blog

Kimberly Fey Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto, teraz — wszystko o byłej żonie Donniego Wahlberga

Kiedy jesteś odnoszącym sukcesy inżynierem nagrań w branży muzycznej, masz duże szanse, że natkniesz się na miłość swojego życia. Kimberly Fey jest inżynierem nagrań, która spotykała się i poślubiła amerykańskiego piosenkarza/aktora, Donniego Wahlberga. Duet podczas wspólnej pracy zakochał się i umawiał na randki przez osiem lat przed ślubem. Ale związek dobiegł nieoczekiwanego końca w 2008 roku, kiedy para zdecydowała się żyć osobno.

  Kimberly Fey Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto, teraz - wszystko o Donnie Wahlbergu's Ex-Wife

Kimberly Fey przed swoją sławą jako pani Wahlberg!

Kimberly Fey, zanim była znana światu jako „Pani. Donnie Wahlberg” był odnoszącym sukcesy inżynierem nagrań w przemyśle muzycznym. Pracowała z wieloma utalentowanymi artystami, takimi jak Marky Mark i Funky Bunch w wieku 22 lat. Fey jest także utalentowaną piosenkarką i kompozytorką.

Badać: Richard Carpenter Today, Net Worth, Żona, Dzieci

Kimberly Fey wyszła za piosenkarza Donniego Wahlberga!

Utalentowany inżynier nagrań Fey poznał Donniego Wahlberga podczas pracy z Markym Markiem. Pracowali razem w przemyśle muzycznym i po pewnym czasie się zakochali. Para spotykała się przez osiem długich lat i postanowiła pójść o krok dalej, biorąc ślub. Kimberly poślubiła amerykańskiego aktora/piosenkarza Donniego Wahlberga 20 sierpnia 1999 roku.

Dziewięcioletnia para Kimberley Fey z byłym mężem Donnie Wahlbergiem (Zdjęcie: Getty Image)

Fey i Donnie z dwójką niesamowitych dzieci!

Ich piękne, dziewięcioletnie małżeństwo sprawiło, że są dumnymi rodzicami, ponieważ Fey i Donnie mają dwoje niesamowitych dzieci. Zostali pobłogosławieni swoim pierwszym dzieckiem, Xavier Alexander Wahlberg w dniu 4 marca 1993 roku, podczas gdy Kim urodziła swojego drugiego syna, Elijah Hendrix Wahlberg w dniu 20 sierpnia 2001 roku.

Ich dzieci niewątpliwie dorosły. Obecnie Xavier ma 24 lata, a młody Elijah ma 16 lat.

Ciekawe: Briana Cuoco Wiki, Żonaty, Chłopak, Net Worth

Życie małżeńskie kończy się rozwodem; Umawiasz się z kimś?

Po dziewięciu latach małżeństwa para zdecydowała się rozstać. Zakończyli małżeństwo rozwodem 13 sierpnia 2008 roku.

Chociaż para złożyła rozwód w sierpniu, powołując się na nie do pogodzenia różnice, rozstali się w styczniu. A rozwód został sfinalizowany we wrześniu 2008 roku. Podczas rozwodu zażądała od Wahlberga wyłącznej opieki nad ich dziećmi wraz z alimentami na rzecz małżonka i opłatą adwokacką.

Donnie Wahlberg od teraz jest żonaty z komikiem Jenny McCarthy. Pobrali się 31 sierpnia 2014 r.

Z drugiej strony wydaje się, że Kimberly nie znalazła jeszcze lepszej połówki, która odważyłaby się żyć z nią na zawsze. W walentynki 2019 r. Donnie życzyła swoim fanom na Instagramie. Jednak w poście nie zaoferował żadnego oddania jej potencjalnemu partnerowi, co świadczyło o tym, że w tej chwili z nikim się nie spotyka. Obecnie Kimberly jest singielką i mieszka razem ze swoimi dwoma psami.

Jaka jest wartość netto Kimberly?

Kimberly Fey prowadzi obecnie skromne życie. Kimberly podobno zdobywa wartość netto jako Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Zgodnie z zapisem PayScale szacunkowa pensja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami wynosi od 24 911 USD do 180 065 USD. Również szacowana mediana wynagrodzenia pracownika wynosi 54 549 USD. Zarabia również jako agent w Kalifornii i Illinois.

Ona po rozwodzie z aktorem/piosenkarzem, Donnie całkowicie odszedł od MIA. Nawet jej obecny związek jest nieznany mediom. Brak informacji o jej miejscu pobytu ani o jej obecnej pracy. Dlatego jej statystyki wartości netto nie zostały jeszcze ujawnione.

Jednak jej ówczesny mąż Donnie Wahlberg żyje pełnią życia. Z powodzeniem zaznaczył swoją sławę w branży muzycznej i ma majątek netto w wysokości 20 milionów dolarów. Ponadto Donnie wraz ze swoją obecną żoną Jenny mają łączną wartość netto 34 milionów dolarów, z czego 14 milionów dolarów należy do Mc Carthy.

Ucz się więcej: Barbara Starr Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto

Krótkie bio na Kimberly Fey:

Kimberly Fey była kiedyś dobrze prosperującym inżynierem nagrań w przemyśle muzycznym. Urodziła się w 1969 roku, a obecnie ma 49 lat. Ponieważ stale utrzymuje swój niski profil i nieaktywność w mediach społecznościowych, szczegóły dotyczące jej i jej rodziny wciąż pozostają tajemnicą.

Zalecane