blog

Kirstie Allsopp Żonaty, Mąż, Partner, Dzieci, Rodzina, Odchudzanie

Biuro to miejsce, w którym rozwijasz się jako osoba i osiągasz swoje marzenie, a kiedy zaczynasz czerpać radość z pracy, Twój sukces jest nieunikniony. Kirstie Marry Allsopp, prezenterka telewizyjna i gospodarz obiektu Channel 4, również opowiada o podobnej historii i jest teraz znana ze swoich umiejętności prezentowania w programie „Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja”. Odnosząca sukcesy prezenterka jest również autorką i ma książkę zatytułowaną „ Prawdziwa kuchnia Kirstie.

  Kirstie Allsopp Żonaty, Mąż, Partner, Dzieci, Rodzina, Odchudzanie

Kariera i życie zawodowe:

Kirstie Allsopp rozpoczęła swoją karierę jako prezenterka telewizyjna, gdzie od 2000 roku współtworzyła program z Philem Spencerem zatytułowany „Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja” na kanale 4. W reality show występowali Allsopp i Spencer, gdzie starają się znaleźć idealny dom dla inny zestaw kupujących każdego tygodnia.

Wraz ze zmianami w formacie programu, program został później nazwany „Relocation, Relocation”, który był emitowany od 2004 do siedmiu długich lat. Początkowo, przy mniejszym budżecie i kondycji ekonomicznej, program musiał zostać zamknięty, ponieważ ludzi nie było stać na zakup jednego domu.

Po tym, jak program wyszedł na antenę, Kirstie prowadziła kilka swoich programów zatytułowanych „Kirstie Handmade Britain”, „Kirstie Vintage Home” i „Kirstie Home Style” w latach 2011-2013 we wszystkich latach. Dzięki umiejętnościom pisania i zainteresowaniu gotowaniem Kirstie opublikowała również swoją książkę zatytułowaną „Kirstie Real Kitchen”.

W długotrwałym związku z Benem, ale nie w związku małżeńskim!

Kirstie jest ze swoim partnerem, Benem Andersonem, który jest znanym deweloperem od 2004 roku. Para powitała nawet dwójkę dzieci o imieniu Bay i Oscar.

Aby wyjaśnić plotki, Allsopp stwierdziła nawet w jednym ze swoich wywiadów, że:

„Mamy na sercu te same rzeczy, ale jesteśmy bardzo różnymi osobowościami”.

Ile jest warte netto Kirstie?

Kirstie była w stanie zarobić apetyczną sumę 400 000 £ rocznie w latach 2010-2013 dla niej producent serialu. A jej wypłata mogła rosnąć na przestrzeni lat, ale jej wartość netto wciąż jest poza zasięgiem mediów.

Jak Kirstie schudła?

Była w całym Internecie na temat właściwej diety i zarządzania. Kiedyś napisała na Twitterze i zatrzasnęła nieznajomego za zjedzenie niezdrowego posiłku na śniadanie. Następnie spotkała się z krytyką fanów i oznaczyła ją marką „gruby wstyd”.

Cóż, jej osądzanie posiłków ludzi można wytłumaczyć, gdy przeszła przez intensywny reżim odchudzania. Jej podróż do utraty wagi zaczęła się, gdy pracowała z celebrytą dietetyką Amelią Freer, znaną również jako asystentka księcia Karola.

Przy odpowiedniej diecie i ograniczeniu wszystkich produktów przetworzonych z cukru i alkoholu spadła z rozmiaru 16 do 12. Jej ciało musiało przejść szczegółowe badania lekarskie i analizę hormonalną w celu utraty wagi.

Rodzina Kristie:

Urodziła się dla rodziców Charlesa Henry'ego Allsoppa i Fiony Victorii Jean Atherley McGowan. Jej ojciec był prezesem londyńskiego domu aukcyjnego. Jej matka Fiona zmarła w wieku 66 lat po długiej walce z rakiem piersi 6 stycznia 2014 roku. Zgodnie z życzeniem Kristie została pochowana w ogrodzie swojego domu w Dorset.

Urodziła się jako jedno z czwórki rodzeństwa w rodzinie. Najstarsze dziecko rodziny Allsopp ma brata o imieniu William i dwie siostry o imieniu Sophia i Natasha. Sophia jest agentką nieruchomości, która zastępuje swoją siostrę podczas urlopu macierzyńskiego.

Krótkie życiorys Kristie:

Popularna prezenterka telewizyjna Channel 4 urodziła się jako Kristie Mary Allsopp 31 sierpnia 1971 w Hampstead w Wielkiej Brytanii i obecnie ma 46 lat. Jest Brytyjką i należy do rasy białej. Chociaż zrzuciła wiele kilogramów ze swojego ciała, dokładna waga i pomiar masy jej ciała nadal nie są znane, ale ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 5 cali.

Zalecane