blog

Kim jest żona Raymonda Josepha Tellera? wesoły, wartość netto, rodzina

Amerykański magik Raymond Joseph Teller jest najlepiej znany jako niema połowa magicznego duetu komediowego Penn & Teller. Według serii Showtime duetu Penn & Teller: Bullshit!, Teller jest również członkiem Cato Institute, amerykańskiego instytutu polityki libertariańskiej. Podobnie Teller wcielił się w gościnną rolę pana Larry'ego Fowlera w The Big Bang Theory stacji CBS.

 Kim jest żona Raymonda Josepha Tellera? wesoły, wartość netto, rodzina

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Amerykański magik Raymond Joseph Teller jest najbardziej znany jako niema połowa duetu komediowego magicznego Pióro i kasjer . Według serii Showtime duetu Penn & Teller: Bzdura!, Teller jest też członkiem Instytut Kato , amerykański instytut polityki libertariańskiej. Podobnie Teller wcielił się w gościnną rolę pana Larry'ego Fowlera w telewizji CBS Teoria Wielkiego Wybuchu.

Ile jest wart netto Tellera?

Raymond Joseph Teller zgromadził wartość netto ponad 200 milionów dolarów. Swoje bogactwo czerpał z przemysłu rozrywkowego i występów komediowych.

Generował też fortuny, występując w kilku serialach telewizyjnych i filmach. Jego występy w serialu Dharma i Greg oraz Teoria Wielkiego Wybuchu pomógł mu zwiększyć dochody. Raymond otrzymał także listę płac z kariery pisarza. Jak na payscale.com szacowana średnia pensja pisarza wynosi 50 965 USD rocznie.

Raymond Joseph Teller prawnie zmienił swoje nazwisko na Teller po tym, jak stało się ono nazwą gospodarstwa domowego. Teller i Penn Jillette pojawili się na Sobotnia noc na żywo wielokrotnie, w tym filmy takie jak Mój szofer oraz Twardziele nie tańczą.

Teller poznał Penna w 1975 roku i zaczął razem koncertować, występując w programach telewizyjnych. Wraz z Penn Jillette, Teller zyskał sławę jako cicha połowa magicznego duetu komediowego Penn & Teller. Razem współpracują ze sobą od ponad czterech dekad.

Według Forbes , Penn & Teller: Oszukaj nas konkurs magii zgromadził 30 milionów dolarów w 2018 roku.

Wygląd jako mąż Kathy na ekranie, kto jest jego prawdziwą żoną?

Raymond Teller wcielił się w gościnną rolę żonatego mężczyzny w CBC Teoria Wielkiego Wybuchu. W serialu Raymond wcielił się w postać pana Larry'ego Fowlera, który jest ojcem Amy (w tej roli Mayim Bialik). Duet pojawił się gościnnie na weselu Amy z Sheldonem (w tej roli Jim Parsons).

W całym serialu jego ekranowa żona, grana przez Kathy Bates, uniemożliwia mu mówienie. 25 kwietnia 2018 r. udostępnił na Twitterze zdjęcie swojej ekranowej żonie Kathy Bates i zapytał swoich obserwujących, czy wyglądają uroczo jako para.

 Obraz

Teller nie ujawnił nic o swoim prawdziwym romansie. W związku z tym jeszcze się nie ożenił, a jego związek z żoną ogranicza się tylko do ekranu.

Fałszuje plotki o gejach; Magic Partner, opinia Penn Jillette na temat praw gejów

Ponieważ duet jest razem jako Penn & Teller od ponad czterech dekad, byli obiektem plotek gejowskich. Jednak jego partnerka, magik, Penn Jillette, sfałszowała plotki o gejach i powiedziała, że ​​nie są zakochani. Utrzymują swój związek ściśle profesjonalny i ograniczają przyjaźń tylko na scenie i praktykach. Co więcej, Penn jest żonaty z Emily Zolten Jillette i ma dwoje dzieci.

Przeczytaj także: Jessica Carrillo Wiki, wiek, żonaty, mąż, wzrost

Penn Jillette otwarcie ujawnił swoje opinie na temat praw gejów w wywiad w kwietniu 2015 r. Penn jest ateistą i wspiera prawa gejów i małżeństwa homoseksualne. Wyjaśnił, że ludzie utknęli między religią a sprawiedliwością, uniemożliwiając gejom ich prawa.

Powiedział również w wywiadzie wspierającym małżeństwa homoseksualne : „ludzie mają prawo być głupi, ale co jest złego w sprzedawaniu ciasta gejom?” Wydał swoje oświadczenie po tym, jak para gejów pozwała piekarnię Colorado Bakery za nieupieczenie ich tortu weselnego w 2013 roku.

Rodzina Raymonda Tellera; Napisał książkę w pamiętniku rodziców

Jest synem Irene B. Derrickson i Josepha Tellera. Jego rodzice mają mieszane pochodzenie, ponieważ jego ojciec jest pochodzenia rosyjskiego, żydowskiego, a jego matka należy do pochodzenia z Wysp Brytyjskich. Tak więc należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Teller twierdzi, że jego matka była jego pierwszą agentką prasową, która opublikowała jego występ, przedstawiający George'a Washingtona w piątej klasie w gazecie.

Napisał nawet książkę pod tytułem „Kiedy umrę, wszystko to będzie twoje” w serdeczne wspomnienie o jego dwóch dziwacznych i ukochanych rodzicach.

Operacja pleców Raymonda Tellera

Raymond Teller przeszedł udaną operację kręgosłupa (a dokładniej operację usztywnienia kręgosłupa). Swoją sytuację ogłosił na Twitterze 28 czerwca 2018 r. Raymond wcześniej miał operację zaplanowaną na 10 lipca 2018 r., Ale po występie 27 czerwca 2018 r. pominął spotkanie po pokazie po doznaniu silnego bólu. Operacja została następnie przełożona na 2 lipca 2018 r. Zamieścił na Twitterze 28 czerwca 2018 r. i przeprosił swoich fanów:

 Obraz


Później, 2 lipca 2018 r., Teller ogłosił, że jego operacja poszła tak dobrze i był szczęśliwy, że jego kolega Penn, który podarował mu piękny zegarek z napisem, również tam był.

 Obraz

Przeczytaj także: Komik Taylor Williamson teraz szczegóły: żona, Heidi Klum, Net Worth

Krótki życiorys

Urodzony jako Raymond Joseph Teller, urodził się 14 lutego 1948 r. w Filadelfii w Pensylwanii w USA. Magiczny maestro stoi na wysokości 1,73 metra (5' 8').

Raymond ukończył edukację w języku angielskim i łacinie w Lawrence High School w Lawrenceville. Amerykański magik ukończył studia w Amherst College w Amherst w stanie Massachusetts.

Zalecane