blog

Kimberley Leonard Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Samotny, Rodzice, Wynagrodzenie

W ramach swojej obecnej roli merytorycznej, Kimberly Leonard pracuje nieprzerwanie przez sześć długich godzin, dostarczając kroczące reportaże do wiadomości Sky. Reporterka wiadomości ustaliła swoją tożsamość poprzez ewolucję standardów i kształtowanie programów dla globalnej publiczności dzięki swojej podróży z Al Jazeera do jej obecnego kanału informacyjnego.

 Kimberley Leonard Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Samotny, Rodzice, Wynagrodzenie

Profesjonalna kariera

Minęły ponad dwa lata, odkąd Kimberly służyła w wiadomościach Sky po dołączeniu od listopada 2015 roku. Zarządzając swoim czasem, Kimberly przekazała również swoje zaklęcie jako Senior Healthcare Writer dla Washington Examiner.

Wcześniej pracowała jako producentka w Al Jazeera Media Network. Dołączyła do domu mediowego w maju 2014 roku. Kimberly rozpoczęła karierę w ogromnej stacji FM w Nairobi, a także zdobyła dziesięć lat więcej doświadczenia w ramach szkolenia w London Academy of Music and Dramatic Arts.

Ile jest jej wart netto?

Z powodu niewystarczających informacji o zarobkach Kimberley i szczegółów kontraktowych dotyczących jej powiązań z firmami medialnymi, trudno jest przewidzieć jakąkolwiek adekwatność jej pensji. Może zarobić solidną pensję, która może sprawić, że jej wartość netto przekroczy milion dolarów.

Tweety na temat męża

Pomimo tego, że jest osobą publiczną, Kimberly była bardzo prywatna, jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów swojego życia poza karierą zawodową. Jedyny tweet, który Kimberly opublikowała na swoim Twitterze, wyjaśnia czytelnikom, że nie jest singlem i jest w związku małżeńskim.

Cóż, prezenterka właśnie wspomniała o swoim mężu, nie podając jego nazwiska.

Życie małżeńskie pod płaszczami

Będąc jedną z uderzających twarzy telewizji, ludzie uwielbiają poznawać życie osobiste Kimberly. Jednak ze względu na jej spokojny charakter i opiekuńczy styl życia, który obejmuje jej prywatność, bardzo trudno jest poznać wystarczające informacje dotyczące jej życia małżeńskiego z tajemniczym mężem.

Dane rodziców i rodziny

Pani latała ze swoim ojcem lotnikiem do niezliczonych krajów. Ma brata o imieniu Johny . Niemniej jednak, pochodzenie zawodowe jej matki i rzeczywiste nazwisko jej rodziców nie zostały jeszcze ujawnione.

Jej krótkie życiorys i Wiki

Pochodząca z Nairobi w Kenii, prawdziwy wiek Kimberly Leonard jest nadal pytaniem dla ludzi, ponieważ nie dostarczyła żadnych informacji na temat swoich danych urodzenia. Osobowość medialna uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie mediów i filmu na Uniwersytecie w Kapsztadzie oraz tytuł magistra dziennikarstwa międzynarodowego na Uniwersytecie Westminster. Kimberly, która należy do mieszanych grup etnicznych, jest wysoka i ma wspaniały wzrost, który bardzo dobrze pasuje do jej osobowości.

Zalecane