blog

Kim jest Urocza Mimi? Wiki, wiek, mąż, chirurgia – wszystko, co musisz wiedzieć

Odnosząca sukcesy stylistka paznokci, a także gwiazda telewizyjnego reality show, słynie ze swoich kontrowersyjnych atutów. Miyah Thi Luong, znana jako Lovely Mimi, jest stylistką paznokci z pasji i zawodu. Sensacja na Instagramie, Mimi, która tworzy niekończącą się falę, publikując jej zmysłowe zdjęcia, jest utalentowaną artystką i ma miliony obserwujących.

  Kim jest Urocza Mimi? Wiki, wiek, mąż, chirurgia – wszystko, co musisz wiedzieć

Kariera i życie zawodowe

Urocza Mimi porzuciła szkołę średnią kontynuować karierę jako stylistka paznokci. Mimi nie ma czego żałować i jest teraz sensacją internetową, a także posiada salon paznokci o nazwie Luong's Lovely Nails. Amerykańska artystka zajmująca się lakierami do paznokci wydała nawet cyfrowo hip-hopową piosenkę „We Don’t Care”.

Artystka paznokci uzyskała ekspozycję, o której marzyła, po zagraniu w Love and Hip Hop: Atlanta w sezonie 6. Od tego czasu gwiazda telewizyjnej rzeczywistości odsłoniła swoje skrzydła jeszcze bardziej, otwierając pięć salonów paznokci w Atlancie i okolicach.

Dowiedz się więcej: Juhahn Jones Wiki: wiek, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wzrost, wartość netto

Stylistka paznokci jest właścicielem pięciu salonów paznokci w Atlancie i gwiazd w reality show. Jej wartość netto nie została ujawniona, ale oczekuje się, że wyniosą miliony.

Czy Lovely jest szczęśliwy po operacji plastycznej?

Gwiazda reality show zawsze marzyła o dużym tyłku i wymodelowanym biuście. Właścicielka salonu paznokci zaryzykowała nawet swoje życie, aby dostać nielegalne zastrzyki w tyłki na czarnym rynku.

Stylistka paznokci bez wahania poszła pod nóż na implant piersi i operację pośladków w 2013 roku. Stylistka paznokci przed i po zdjęciach kontrastuje ze sobą po powiększeniu piersi i pośladków. Ale po wzmocnieniu pośladków podobno żałowała, że ​​​​jej tyłek nie był tak duży.

Gwiazda wydaje się afiszować ze swoimi nowymi atutami i nigdy nie wstydzi się ujawnić, że trafiła pod nóż.

Jak wygląda życie małżeńskie Lovely?

Wietnamsko-amerykańska gwiazda Instagrama, Lovely Mimi wyszła za mąż za swojego chłopaka, Remy'ego Skinnera w 2010 roku. Para jest razem od ponad ośmiu lat i udało jej się przejechać kolejką górską, odkąd złożyli przysięgę ślubną. Szczęśliwe małżeństwo wychowuje też dwoje dzieci; syn o imieniu Jay Skinner i córka o imieniu Juice Skinner.

Urocza Mimi ze swoim mężem Remy Skinnerem i dziećmi Jayem Skinnerem i Juice Skinnerem 12 lutego 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

Konto Lovely na Instagramie daje wskazówkę, że ona i jej mąż, Remy, cieszą się z ich obecności i starają się zapewnić swoim dzieciom lepsze życie. Niedawno, z okazji 29. urodzin Remy'ego, Lovely życzył mu, wrzucając ich urocze zdjęcie na Instagram.

Obecnie Lovely i jej mąż cieszą się prawie dziesięcioletnią wspólnotą z dwójką dzieci.

Przeczytaj także: Adam Trent Wiki: Wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, rodzice, wartość netto

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, Urocza Mimi urodziła się jako Miyah Thi Luong w Wietnamie, ale później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, aby podbić jej autorytet. Urocza Mimi, która obecnie ma 26 lat, obchodzi swoje urodziny 20 sierpnia.

Gwiazda Internetu jest również zaangażowana w dwa konta na Instagramie Itslovelymimi i mimilovelynails, z których drugie jest poświęcone zdobieniu paznokci. Jednak na swoim koncie jest zajęta publikowaniem zdjęć swojej i rodziny w najbardziej zmysłowy sposób.

Najbardziej interesujące: Vanessa Grimaldi, Nick Viall Ex Wiki: Wiek, urodziny, rozłamy, sprawy, rodzina

Tak, jest zaangażowana w wiele kontrowersji, ale zasłużyła na każdy gram sukcesu, ponieważ jest osobą oddaną i ma genialną etykę pracy. Od przynależności do nieznanej rodziny po bycie jednym z najsłynniejszych artystów z pewnością wiele przeszło.

Zalecane