blog

Kim Marie Kessler Wiki: Wiek, praca, były mąż, dziecko – wszystko o żonie Randy'ego Ortona

Podczas gdy wielu artystów sportowych WWE spotyka się z WWE Divas, niektórzy wychodzą poza biznes wrestlingowy. Popularna na naszej liście jest Kim Marie, która dzieli życie małżeńskie z Randym Ortonem, jedną z najbardziej lubianych supergwiazd WWE na ringu i poza nim. Pomimo wcześniejszych nieudanych małżeństw tej pary, oboje mają szczęście, że mają siebie nawzajem w swoim życiu.

 Kim Marie Kessler Wiki: Wiek, praca, były mąż, dziecko – wszystko o Randym Ortonie's Wife

Szczegóły małżeństwa

Kim Marie poślubiła swojego długoletniego narzeczonego Randy'ego Ortona 14 listopada 2015 r., w piękne sobotnie popołudnie w Las Vegas w stanie Nevada. Przed podjęciem ważnej decyzji o ślubie była to propozycja od WWE Superstar, która dotarła do Kim w lipcu 2015 roku. Randy zaproponował jej romantyczny wypad na Bora Bora, a kobieta również opowiadała o pierścionku zaręczynowym na Twitterze stwierdzanie „Zapytał, a ja odpowiedziałem TAK”.

Randy po raz pierwszy spotkał Kima, gdy uczestniczył w wydarzeniu WWE w Nowym Jorku, gdzie mieszkała Kim. Zawodowy zapaśnik na początku podszedł do pani, mimo nieśmiałości w podejściu do kibica.

Marzeniem jest spędzenie reszty życia ze swoją miłością, ponieważ zawsze była wielką fanką WWE. Ale jak mówią, miłość nie wyznacza granic; oboje para ma jednakowe szczęście, jeśli chodzi o ich życie, pomimo wcześniejszych nieudanych małżeństw.

Poprzedni romans i szczegóły dotyczące dzieci

Randy Orton był wcześniej żonaty z byłą instruktorką gimnastyki, Samantha Speno , 21 września 2007 r. Razem mają córkę o imieniu Alanna Marie Orton, która urodziła się 12 lipca 2008 r. Jednak para nie mogła utrzymać małżeństwa i rozstali się w czerwcu 2013 r. Po sześciu latach spędzonych ze sobą.

To samo było w przypadku Kim; wcześniej była w związku małżeńskim, ale dama ograniczyła wszystkie szczegóły swojego byłego męża. Kim miała troje dzieci ze swojego wcześniejszego związku i pomimo bycia ojczymem; miłość do wszystkich trzech chłopców jest równie zatroskana przez WWE Superstar. Para ma pięcioro dzieci, z których Kim i Randy są pobłogosławieni córeczką o imieniu Brooklyn Rose Orton, urodzoną 22 listopada 2016 r.

Kariera zawodowa i wartość netto

Czytelnicy muszą być bardzo podekscytowani, gdy poznają status kariery swojej ulubionej żony supergwiazdy wrestlingu. Jednak ze względu na brak informacji i profil zawodowy trudno jest poznać doświadczenie zawodowe Kima.

Ponieważ nadal nie jesteśmy świadomi faktycznej pracy tej kobiety, jej wartość netto również pozostaje w stagnacji. Ale poza jej nieujawnioną wartością netto, wartość netto jej partnera szacuje się na około 11 milionów dolarów z jego siedemnastoletniej kariery na podium wrestlingu.

Jej krótki życiorys

Przypadkowo Kim Marie obchodzi swoje urodziny 1 kwietnia, tego samego dnia, w którym obchodzi urodziny jej mąż. Prawdziwy wiek pani nadal nie jest znany, ponieważ nie ma żadnych szczegółów na temat jej roku urodzenia. Kim ma imponujący wzrost i należy do białego pochodzenia, jak na wiki.

Zalecane