blog

Komik Taylor Williamson teraz szczegóły: żona, Heidi Klum, Net Worth

Amerykański komik i aktor Taylor Williamson zyskał sławę po tym, jak zajął drugie miejsce w 8. sezonie America's Got Talent. Jest również znany jako półfinalista Last Comic Standing NBC. Taylor był jedynym najmłodszym komiksem, który wystąpił w serialu The Late Late Show z Craigiem Fergusonem. Gwiazda reality TV wydała także swój pierwszy specjalny program komediowy „Please Like Me!” w 2017 roku. Taylor Williamson przywołuje znaczącą część swojej wartości netto jako komik i aktor.

 Komik Taylor Williamson teraz szczegóły: żona, Heidi Klum, Net Worth

Jak Taylor Williamson przywołuje Net Worth?

Taylor Williamson przywołuje wybitną część swojej wartości netto jako komik i aktor. Dorobił się też jako wicemistrz ósmego sezonu Ameryka ma talent oraz jako półfinalista na Ostatni komiks .

Taylor z sukcesem przekroczył rundę przesłuchań z Ameryka ma talent a później został wicemistrzem programu. 13 sierpnia 2014 roku pojawił się jako gość w 9 sezonie serialu.

Urodzony w Kalifornii komik odpadł w półfinale siódmego sezonu Ostatni komiks w 2010 roku. Ponadto w 2017 roku rozpoczął swój program telewizyjny o nazwie Specjalna komedia Taylora Williamsona.

Williamson rozpoczął karierę stand-upową w wieku 17 lat. W tym czasie był uczniem w Torrey Pines High School w San Diego.

Obecnie wykonuje stand-up na różnych imprezach. Wystąpi na Brea Improv (Brea, CA) 28 czerwca 2018 roku.

Niezręczny romans Taylora z Heidi Klum: Z kim teraz spotyka się Taylor?

Taylor opowiedział o swoim niezręcznym romansie z Heidi Klum w filmie opublikowanym przez Ameryka ma talent na YouTube 13 sierpnia 2014 r. Film opowiadał o sarkastycznym śnie Heidi, w którym się umawia Ameryka ma talent drugie miejsce, Taylor.

Jak pokazano na filmie, na początku przedstawił Heidi jako swoją dziewczynę. Następnie wyjaśnił, że zakochał się w niej na ich pierwszym spotkaniu. Para spotkała się po raz pierwszy na planie Ameryka ma talent. Chociaż Taylor nie był pewien, czy na początku spotyka się z Heidi, zaproponował jej pierścionek zaręczynowy. Cóż, wideo skończyło się pokazując związek Taylora i Heidi jako okropny sen Heidi. Nazwała nawet swój sen „najgorszym koszmarem w historii”.

Taylor i Heidi ponownie spotkali się na czerwonym dywanie w America's Got Talent Post Show wydarzenie, które odbyło się w Radio City Music Hall w dniu 20 sierpnia 2014 r.

Taylor Williamson rzeczywiście nie spotyka się z Heidi Klum. Na razie Taylor ukrył informacje o swojej dziewczynie. Nie wywołał nawet romansu z żadną kobietą, którą można by spekulować jako jego przyszłą żoną.

Krótki życiorys

Urodzony 15 czerwca 1986 r. Taylor Williamson urodził się i wychował w Del Mar w Kalifornii. Taylor, który stoi na wysokości 1,83 metra (6 stóp), dorastał wraz ze swoją matką Suzanne Williamson. Ukończył edukację w Torrey Pines High School (od 2000 do 2004).

Zalecane