blog

Kim jest Rick Rubin? Jego żona, rodzina, utrata wagi, wartość netto, wywiad, nagrody – wszystko, co musisz wiedzieć

Jego wygląd może cię oszukać, ponieważ nie golił się od 23 roku życia i nosi skąpe czarne spodenki gimnastyczne, ale za tą brodą kryje się myśl, by rzeźbić karierę wielu i dać historię przemysłu muzycznego, aby spojrzeć wstecz. Rick Rubin jest producentem muzycznym i byłym współprzewodniczącym wytwórni Columbia Records. W młodym wieku założył ze swoimi przyjaciółmi zespół, aby rozbujać publiczność, ale ostatecznie stworzył Def Jam Records, a reszta to już historia.

  Kim jest Rick Rubin? Jego żona, rodzina, utrata wagi, wartość netto, wywiad, nagrody – wszystko, co musisz wiedzieć

Kariera i życie zawodowe:

Rick Rubin to nazwisko, które mówi samo za siebie w przemyśle muzycznym, w czasach studenckich założył Def Jam Records z Russellem Simmonsem i wydał Hose Track w 1982 roku. Słowo „def” oznacza slangową piosenkę w kulturze miejskiej. Następnie przekształcił Def American w American Recording. Pierwszy komercyjny projekt odniósł krytyczny i komercyjny sukces.

DJ Double R ma kilka epizodycznych ról w filmach dokumentalnych i teledyskach, takich jak Sound City, Berzerk, Making 13, I Am Johnny Cash i Runnin’ Down a Dream, żeby wymienić tylko kilka. W maju 2007 roku został współszefem wytwórni Columbia Records, gdzie pracował przy produkcji albumu Linkin Park Minutes to Midnight. Opuścił Kolumbię w 2012 roku, aby ożywić American Recordings.

Jego niesamowite umiejętności produkcyjne przyniosły mu dziewięć nagród Grammy. Swoją pierwszą nagrodę Grammy zdobył w 1998 roku, kiedy wygrał Best Country Album for Unchained. Zdobył dwa tytuły Producenta Roku za nieklasyczny gatunek, kolejną nagrodę za Najlepszy Album Country, nagrodę Płyty Roku, nagrodę za Najlepszy Album Rockowy i nagrodę Albumu Roku.

Wartość netto Ricka i bogaty dom:

Muzyczny szczyt zyskał reputację czołowego producenta muzycznego, który zasilał karierę wielu celebrytów i współpracował z Linkin Park, The Cult, Audioslave, Kanye West i Eminem. Jego wysiłki pomogły mu wezwać ogromną wartość netto w wysokości 250 milionów dolarów.

Producent z taką wartością netto rzeczywiście żyłby życiem króla, a jego dom jest dowodem na jego styl życia większy niż życie. Jest właścicielem wystawnego domu Malibu o nazwie Malibu Oasis, który jest wypełniony najlepszymi antykami w kraju. Współpracował z architektami Enrico Bonetti i Dominikiem Kozerskim, aby odnowić swój wymarzony dom i teraz nazywa go „organicznym, ciepłym i gościnnym”.

Życie rodzinne i związek producenta:

Dynamiczny producent jest kobietą i jest w związku z wieloma kobietami w przeszłości i będzie się dobrze bawić w nadchodzących dniach. Ale czy jest teraz w związku, czy cieszy się życiem kawalerskim?

Producent muzyczny, który jest w połowie lat pięćdziesiątych, cieszył się błogą młodością. Był w związku z Melissą Melendez w 1987 roku, para była widziana razem w egzotycznych miejscach i wydarzeniach, ale związek nie trwał długo.

Następnie zaczął spotykać się z Amandą Scheer-Demme w 2004 roku. Po spędzeniu dwóch lat razem pochlebiało im i postanowili się rozstać.

Po rozstaniu cieszył się spokojem w mediach. Ale od 2012 roku znów ma pełnoprawny związek. W 2012 roku podczas imprezy Vanity Fair Oscar został sfotografowany obok modelki Mourielle Herrera. Duet ponownie pozował na to samo wydarzenie w 2013 i 2015 roku, wzbudzając spekulacje, że duet jest w romantycznym związku.

Jego wymarzony dom w Malibu, którego aranżacja zajęła mu dekadę, mówi się, że mieszka w Malibu Oasis ze swoim dzieckiem, ponieważ jest ojcem po raz pierwszy. Ale informacje o jego dzieciach są nadal sprawdzane, a on nie ujawnił nic o swojej żonie lub matce swojego dziecka. Nadal pozostaje tajemnicą, czy jest żonaty, czy po prostu cieszy się życiem kawalerskim.

Medytacja transcendentalna i utrata wagi:

W ciągu wywiad ujawnił, że w wieku 14 lat skonsultował się z lekarzem w sprawie bólu szyi. To wtedy jego lekarz powiedział, że to z powodu stresu i potrzeby medytacji. Po chwili wahania ze strony rodziców zgodzili się, zgodnie z radą lekarza. Od tego czasu zajmuje się medytacją transcendentalną.

Rick był weganinem w wieku 23-46 lat i nie jadł nic oprócz kurczaka i warzyw wraz z Pepsi do każdego posiłku. Po przeczytaniu wegańskiej biblii nie jadł mięsa przez kilka dekad, ale jego waga wzrosła do 320 funtów z powodu problemów genetycznych i braku ruchu.

Po przybraniu na wadze prowadził zdyscyplinowany tryb życia z koncentracją i chęcią odbudowania zdrowia fizycznego. Potem po 15 miesiącach ciężkiej pracy i pocenia się stracił 130 funtów, ale mówi, że nie chodzi o odchudzanie, ale o przemianę jego osobowości.

Krótkie życiorys i rodzina Ricka:

Rick urodził się pod nazwiskiem Frederick Jay Rubin w Long Beach w stanie Nowy Jork 10 marca 1963 roku, co daje mu 54 lata. Urodził się dla rodziców Michaela, który jest hurtownikiem obuwia i Lindy, która jest gospodynią domową. Został wychowany przez rodzinę w Lido Beach w Nowym Jorku. Ma wysoką sylwetkę, ponieważ ma 6 stóp wzrostu i zdrową sylwetkę. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane