blog

Kimberly Anne Scott Wiki: rozwód, sprawy, dzieci, wartość netto, teraz - wszystko o byłej żonie Eminema

Kimberly Anne Scott aka Kim Scott zawsze informowała o swoim burzliwym związku z byłym mężem Eminemem. Oba poprzednie gołąbki były gołąbkami z liceum, które dwukrotnie wyszły za mąż i wychowały troje dzieci. Będąc ofiarą przedawkowania narkotyków, kobieta miała kwaśne relacje z mężem i to raper zaczął wykazywać ogromną niechęć do niestabilnej natury Kimberly.

 Kimberly Anne Scott Wiki: rozwód, sprawy, dzieci, wartość netto, teraz - wszystko o Eminemie's Ex-Wife

Nigdy nie miał być związkiem

Eminem poznał swoją byłą żonę, Kimberly, gdy byli zaledwie nastolatkami. Obie pary spotkały się na imprezie domowej ich wspólnego przyjaciela, gdy raper miał 15 lat, a Kim 13 lat. Kim polubił rapera na swoim pierwszym spotkaniu.

Jako nastolatka Kim i jej siostra bliźniaczka, Dwan Scott, były wykorzystywane przez swojego ojczyma, Casimer Sluck. Ponieważ ich matka, Kathleen Sluck, miała trudności z wychowaniem ich ze względu na obecność odurzającego męża, siostry bliźniaczki rzekomo uciekły od ojczyma alkoholika i zatrzymały się w schronisku dla młodzieży poza Detroit w 1988 roku.

Szukając schronienia, Kim znalazła miejsce w domu Eminema, a następnie związek między parą rozpoczął się od 1989 roku. Ich pierwsze dziecko, Haile, urodziło się 25 grudnia 1995 roku, cztery lata przed ślubem, który miał miejsce w 1999.

Wykonawca wystąpił również o opiekę nad Whitney, córka Kim z jej romansu z mężczyzną o imieniu Eric Hartter . Nawet Alaina, biologiczna córka siostry bliźniaczki Kim, Dawn Scott, zostaje adoptowana przez Eminema po tym, jak Dwan straciła życie z powodu przedawkowania narkotyków 19 stycznia 2016 roku.

Wiadomości o ponownym małżeństwie!

Prawie po pięciu latach rozwodu para podjęła poważną decyzję o ponownym związaniu węzła w 2006 roku. Ale ich kompatybilność została przetestowana, gdy nie mogli utrzymać związku i postanowili ponownie się rozstać w ciągu zaledwie trzech miesięcy od ponownego małżeństwa.

Mimo wielu wzlotów i upadków w jej życiu, pani na razie nie pojawiła się w wiadomościach. Być może to kłopotliwe małżeństwo i uzależnienie od narkotyków Kim chce powstrzymać się od swojego obecnego życia. Pani musi być szczęśliwa i nie ma żadnych wiadomości na temat jej spraw, które wskazałyby jej obecność w portalu informacyjnym w 2018 roku.

Kariera zawodowa i wartość netto

Kim jest kobietą w przebraniu, jeśli chodzi o jej doświadczenie zawodowe. Oprócz popularności żony elitarnego rapera, pani nie była w stanie zrobić kariery, której jesteśmy świadomi. Pomimo ograniczonych szczegółów jej portfela pracy, wartość netto Kim szacuje się na około 2 miliony dolarów.

Kimberly „Krótkie życiorys i rodzina

Kimberly Anne Scott urodziła się 9 stycznia 1975 roku, czyli ma 43 lata. Zgodnie z jej wiki urodziła się w Warren w stanie Michigan. Kimberly ma imponujący wzrost i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane