blog

Kim Porter Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Syn, Wartość netto

Znana jako najgorętsza modelka i najbardziej niezwykła raperka i piosenkarka, Kimberly Porter, która jest bardzo ceniona jako była dziewczyna i żona rapera Seana Johna Combsa „P. Diddy”, zmarła 16 listopada 2018 r. Kim urodził się w Atlancie , Georgia, Stany Zjednoczone Ameryki, 16 grudnia 1972, do swoich afrykańskich rodziców. Dorastała wraz z rodzeństwem w USA, więc ma zarówno narodowość, jak i obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego. Niestety, zmarła w bardzo młodym wieku, zaledwie 47 lat, we własnym domu.

  Kim Porter Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Syn, Wartość netto

Kim urodziła się w Atlancie w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych 16 grudnia 1972 r. w rodzinie swoich afrykańskich rodziców. Dorastała z rodzeństwem w USA, więc ma zarówno narodowość, jak i obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego. Niestety zmarła w bardzo młodym wieku, zaledwie 47 lat, we własnym domu.

Kariera i sława

Kim nie była znana z własnej sławy, ale jej zawód modelki i raperki sprawiły, że osiągnęła szczyt sukcesu. Nie ma dokładnej kariery i jej kariery w mediach typu wiki, ale wiele raportów sugeruje, że Kim jest profesjonalnie znana jako modelka i raperka. Kim rozpoczęła karierę jako modelka w swoim rodzinnym mieście w Columbus w stanie Georgia. Później również zaczęła śpiewać, a także występowała w kilku filmach i serialach, takich jak Niegodziwe, niegodziwe gry oraz Mamo chcę śpiewać.

Zobacz też: Connor Franta Gay, chłopak, wartość netto | Ile jest jego wart?

Kim nie był tak sławny jako piosenkarz. Jednak jej były chłopak Sean jest najbardziej znany jako raper, piosenkarz, autor tekstów i nie tylko. Jej były chłopak dał jej sławę jako Kim Porter, gdyby nie Kim nie byłaby znana na całym świecie.

Jak na razie ta wspaniała dama zmarła po szokującej śmierci we własnym domu, ale pozostaje w sercach wielu ludzi i nadal będzie znana jako ulubiona celebrytka i najczęściej wyszukiwana dziewczyna.

Wartość netto i właściwości

Kim Poter zgromadziła swoją wartość netto, wykonując różne zawody, takie jak aktorstwo, śpiew, a także jako modelka. Pomimo tego, że jest sławna, jej wartość netto jest nadal nieznana, ale wiele raportów sugeruje, że Kim zarabiała całkiem nieźle na swojej karierze modelki, biorąc pod uwagę standardową pensję, która wynosi 20 USD za godzinę, którą płacono każdemu modelowi w USA.

Oprócz dochodów cieszyła się także czasem spędzonym ze swoim byłym chłopakiem Seanem 'P. Diddy”, który ma szacunkową wartość netto 855 milionów dolarów. Nie będzie błędem stwierdzenie, że mogła wtedy wieść luksusowe i wystawne życie, kiedy była w związku z Diddym.

W 2001 roku rozeszła się wiadomość, że jej były chłopak Sean otrzymał rozkaz płacenia jej ponad 20 tysięcy dolarów miesięcznie na alimenty. Do tego dołożyła Diddy, płacąc jej pokaźną sumę 150 tysięcy dolarów, a także pokrywając edukację ich dzieci, ubezpieczenie, a nawet koszty prawne. Poza tym Diddy wykupił z Kim i ich dziećmi polisę ubezpieczenia na życie o wartości 2 milionów dolarów. Jednak zapłacił jej także ogromne aktywa i nieruchomości.

Żonaty z najbardziej znanym raperem, spotyka się z nowym chłopakiem!

Interesujące jest wiedzieć o jej życiu osobistym i życiu małżeńskim, ponieważ zawsze była związana romantycznie z wielkimi celebrytami. Po raz pierwszy spotykała się z czołowym amerykańskim raperem i piosenkarzem Al B. Sure w 1990 roku, a później dała swoje pierwsze dziecko jako syn o imieniu Quincy Jones w 1991 roku.

