blog

Kristen Soltis Anderson Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak

Republikańska ankieterka Stanów Zjednoczonych, osobowość telewizyjna i autorka, która jest również felietonistką The Daily Beast i współwłaścicielką Echelon Insights, a także słynną osobistością na całym świecie, Kristen Soltis Anderson. Urodziła się w Orlando na Florydzie w Stanach Zjednoczonych 22 lutego 1984 r. Jej rodzice i dorastali w stanie suchego rodzeństwa. Kształciła się na University of Florida, posiada więc obywatelstwo amerykańskie.

 Kristen Soltis Anderson Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak

Kariera i ścieżka:

Jest autorką „The Selfie Vote: Gdzie milenialsi prowadzą Amerykę (i jak Republikanie mogą nas zatrzymać)”. Ta pani jest także ankieterką i współwłaścicielką firmy badawczej i analitycznej Echelon Insights. Kristen była jedną z „30 osób poniżej 30 lat zmieniających świat” magazynu TIME i została zaprezentowana jako jedna z „Najbardziej fascynującej damy w Waszyngtonie” ELLE 2016.

Jest korespondentką polityczną ABC News, współpracownikiem The Washington Examiner i współprezenterką The Pollsters, dwupartyjnego cotygodniowego podcastu. Anderson często występuje w programach takich jak „Morning Joe”, „Fox Sunday”, „Real Time with Bill Maher” i tak dalej. Była również Resident Fellow w Harvard Institute o Politics w 2014 roku.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Ta utalentowana i piękna ankieterka, autorka i osobowość telewizyjna nie ujawniła swojej wartości netto ani pensji, ale uważamy, że ma ogromną wartość netto i świetną pensję. Niektóre media informowały o tym, że ma miliony dolarów netto, które zarobiła na swojej udanej karierze, pracy i pracach, a także na swoim biznesie.

Była własną firmą badawczą i komunikacji politycznej, a także partnerem i współwłaścicielem w Echelon Insights. Wygląda więc na to, że szczęśliwie i z satysfakcją przetrwała swoje zarabianie pieniędzy.

Czy Kristen ma mężatkę?

Ta najbardziej oddana i utalentowana dama ujawnia jej znacznie więcej informacji o swoim życiu zawodowym, takich jak kariera, pochodzenie, miejsca pracy i wiele więcej, ale kiedykolwiek słyszałeś o jej życiu małżeńskim, takim jak ślub, chłopak, randki i tak dalej. Z naszych dogłębnych badań i informacji na stronie wiki odkryliśmy, że ta piękna kobieta już wyszła za mąż i szczęśliwie żyje ze swoim mężem. Wyszła za mąż za swojego długoletniego chłopaka, Chrisa Andersona, pod koniec 2008 roku.

Dziesięć lat temu poszedłem na pierwszą randkę z @chris_anderson. Pięć lat temu wyszłam za niego za mąż. Każdego dnia nie mogę uwierzyć, jakie mam szczęście, że mam tyle miłości.

Post udostępniony przez Kristen Soltis Anderson (@ksoltisanderson) on

Jednak jej mąż Chris jest inżynierem, inżynierem lotnictwa. Para poznała się pod koniec 2006 roku w programie przez przyjaciela Chrisa, a później zaczęła się spotykać, a potem postanowili się pobrać. Jednak w 2008 roku wzięli ślub z rodziną i przyjaciółmi w Orlando Church. Para szczęśliwie mieszka razem i nie ma żadnego dziecka pary. Ponieważ oboje zajmują się swoim zawodem, więc w końcu życzymy sobie, aby i oni wkrótce to zaplanowali.

Bio i fakty:

Ta 32-letnia Amerykanka wschodzi i zachwyca, autorka i ankieterka telewizyjna wyszła już za mąż i szczęśliwie mieszka z mężem, a także odnosi sukcesy w swoim zawodzie. Kristen ma również średni wzrost 5 stóp i 5 stóp, a także ma idealną wagę 63 kg.

Ma również atrakcyjną sylwetkę i szczupłą sylwetkę oraz uwodzicielskie wymiary 35-24-36 cali.

Zalecane