blog

Kim jest dziewczyna Rossa Butlera? Życie randkowe, rodzice, pochodzenie etniczne

Ross Butler to amerykańsko-singapurski aktor, który zdobył uznanie dzięki roli w K.C Undercover (2015). Jego marzeniem z dzieciństwa było wyrobienie sobie sławy w przemyśle rozrywkowym i zmiana hollywoodzkich stereotypów na temat artystów azjatycko-amerykańskich. Jego marzenie stało się możliwe dopiero po przeprowadzce do Los Angeles w 2010 roku...

 Kim jest Ross Butler's Girlfriend? Dating Life, Parents, Ethnicity

Jego marzenie stało się możliwe dopiero po przeprowadzce do Los Angeles w 2010 roku. Zanurkował w sferę aktorstwa po tym, jak jego przyjaciel podarował mu pierwszą lekcję aktorstwa w jego 21. urodziny.

Kim jest dziewczyna Rossa Butlera? Życie randkowe

Potwierdzając się z Cosmopolitan, Ross otworzył się na temat bycia singlem w 2017 roku. Stwierdził, że chce być emocjonalnie ustawiony i rozpocząć karierę, zanim zrobi coś poważnego.

Po uporządkowaniu swoich emocji i kariery miał znaleźć romantycznego partnera, który pomógłby mu uczyć rzeczy.

Ale wygląda na to, że przystojny przystojniak z Hollywood jeszcze nie znalazł idealnego partnera. Jego napięte harmonogramy i kariera sprawiają, że jego życie randkowe staje się nieco skomplikowane.

Przeglądaj to: Doctor Who's Mandip Gill Bio: Od wieku, dane rodziców do statusu małżeńskiego

Rodzice, pochodzenie etniczne

Ross przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdy miał cztery lata, a jego matka wychowała go w Fairfax.

Posiada wielorasowe pochodzenie etniczne, ponieważ jego amerykański / brytyjski ojciec należy do przodków brytyjsko-księżnych, a jego indonezyjska matka jest pochodzenia chińsko-malezyjskiego.

Możesz polubić: Jodie Woods Wiki, wiek, wartość netto – życie siostry Jordyn Woods

Wiki-Age, Bio

Ross Butler urodził się 17 maja 1990 roku w Queenstown w Singapurze. Stoi na wysokości 1,91 metra (6 stóp 3 cale) o atletycznej budowie.

Ukończył Langley High School. Później studiował na Ohio State University na kierunku inżynieria biomolekularna i chemiczna. Ale porzucił po roku, gdy odkrył, że nie ma pasji w tej dziedzinie.

Kariera

Po debiucie w branży rozrywkowej z filmu telewizyjnego Życie w bramie (2012), zadebiutował w drugorzędnych rolach dla Główne zbrodnie (2013), Tony (2013), Dwie sypialnie (2014). Później zaczął zdobywać uznanie do 2015 roku za rolę w filmie telewizyjnym Plaża dla nastolatków 2.

W końcu zaczął angażować się w duże projekty Perfect High (2015), 13 powodów (2017), Riverdale (2017), oraz Shazamie! (2019).

Pensja

Od 2019 r. Ross otrzymuje duże podwyżki; zarabia 135 000 dolarów za odcinek Netflix-dramatu On My Block, potwierdził Business Insider. Ponadto zarabia 135 000 dolarów na odcinek 13 powodów dlaczego seria 3 sezonu, co potwierdził sventeen.com.

Kilka interesujących faktów na temat Rossa:

  • Ross lubi gry wideo; posiada również umiejętności gry na gitarze i pianinie.
  • Po tym, jak przez całe życie widział niedostateczną reprezentację talentów Azjatów-Amerykanów i błędną reprezentację mężczyzn pochodzenia azjatyckiego, Ross postawił sobie za cel zmianę takich stereotypów w Hollywood.
  • W wolnym czasie zajmuje się także mentoringiem dla dzieci w „Boys and Girls Club of Venice” w południowej Kalifornii.
  • Ross nigdy nie był zgłaszany w żadnych hollywoodzkich skandalach ani plotkach o romansach.

Zalecane