blog

Kim Matula Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Pomiary

Ukończenie studiów nie gwarantuje sukcesu, a kiedy sukces puka do Twoich drzwi, to od nas zależy, czy go weźmiemy, czy poczekamy. Cóż, Kim Matula porzuciła studia, aby rozpocząć karierę aktorską, a fani mają szczęście, widząc jej błyskotliwość w programach telewizyjnych i filmach. Nominowana do nagrody Daytime Emmy, ta aktorka wystąpiła w thrillerze zatytułowanym „UnReal”.

 Kim Matula Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Pomiary
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Ukończenie studiów nie gwarantuje sukcesu, a kiedy sukces puka do Twoich drzwi, to od nas zależy, czy go weźmiemy, czy poczekamy. Cóż, Kim Matula porzuciła studia, aby rozpocząć karierę aktorską, a fani mają szczęście, widząc jej błyskotliwość w programach telewizyjnych i filmach. Nominowana do nagrody Daytime Emmy, ta aktorka wystąpiła w thrillerze zatytułowanym „UnReal”.

  Kariera i postęp:

  Gdy Kim skończyła 12 lat, rozpoczęła swoją aktorską podróż, a kiedy wysłała zdjęcia w głowę, od razu udało jej się zdobyć agenta. Swój mniej znany debiut zadebiutowała w 2006 roku rolą Megan w filmie „Savage Spirit”. Następnie miała powtarzające się role w „Pink” z 2007 roku, a następnie odegrała znaczącą rolę w filmie telewizyjnym z 2008 roku „Queen Sized”.

  Jej najbardziej znaczącym przełomem była opera mydlana „Śmiała i piękna”, w której wcieliła się w rolę Hope Logan i została nominowana do nagrody Daytime Emmy dla wybitnej młodszej aktorki w serialu dramatycznym. Pomimo sukcesu, opuściła program i ostatnio widziano ją w thrillerze w „UnReal”. Teraz jest powróz w 2018 roku „LA to Vegas” i „Fighting with My Family”.

  Kim nie ukrywa swojego chłopaka!

  Aktorka nie zawsze musi zamykać drzwi do swojego życia osobistego, a kiedy ujawniają swój związek i romanse, często kładą w ślepy zaułek kontrowersje i plotki.

  Kim Matula również wierzy w tę samą zasadę i nie ukrywa swojego chłopaka w mediach. Kim była w długotrwałym związku ze swoim beau Benem Goldbergiem.

  Nadal zadziwiasz mnie swoim niesamowitym duchem, współczuciem, poczuciem humoru i umiejętnością stworzenia w jakiś sposób głupkowatej twarzy, której jeszcze nie widziałem.

  Chociaż minęło pięć lat, odkąd zaczęli się spotykać, para waha się, czy zrobić krok naprzód i zaakceptować się jako mąż i żona. Ale wygląda na to, że idealna para czeka na odpowiedni moment, by wziąć ślub lub wspólnie zaplanować przyszłość. Obecnie aktorka nie jest mężatką i nie jest zajęta bieżącymi projektami.

  Ile ma wartość netto Kim Matula?

  Kim Matula od dawna widziała dominujący program telewizyjny. Mogła sowicie zapłacić i zarobić całkiem przyzwoitą sumę pieniędzy. Jeszcze nie upubliczniła swojej wartości netto, a fortuny warte miliony dolarów nie podniosą brwi.

  Krótkie życiorys Kima:

  Kim urodziła się z imieniem Kimberly Marie Matula w Teksasie 23 r & D Sierpień 1988 do rodziców Davida i Karin Matula. Obecnie ma 29 lat i posiada obywatelstwo amerykańskie. Blondynka należy do rasy białej, ale ma norweskie pochodzenie. Jej elegancki kształt ciała i wymiary sugerują, że ma wszelkie atrybuty, aby stać się ikoną mody. Ta aktorka ma średni wzrost 5 stóp i 4 cale i ma siostrę o imieniu Katherine Matula. Mimo że zapisała się na University of Texas; zrezygnowała, gdy jej kariera filmowa nabrała wielkiego tempa.

  Zalecane