blog

Kirsty Gallacher Żonaty, Mąż, Rozwód, Partner, Chłopak

Zajęła pierwsze miejsce w sezonie 2005 reality show „The Game” i współtworzy kolejne edycje tego samego programu. Kirsty Gallacher jest znana jako prezenterka takich brytyjskich programów sportowych jak Skey Sports News i wielu innych. Jest córką byłego kapitana Ryder Cup Bernarda i Lesley; urodziła się w Edynburgu w Szkocji 20 stycznia 1976 roku i ma dwoje rodzeństwa, Jamiego i Laurę.

  Kirsty Gallacher Żonaty, Mąż, Rozwód, Partner, Chłopak

Kariera i postęp Gallachera:

Po studiach i dziennikarstwie w London College of Fashion została asystentką produkcji w Sky Sports. Kirsty jest również godna uwagi z prezentowania programów Domowe filmy Kirsty, po prostu najlepsze. W 2002 roku została laureatką Nagrody Klubu Przemysłu Telewizyjnego i Radiowego dla Osobowości Roku Telewizji Satelitarnej i Cyfrowej.

Czytaj więcej: Beto O'Rourke Wiki, żona, wartość netto, fakty

Po 20 latach z Sky Sports , w 2018 roku Kristy ogłosiła, że ​​odchodzi ze Sky Sports i szuka nowego wyzwania w swoim życiu. Dołączyła do Sky Sports w 1998 roku i cieszyła się karierą, która trwała przez 20 lat. Kristy zabrała się do swojego Twittera, aby wyrazić swoją wdzięczność Sky i wszystkim, z którymi była związana. Ona napisała:

Po 20 cudownych latach postanowiłem opuścić @SkySports, aby skoncentrować się na kilku ekscytujących, nowych projektach. Nie mogę się doczekać @socceraid na @ITV w przyszłym miesiącu. Dziękuję wszystkim w @SkyUK, że byliście niesamowici! Będę za tobą tęsknić.

Podobnie, 17 sierpnia Kristy podzieliła się na swoim Instagramie, że dołączy do zespołu BBC5 na żywo, aby poprowadzić popularny program piłkarski na BBC606 w 2018 roku wraz z Robbie Savage.

W trakcie swojej kariery Gallacher zdobyła także „Platinum Award” za najlepszy program rozrywkowy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Houston w 2002 roku.

Ile jest warte Kirsty?

Jej wartość netto szacuje się na 3 miliony dolarów w 2017 roku, z jej wspaniałą pensją z kanału, w którym pracuje.

Ciekawe: Karen Obilom Wiki, wiek, wzrost, żonaty, chłopak

Według jej mediów społecznościowych jest zajęta zabawą i imprezowaniem z rodziną i przyjaciółmi. Gallacher spędziła dużo czasu i pieniędzy w Paryżu, imprezując i ciesząc się swoim samotnym życiem. Cóż, nazywa małżeństwo swoją najgorszą inwestycją, gdy ujawnia, że ​​rozwód pociął jej majątek, ale i tak zafundowała sobie później torbę Chanel o wartości 3000 dolarów.

Jakie są powody rozwodu?

Gallacher spotykała się ze swoim chłopakiem Paulem Sampsonem, zanim ta dwójka zdecydowała się przekształcić swój rzekomy romans w związek małżeński i zaczęła żyć bardzo szczęśliwie jako mąż i żona. Ich związek rozwijał się całkiem dobrze, zanim ta dwójka miała kilka prawdziwych wpadek.

Podobny: Derez Deshon Wiki, prawdziwe nazwisko, wartość netto, dziewczyna

Pobrali się w 2010 roku, ale mieszkali razem od 1999 roku, ale niestety po czterech latach ślubu postanowili się rozstać i przeszli przez proces rozwodu. To był dla nich trudny okres, ale para postanowiła ruszyć dalej. Kirsty ma w sumie dwoje dzieci, wśród których jedno to jej syn Oscar urodzony w 2006 roku, a drugie to Judge, urodzony w 2010 roku.

Cóż, powodem rozwodu według wtajemniczonych jest różnica wieku między nimi. Młodszy piłkarz, choć dostaje lepszą damę, podczas gdy matka dwojga dzieci czuła, że ​​podróż jej męża, gwiazdy futbolu, utrudniała nawiązanie związku. A także powód, dla którego jej partner plotek Danny Cipriani.

Co więcej, po rozstaniu Kristy podobno miała romans z Jackiem Whitehallem. Pogłoski o parze dzielącej się napojami i przytulającej się do siebie pojawiły się w wiadomościach kilka razy, ale nigdy nie zostały potwierdzone, więc po prostu nie możemy być pewni tego problemu.

Krótki życiorys

Jeden z najgorętszych prezenterów telewizyjnych posiada obywatelstwo brytyjskie i jest pochodzenia białego. Jest także jedną z odważnych i pięknych prezenterek, z dopasowanym wzrostem 5 stóp i 8 cali, a także uroczą i jasną figurą ciała. Ma jednak również uwodzicielskie ciało, z doskonałymi wymiarami 36-25-36 cali.

Zalecane