Nie przegap: Olivia Pierson Wiki, Bio, Wiek, Modelka, Chłopak, Randka lub Lesbijka

Kim Porter ze swoim byłym chłopakiem Diddym (zdjęcie: People Magazine)

Później zerwała związek ze swoim mężem Sure'em i zaczęła z innym najbardziej niezwykłym raperem Seanem Combsem w 1994 roku. Kim była w ciągłym związku z Seanem, który trwał od 1994 do 2007 roku. i była w Internecie po tym, jak planowała rozstać się ze swoim chłopakiem, Diddym, nie tylko na kilka dni lub miesięcy, ale na zawsze. Później oskarżyła również Diddy'ego o zdradzenie jej. Podczas wspólnego spędzania czasu jako para zostali pobłogosławieni trojgiem dzieci wraz z synem Christianem urodzonym w 1998 roku oraz córką bliźniaczką D'Lilą i Jessie urodzoną w 2006 roku.

Po rozstaniu Kim zaczęła spotykać się z Jackie Longiem. Jednak ta para z przerwami miała burzliwą jazdę. Po ponad dwóch dekadach miłości, nienawiści i wszystkiego, co pomiędzy Combsem a matką trójki jego dzieci, Kim wskoczył z powrotem na rower do relacji. Para była również widziana, jak spędzała dzień na zakupach w Malibu i wypróbowywała motocykl.

Serdeczny pogrzeb, Diddy Call „Anioł”

Nieco ponad tydzień po nagłej śmierci Kim setki ludzi przyłączyło się do jej pogrzebu 24 listopada, gdzie Sean „Diddy” Combs, zwykle silny jak skała, czarny mężczyzna, załamał się w smutnych słowach, gdy zawołał matkę swojego dzieci „Anioł” w tweecie. Była modelka, która leżała w złotej trumnie na swoim pogrzebie w kościele Cascade Hills, została pożegnana kwiatami i fajerwerkami od wielu, w tym od Beyonce i Missy Elliot.

W swoich serdecznych słowach, wypełnionych hołdem, Diddy powiedział, że jej duch na zawsze będzie z „nami”, a także docenił modlitwę i wsparcie, które otrzymał.

Niedawno 4 marca 2019 r. były chłopak Kima, Diddy, wyraził swoją winę, że nie poślubił Kima. Publikując zdjęcie starej pary na Instagramie, gdzie para przytula się do siebie, Diddy oznaczył zdjęcie jako SMH, co oznacza 'Potrząsam głową'

Powód jej śmierci?

Kim zmarła w wieku 47 lat 15 listopada 2018 roku w swoim domu, jednak przyczyną jej śmierci było śledztwo.

Po kilku miesiącach jej śmierci wyszedł na jaw powód jej śmierci. 25 stycznia 2019 r. Wydział Medyczny-Koroner Okręgu Los Angeles potwierdził, że zmarła na Lobar Pneumonia. Potwierdzono również przyczyny zgonu jako naturalne i nie było podejrzanego. W raporcie koronera sypialnia Kim zawierała butelki wody, napojów dla sportowców i Pedialyte na szafce nocnej,

Potwierdzam z E! Wiadomość, źródło podało, że od dłuższego czasu chorowała na zapalenie płuc. Początkowo przyczyna jej śmierci była określana jako „odroczona”.

Bio i fakty

Ta 47-letnia amerykańska modelka i była żona lub dziewczyna Seana Combsa miała czworo dzieci i żyła szczęśliwie z rodziną aż do jej śmierci. Miała atrakcyjne ciało z twarzami o czarnej skórze, ale bardzo piękna i urocza.

Może ci się spodobać również: Paris Berelc Wiki, Boyfriend, Dating and Ethnicity

Kim miała stosunkowo niższy wzrost niż jej były chłopak Diddy, który stał wysoki na 1,78 m. Była również aktywna na swoich kontach w mediach społecznościowych, takich jak Instagram, mam nadzieję, że również ją tam znalazłeś. Mówiąc o nagłej śmierci Kim, wiele celebrytów pokazało jej miłość i złożyło jej kondolencje, a także modliło się o poprawę jej rodziny i bliskich.

Zalecane