. z trudami, z których jest dumny.

Dalej zachęcał ludzi, którzy są w trudnej sytuacji, twierdząc, że powinni się do tego zabrać. Powiedział, że ludzie powinni zrobić krok do tyłu i dwa do przodu, aby być na szczycie i osiągnąć doskonałość.

Zobacz też: Taylor Alesia Wiki, wiek, chłopak, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Krótki życiorys

Dr Disrespect urodził się ze swoim prawdziwym imieniem, Guy Beahm 10 ten Marzec 1982 w Stanach Zjednoczonych, co daje mu 36 lat. Jego wiki nie mówi zbytnio o swoich rodzicach i rzadko wspomina o nich w mediach społecznościowych. Amerykański gracz należy do rasy kaukaskiej i mieszka ze swoją trzyosobową rodziną.

Dr Disrespect ma wysoki wzrost 2.032 m (6 stóp i 8 cali) i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane