blog

Kimberly Snyder Wiki, wiek, mąż, rodzina, edukacja, wartość netto

Amerykańska dietetyk, Kimberly Snyder, przechodziła trudny okres w swoim życiu, dopóki nie poznała swojego męża Jona Biera. Ich związek randkowy poszedł o krok do przodu i zaręczył się w sierpniu 2019 roku. Kilka miesięcy później wymienili śluby i powitali uroczego syna.

 Kimberly Snyder Wiki, wiek, mąż, rodzina, edukacja, wartość netto
 • Edukacja
 • Amerykańska dietetyk Kimberly Snyder przechodziła trudny okres w swoim życiu, dopóki nie poznała swojego męża, Jona Biera.

  Ich związek randkowy poszedł o krok do przodu i zaręczyli się w sierpniu 2019 roku. Kilka miesięcy później wymienili śluby i powitali uroczego syna.

  Drugi raz żonaty

  Snyder dała miłości drugą szansę i poślubiła swojego męża Jona Biera w październiku 2019 roku w Santa Monica w Kalifornii.

  Wiadomość wcale nie była zaskoczeniem, ponieważ już ogłosiła swoje zaręczyny na Instagramie.

  Zobacz ten post na Instagramie

  Post udostępniony przez Kimberly Snyder (@_kimberlysnyder)

  W ciągu roku po ślubie para powitała swoje pierwsze dziecko 2 czerwca 2020 r.; Nazwali swojego syna Mojżesz. Snyder ma już syna z pierwszego małżeństwa, który ma 4 lata.

  Nie przegap : Brandon Victor Dixon żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wzrost, wartość netto

  Autorka spotkała Biera w jednym z najtrudniejszych okresów w jej życiu; straciła matkę i rozwiodła się wraz z dzieckiem od swojego pierwszego męża.

  Na razie para trzyma grzywnę saldo między życiem osobistym a zawodowym.

  Ile wart jest Kimberly Snyder Net?

  Kimberly zebrała swój majątek z kariery dietetyka i pisarki. Według Payscale dietetyk w Stanach Zjednoczonych zarabia średnio 42 952 USD, w tym 8000 USD jako prowizja i 15 416 USD jako kwota podziału zysków. Ich lista płac waha się od kwoty 29 495 USD do 72 284 USD, a premia wynosi od 487 USD do 11 014 USD.

  Szacuje się, że jej wartość netto wynosi od tysięcy do milionów dolarów.

  Przeczytaj także: Dallas Lovato Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Sprawy, Rodzina, Wartość netto

  Jest autorką kilku książek kucharskich, książek o religii i duchowości oraz poradników. Wielokrotny New York Times a Amazon najlepiej sprzedające się książki autorskie obejmują takie jak „ Beauty Detox Solution: Jedz swoją drogę do promiennej skóry, odnowionej energii i ciała, o którym zawsze marzyłeś” oraz „The Beauty Detox Power: Odżywiaj swój umysł i ciało, aby schudnąć i odkryj prawdziwą radość”.

  Ma również markę lifestylową „Solluna”, która pozwala nam żyć naszym prawdziwym pięknem. Pracowała z kilkoma czołowymi celebrytami z branży rozrywkowej, w tym Kerry Washington, Drew Barrymore i wieloma innymi.

  Krótki życiorys

  Kimberly Snyder, urodzona w Stanach Zjednoczonych, obchodzi 6 lutego swoje urodziny. Ma siostrę, której tożsamość pozostaje nieznana.

  Jeśli chodzi o jej rodziców, jej matka, która była absolwentką Uniwersytetu Fordham, zmarła na raka okrężnicy i wątroby. Jej matka i ojciec byli małżeństwem od ponad 40 lat.

  Zobacz też: Younes Bendji ma Wiki: wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, wartość netto

  Wielokrotny New York Times autorka ma wysokość 1,65 metra (5 stóp 5 cali) i waży około 110 funtów. Kimberly ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej matka była Filipińczykiem.

  Zgodnie z wiki ukończyła Georgetown University. Następnie dietetyk zakończył trzyletnią edukację ajurwedyjską na Amerykańskim Uniwersytecie Medycyny Komplementarnej.

  Zalecane